JAK BYDLÍ

Dům NAŠICH snů

1/5

              Jednopodlažní dům patří rodině s dvěmi dcerami a nachází se ve státě Connecticut. Byl navržen a postaven tak, že z každé místnosti můžete vyjít ven na terasu, dát si šálek kávy a potom vyběhnout na zahradu. Hlavní pokoj je tak veliký, že hravě splňuje několik funkcí. Jde o příkladnou ukázku, jak rozložit nábytek do několika zón ve velkém prostoru. Příjemné posezení tvořené velikou sedačkou s modrými polštáři a několika kvalitními křesly se nachází u krbu. Potom je tady prostor s jídelním stolem, který je v bezprostřední blízkosti luxusní kuchyně.  Do místnosti vede několik dveří a je zde tolik oken, že na jejich umytí bychom potřebovali úklidovou firmu. Dokonce i kouplena má svou terasu. Můžete si dát sprchu a potom si lehnout venku na lehátko a slunit se. No a před spaním se pokocháte hvězdami na terase u ložnice. Prostě řečeno nádherný dům našich snů. Prohlédněte si několik inspirativních fotografií, které vám do detailu příblíží atmosféru celého velikého, ale útulného prostoru. 

                Chcete-li vytvořit podobnou atmosféru u vás doma měli byste se držet tří základních pravidel stylového zařízení interiéru:

1. Použijte pouze kvalitní materiály - dřevo, kámen, nerez

2. Dbejte na všechny detaily - propracování materiálů, kvalita textilu, volba designových doplňků

3. Dodržte  proporcionalitu - použijte velké předměty (nábytek i doplňky) v kombinaci s několika malými krásnými drobnostmi na pár místech, ale pozor ať to s nimi nepřeženete! Věnujte pozornost detailům zachycenýcm na fotografiích vytvořených v tomto domě. Fotogalerie je umístěna úplně dole na této stránce.

 

Věnujte pozornost detailům: