top of page

Možná už máte dost malého bytu a toužíte žít s dětmi v domě blíž přírodě.

Možná hledáte způsoby, jak to hladce uskutečnit.

Vím, jak se cítíte, měla jsem to stejně.

DSC09675.jpg

Jmenuji se Šárka Grycová a je to pár let, co jsem žila v městském bytě a snila o bydlení na venkově v domě, blíž k přírodě, až jsem došla do momentu a rozhodla se to změnit.
 
Díky svému pevnému rozhodnutí odejít z města jsem našla nejen cestu, jak získat dostatek peněz na koupi domu s velkým pozemkem, ale zároveň objevila čtyři způsoby, které mě hladce dovedly k vysněnému bydlení.
 
A ty vám dnes ráda předám zdarma. 🙂

OBÁLKY eBooků.png

Objevte 2 důležité kroky, jak získat peníze na koupi domu a přestěhovat se

Poznejte 4 užitečné rady, které je dobré vědět, abyste se snadno posunuli k vysněnému bydlení.

Nechejte na čas věci, ať se stanou a nemluvte Vesmíru do jeho práce.

Na e-book Cesta z města jsem narazila přesně ve chvíli, kdy plánuji stěhování z Prahy a jsem za něj opravdu ráda. Šárka výborně popsala vlastní zkušenosti, přitom se neomezila jen na „praktické“ záležitosti, ale popisuje i všechny případné obavy, které s tímto krokem souvisí.  Mohu doporučit všem, kteří podobnou cestu zvažují.

Tereza H.

Inspirujte se příběhem.

CESTA Z MĚSTA

4 UŽITEČNÉ RADY, JAK ODEJÍT Z MĚSTA DO PŘÍRODY

FB inzeráty 2.png

Inspirujte se mou vlastní zkušenosti, jak jsem odešla z města a posuňte se k životu, který vám dává smysl, stáhněte si e-book zdarma.

 Tento e-book je krásný příběh, který je napsán autenticky, upřímně a nic neskrývá. Nejen, že je z něj cítit pokora, ale má až duchovní rozměr. Šárka se maximálně postarala o to, aby moje stěhování šlo hladce. Díky a určitě doporučuji i ostatním. Rozhodně stojí za přečtení a je jasné, že v rámci stěhovací akce i opakovaně.

Radka S.

mock-00285.png
bottom of page