K dokončení objednávky zbývá 1 krok

50-progress-stredni.png

Co vlastně musí člověk vědět, aby mohl začít bydlet v přírodě a stal se co nejvíce soběstačný? Jaký ideální pozemek s domem hledat a proč?  

Jak je náročné pečovat o půdu a pozemek? Co všechno ekozahrada může za jednu sezónu nabídnout? Jaké jsou možnosti využití pozemku? Jaké nástroje a nářadí je dobré si pořídit? A kolik to vlastně všechno stojí?

Je rozumné koupit pozemek se starším domem? Kolik je nutné investovat do rekonstrukce domu nebo do stavby cesty a do úprav terénu? Jaké jsou náklady za vytápění domu a jak je ideálně snížit?

Je rozumné se odstěhovat z města? Zvládneme to na venkově? Nebudeme toho litovat?

Přidejte si do své objednávky praktického průvodce "Jak si změnit život aneb Bydlete v přírodě, zdravě i soběstačně"

Kolik stojí?

Tolik jako dobrá večeře v restauraci.

Za pouhých 690 Korun můžete investovat do těch nejdůležitějších rad nad zlato, které s rozhodnutím odejít na venkov souvisí. Díky nim se vám investované peníze mnohonásobně vrátí tím, že nešlápnete vedle a budete vědět do čeho jdete.

mock-00053.png

Už se těšíte na rady a tipy, jak dobře prodat byt, ale zároveň si uvědomujete, jak je riskantní opustit pohodlí města a vyměnit ho za venkov, když o tom, jaký bude váš život na venkově ještě nic nevíte. 

 

A sami si jistě uvědomujete, že je potřeba jít do takovéto změny s tím, že víte do čeho jdete.

Právě pro vás jsem vytvořila praktického PRŮVODCE bydlením v přírodě na venkově, který vám odpoví na otázky: 

Chcete BYDLET V PŘÍRODĚ, ale máte STRACH odejít z města, ale zároveň velmi silnou TOUHU po změně?

Cítíte FRUSTRACI z toho, že už nějakou dobu přemýšlíte o KOUPI STARŠÍHO DOMU S POZEMKEM, ale nevíte jestli je to dobrý nápad?

Toužíte po POTRAVINOVÉ SOBĚSTAČNOSTI, ale nevíte jestli to je skutečně reálné?

Mám pro vás informace, které potřebujete vědět a pomůžou vám se rozhodnout bydlet v přírodě a žít jednou provždy soběstačně! 

IMG_20190715_100613.jpg

Možná máte spoustu dalších otázek a už delší dobu přemýšlíte o bydlení v přírodě. Přeci jen představa, že jednou se stanete soběstační a zajistíte si zdraví a nezávislost pro vás a vaši rodinu po mnoho dalších let, je lákavá. 

Před třemi lety jsem i já

s  rodinou odešla z města. Usadili jsme se na 100 let starém statku

v Beskydech, ve venkovské chalupě.

 

Bydlení v přírodě nám stále víc a víc umožňuje být nezávislými na nákupech v supermarketu a zároveň na energetických zdrojích. Tvoříme si vlastní bydlení jinak, svobodněji a soběstačněji.

A vy to dokážete taky!

Tento e-book je pro vás, pokud:

Chcete bydlet v přírodě a třeba žijete ve městě a chcete z něho odejít a toužíte se seberealizovat prací na domě a zahradě.

Chcete si koupit pozemek se starším domem a chcete vědět kolik vás bude stát rekonstrukce domu, úprava pozemku a pořízení nářadí a nástrojů pro péči o půdu a pozemek.

Sníte o potravinové soběstačnosti, chcete začít pěstovat bio zeleninu, založit si záhony, sklízet úrodu a pečovat o půdu a pozemek a postupně se stávat nezávislými na nákupech v supermarketu.

Co se v e-booku dozvíte a naučíte?