top of page

Vylaď si interiér svého domova

Price

2500 Kč

Duration

4 Týdny

O kurzu

Tento čtyřtýdenní online kurz je pro každého, kdo chce konečně převzít kontrolu nad svým domovem a životem a vytvořit základ svého osobního a domácího stylu, a také si vyzkoušet, jak s ŠETRNÝM DESIGNEM může vytvořit VÍCE toho, co ve svém životě skutečně chce.

Uspořádání vašeho domova vyžaduje jasnost, vizi a schopnost postupovat podle správných zásad. Bez procesu nebo vedení je snadné se zastavit a ztratit. Kurz Vylaď interiér svého domova ti může urychlit proces ladění domova a ušetřit ti roky toužení a nenásledování tvých snů.

Kdo vás kurzem provede

Šárka Grycová

Šárka Grycová

Objevila jsem pro vás mnoho způsobů, jak to udělat, abyste byli z nově vyladěného interiéru nadšení a cítili se v něm hezky a uvolněně.

Pusťte se s chutí se mnou do mých praxí ověřených návodů a postupů a získejte dovednosti designérů a vytvoříte si, krok za krokem, úžasný interiér, který vás nadchne a hned si začnete domů mnohem raději zvát hosty.

Hraju si s barvami i materiály a k ladění prostoru využívám vlastní techniky stylového designu, díky kterým jsem při prodeji mého bytu vydělala svůj první milion.

A ty bych ráda naučila i vás.

Mými kurzy už prošlo přes 300 žen z České a Slovenské republiky.

bottom of page