top of page

Objednávka

Návrhu interiéru na míru.
Zdobená ložnice

Návrh interiéru na míru

ANO

Objednávám si Návrh interiéru na míru, který mohu využít pro realizaci proměny interiéru vlastního domova.

ANO

Vím, že Návrh interiéru na míru obdržím na základě přístupu do členské sekce na webu www.nukuk.cz  dle podmínek zvoleného balíčku:

  • Základní balíček do 2 týdnů od objednání a zaslání požadovaných údajů

  • Rozšířený balíček do 3 týdnů od objednání a zaslání požadovaných údajů

  • VIP proměna na míru u vás doma do 2 týdnů od objednání 

ANO

Chápu, že za mě nikdo nic neudělá a že Vyladěný návrh interiéru na míru není zárukou úspěšné realizace v praxi. Můj úspěch závisí na faktorech, které autorka nemůže ovlivnit, jako např. správnost údajů ve formuláři, mé dovednosti, talent, možnosti, schopnosti, podmínky v interiéru, odborné znalosti, zdravotní stav apod.

Obdržíte balíček plný inspirace od nejlepší kreativní designérky a krotitelky divokých interiérů. 😉
DSC07288.jpg

ANO

Vím, že v případě, že je pro mě aktuálně nemožné zaplatit celou částku, mohu využít možnosti rozložení platby na 2 splátky. První splátku zaplatím teď, druhou po obdržení přístupu k Návrhu interiéru na míru. Chápu, že pokud druhou splátku nezaplatím, budou mi přístupy k online návrhu pozastaveny.

Možnost 2 splátek.

Udělejte první krok ke změně bydlení a získejte balíček plný nápadů a zrealizujte si podle něj nádhernou proměnu domova. 

Noční stolek

Pro objednání základního nebo rozšířeného balíčku postupujte dle níže uvedených kroků:

1. NAFOŤTE MÍSTNOST

...NAFOŤTE ze středu místnosti každou jednotlivou stěnu pokoje, jako to  znázorňuje snímek vpravo. Fotografie nahrejte do emailu.

2. ZMĚŘTE ROZMĚRY POKOJE  A NÁBYTKU

...ZMĚŘTE rozměry stěn, oken, dveří a výšku stropu. Pokud požadujete zachovat některý nábytek v místnosti a přidat jej do návrhu proměny, potom ho změřte taky.

3. NAČTRNĚTE PŮDORYS POKOJE

...NAČRTNĚTE půdorys pokoje (šířka x délka x výška) a uveďte do něj rozměry stěn, oken, dveří a výšku stropu. Udělejte fotku nákresu a nahrejte ji do e-mailu.

4.ODEŠLETE E-MAILEM 

...do E-MAILU NAPIŠTE rozměry místnosti nebo vložte ofocený náčrt půdorysu pokoje. Fotografie s informacemi odešlete e-mailem na moji adresu sarka.grycova@gmail.com.

Možnost získat dokonale funkční projekt návrhu vašeho domova máte právě teď.
Přestaňte ztrácet čas váháním. :-)

Přidat nadpis (1).png

Vyplňte, prosím pečlivě údaje do objednávky:

Upozornění pro Slovensko: 

Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si Návrh interiéru na míru na fyzickou osobu nepodnikatele.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na sarka.grycova@gmail.com nebo pište SMS na tel: 720 365 481.

 Ráda Vám pomůžu a poradím.

bottom of page