top of page

Dívčí pokoj

 

Sára si přeje mít pro sebe svůj pokoj, ve kterém by strávila nerušené chvíle a mohla v něm snít, relaxovat, meditovat, číst oblíbenou knihu nebo si v něm udělala prostor pro malování mandal a alespoň na chvíli by tak unikla každodennímu stresu. Nechali jsme se unést touto představou a vytvořili jsme inspirativní obraz, jak by takový dívčí pokoj pro Sáru mohl vypadat.

 

Romantickému ladění modro bílé dominují svou barevností dva regály ARIS z masivu, do kterých si Sára, obyvatelka našeho dívčího pokoje, uloží fotografie těch nejmilejších, oblíbené knihy nebo zde vytvoří kompozici zajímavých předmětů, které Sára ulovila na cestách po různých koutech Evropy.

 

K přátelskému posezení u dobré kávy nebo čaje s kamarádkou ji skvěle poslouží kombinace sedacích dílů SÖDERHAMN, které se dají různým způsobem spojovat nebo použít samostatně. Mandalu namaluje na elegantním stole TORNLIDEN/ LALLE a při této relaxační činnosti si hoví na židli HENRIKSDAL, jejíž potah s přírodním motivem ji dodává inspirativní náladu.

 

Do prostorné skříně TRYSIL si vždy uloží všechny potřebné věci (barvy, štětce, papír a jiné), které není třeba nikde vystavovat. Při odchodu na skvělou večeři s přítelem zkontroluje jemný make up v zrcadle ve stříbrném rámu, které dodává pokoji hloubku a rozptyluje do něj pozitivní či energii.

 

Celkovou atmosféru romantického pokoje ji doladí elegantní lustr s perletí, který ji každý den připomíná, že by si měla splnit sen a zajet si na delší putovní dovolenou třebas do exotického Thajska.

 

Zaujal Vás nábytek, textil nebo jiné doplňky? Podívejte se do rubriky Kam pro designovky, zde se dozvíte, kde jej můžete koupit a za jakou cenu.

Jaké zvolit textury?

 

Symboly na obrazové tapetě CLOCKS ji připomínají nejen květiny, ale právě oblíbené mandaly, které do pokoje rozviřují meditativní náladu. Vlisová tapeta SODA doplňuje svými modrými lístky přírodní motiv, který je na potahu pracovní židle HENRIKSDAL. Silné závěsy SANELA ztmavují místnost a poskytují soukromí tím, že zabraňují lidem z venku, aby viděli dovnitř. URSULA pléd ze stoprocentní bavlny stejně jako polštář LISEL se vzorem provazu nebo povlečení LINBLOMMA z přírodního materiálu ji jistě zpříjemní chladné jarní večery. Vzor na povlaku polštáře TRÅDKLÖVER a na koberci MALIN FIGUR, který má povrch příjemný pro chůzi, doplňují celkovou uvolněnou náladu Sářina pokojíčku.

 

bottom of page