Tipy a trendy pro bydleníNačerpejte designovou inspiraci...

Chcete aby váš "BEJVÁK" vypadal JAKO za MILIÓN ?

Řiďte se níže uvedenými radami odborníků:

Když je všude uklizeno a čisto, ložní prádlo je načechrané a čerstvě vyprané, pak ve vás umocní pocit luxusu vůně zapálených levandulových svíček.

press to zoom

Kupte si několik malých kožešin za dobrou cenu a potom je nechejte sešít dohromady. A potom, voila, máte vlastní kožešinovou přikrývku!

press to zoom

"Když si zamyslím, co je pro mně luxus, tak jde o náznak lesku a jiskry. Zde platí " méně je více "! Líbí se mi mít na sobě malé černé šaty, ale ten správný prvek , který je dělá zvláštní, je vždy šperk. Proto podle mně pouze malé kousky kovových doplňků mohou pozvednout hodnotu daného místa. "-Tyler Wisler ...

press to zoom

Když je všude uklizeno a čisto, ložní prádlo je načechrané a čerstvě vyprané, pak ve vás umocní pocit luxusu vůně zapálených levandulových svíček.

press to zoom
1/5

 

"Miluji vzhled high-end materiálů, jako je mramor a leštěná mosaz, ale pokud si je nemůžete dovolit, řekněme v celé své kráse jako all-mramor na kuchyňské desce, tak užijte tyto materiály ve vašem prostoru pomocí menších kousků a bytových doplňků ? Mám stolní lampu s mramorovou základnou, která přináší velmi noblesní nádech mé domácí kanceláři. "
Camille Styles, blogger a kreativní ředitel CamilleStyles.comless ...

 

"Umění je skvělé a proto použít ho stojí za to! Váš prostor tak nabyde na jedinečném a luxusnějším dojmu. Lidé se bojí používat  umění, protože si myslí, že je příliš drahé. Ale nemusíte mít nutně doma drahé umělecké orginály. Všechny moje oblíbené umělecké díla pocházejí buď od mých uměleckých přátel nebo z bleších trhů anebo jsem si na ně naspořil. Můžete si klasické reprodukce nechat zarámovat do nových, svěžích rámů. "
Orlando Soria, kreativní ředitel, Homepolishless ...

 

"Provoňte prostor růžovým parfémem a kupte v obchodě tulipány nebo karafiáty. Dejte je do malé vázy, kterou umístěte na malý stolek, který stojí v těsné blízkosti několika dekorativních předmětů (lampa, zrcadla v ozdobných rámech, polštáře). Tato variace dodá  vašemu prostoru dávku pohostinnosti a vždy pozvedne náladu  všedního okamžiku."
Marisa Marcantonio, Stylebeatless ...

Reklama

DALŠÍ ČLÁNKY

DALŠÍ