top of page

Tipy a trendy pro bydleníNačerpejte designovou inspiraci...

Chcete aby váš "BEJVÁK" vypadal JAKO za MILIÓN ?

Řiďte se níže uvedenými radami odborníků:

 

"Miluji vzhled high-end materiálů, jako je mramor a leštěná mosaz, ale pokud si je nemůžete dovolit, řekněme v celé své kráse jako all-mramor na kuchyňské desce, tak užijte tyto materiály ve vašem prostoru pomocí menších kousků a bytových doplňků ? Mám stolní lampu s mramorovou základnou, která přináší velmi noblesní nádech mé domácí kanceláři. "
Camille Styles, blogger a kreativní ředitel CamilleStyles.comless ...

 

"Umění je skvělé a proto použít ho stojí za to! Váš prostor tak nabyde na jedinečném a luxusnějším dojmu. Lidé se bojí používat  umění, protože si myslí, že je příliš drahé. Ale nemusíte mít nutně doma drahé umělecké orginály. Všechny moje oblíbené umělecké díla pocházejí buď od mých uměleckých přátel nebo z bleších trhů anebo jsem si na ně naspořil. Můžete si klasické reprodukce nechat zarámovat do nových, svěžích rámů. "
Orlando Soria, kreativní ředitel, Homepolishless ...

 

"Provoňte prostor růžovým parfémem a kupte v obchodě tulipány nebo karafiáty. Dejte je do malé vázy, kterou umístěte na malý stolek, který stojí v těsné blízkosti několika dekorativních předmětů (lampa, zrcadla v ozdobných rámech, polštáře). Tato variace dodá  vašemu prostoru dávku pohostinnosti a vždy pozvedne náladu  všedního okamžiku."
Marisa Marcantonio, Stylebeatless ...

Reklama

DALŠÍ ČLÁNKY

DALŠÍ

bottom of page