Jaký je Váš styl?
Zasněná Provence

Zamilovali jste se do stylu Provence? V tomto případě je potřeba dodat do vašeho interiéru původní přírodní materiály jako je dřevo, motivy levandule, francouzské nápisy, středomořské motivy, motivy oliv, slunečnic nebo croissantů nemůžete opomenout. Při hledání dekorativních předmětů zaujme záměrná dřevěná nebo kovová patina.

Klidná klasika

Upřednostňujete vznešený, elegantní, decentní design ve formě klasiky? Zkuste se tedy zaměřit na doplňky a předměty v tradičním stylu, nábytek s detailem kasetového dřeva nebo třebas klasický křišťálový lustr, pohovku s područkami ve stylu rozety nebo umístěním tradičního krbu do obývacího prostoru.

Rozverné retro

​​Máte rádi staré časy? Využijte staré věci po rodičích, babičce nebo zajděte do bazaru nebo antikvariátu a něco si zde zajímavého vyberte. V prostoru tak vytvoříte historickou atmosféru se zajímavým příběhem.

Věčný 
minimalismus

​​Jste zastánci zjednodušeného prostoru oproštěného od všech rušivých elementů nenarušujících prostorovou kompozici? Potom použití dřeva a skla, tvarové oproštění a jednoduchost forem je pro minimalistický design přímo příznačné.

Barevný orient

​​Milujete barvy, vzory, květiny, přírodu v jednom stylu, potom jste zastánci exotického orientálního designu, který je neuvěřitelně smyslný. Sošky nebo obrazy meditujicího budhy, marocké lampy nebo nádherné taburety, mandaly ve tvaru koberce u vás doma navodí tu správnou exotickou atmosféru. 

Drsný industriál

​​Raději se vám zamlouvají surové materiály, potom jste zastánci industriálního stylu. Ve vašem interiéru by nejvíce slušelo koženým sedačkám nebo velkorysým křeslům. Lustry a lampy by měly být z kovu a prostých liniích, připomínající pouliční svítidla či osvětlení továren, aby u vás doma navodily tu správnou industriální atmosféru. 

Všeho mix

​​Nevíte, pro jaký styl se rozhodnout, zda si vybrat klasiku, retro, minimalismus, industrial nebo provence? Zkuste si vybrat od každého trochu! Díky tomu získá Váš interiér svůj osobitý a nezaměnitelný charakter.