Potřebujete oplotit dům nebo zahradu? 

Chcete si plot postavit sami?

Ukážu vám, z čeho si plot pořídíte a jak ho ve dvou postavíte.

smartmockups_kna8ad3w.png

Získej návod a za rozumné peníze si oplotíš pozemek, svépomocí a krok po kroku.

 

Získej veškeré potřebné informace v jednom podrobném návodu.

U domu, který stojí v blízkosti lesa, mám zeleninovou zahradu oplocenou solidním plotem, který je z běžně dostupných materiálů, má taky dvě branky a chrání úrodu proti zvěři.

Ale ještě nedávno tomu tak nebylo. Zahrada nebyla nijak oplocená a z lesa pravidelně chodila divoká zvěř okusovat rostliny.  Potřebovala jsem rychlé, funkční řešení oplocení zahrady, které moc nestojí, ale vydrží. Navrhla jsem si oplocení sama. S manželem sami dva jsem postavili plot včetně dvou branek za 7 dní za 5 796 Kč.

 

A vy můžete taky. 

Podívejte se na video, jak plot vypadá a jak vypadají  jeho branky.

IMG_20210404_162356 (2).jpg

Jmenuji se Šárka Grycová a jsem propagátorkou udržitelného způsobu života a šetrného přístupu v oblasti bydlení. V tomto duchu renovuji vlastní venkovský dům.

Využívám možnosti renovace, upcyklace a redesignu a měním prostory bydlení na vysněný domov. Hledám taková řešení, která jsou udržitelná a usměrňují naše konzumní chování v oblasti bydlení a tak "šetří" i naši peněženku.

Dávám lidem funkční a praxí ověřené postupy a návody k šetrné přeměně jejich domovů  a nabízím prostředky a informace, jak lze takových změn v bydlení chytře a ekonomicky dosáhnout.

Hledala jsem takové řešení, které by nestálo zbytečně moc peněz. Chtěla jsem, aby byl plot z běžně dostupných materiálů, které je možné, v případě poškození, znova bez problémů nahradit. Další mojí podmínkou bylo dodržet udržitelný a šetrný způsob při výběru materiálu a při jeho stavbě.

 

A tak jsem se pustila do hledání takového řešení. A měla jsem radost, protože nejen že jsem všechny požadavky na plot splnila a navíc jsme ho postavili s manželem sami dva.

 

Ano, mám pro vás funkční a rychlé řešení, jak oplotit pozemek za rozumné peníze.

 

 Připravila jsem pro vás návod, krok za krokem, který jsem podrobně rozebrala

v podrobném návodu

CO SE V NÁVODU DOZVÍTE A NAUČÍTE:

Naučím vás, jak si nakreslit podrobný plánek oplocení, abyste přesně věděli kolik kůlu budete potřebovat a kolik metrů pletiva je nutné koupit. 

Získáte detailní přehled nářadí a materiálu, který budete na stavbu plotu potřebovat a zároveň obdržíte ceny jednotlivých položek, abyste věděli za kolik si je můžete pořídit. 

Dostanete návod krok za krokem, jak při stavbě plotu postupovat a zároveň postup, jak si k plotu vyrobíte branky. Vyhnete se tak zbytečným chybám, protože víte, co musíte udělat teď a co potom.

Získáte všechny potřebné informace v jednom návodu, které budete mít kdykoliv po ruce, stačí je vyhledat a začít stavět, klidně i v mnohem náročnějším terénu. 

IMG_20200504_191416.jpg

Představte si, že už za 7 dní budete mít kolem vaši zahrady nebo pozemku postavený funkční a vkusný plot

nemáte škody na rostlinách a 100% úrody zeleniny je jen vaše.To potěší.

 

Budete mít radost z dobře vykonané práce a z toho, že posílíte fyzickou prací vlastní tělo.

Navíc ušetříte desetitisíce za běžně nabízené plotové systémy a díky praktickému a přehlednému návodu ušetříte další peníze za práci, které běžně zaplatíte firmě.

Postavit plot nebylo nikdy tak snadné, jako dnes!

IMG_20200530_125140.jpg

KOLIK STOJÍ NÁVOD ?

Cena tohoto návodu je 219 Kč


Než jsem přišla na vlastní řešení z čeho plot postavit, aby nestál zbytečně moc peněz, vydržel dlouho a byl z běžně dostupných materiálů, tak jsem musela věnovat několik hodin vlastního času procházením stovkami odkazů na internetu. A zároveň, aby byl pro vás návod jasný a srozumitelný, dát dohromady postup, podle kterého jsme plot stavěli my sami s manželem.

 

Díky tomuto návodu se můžete vyhnout chybám, které jsme při práci udělali my dva s manželem. 

Věřím, že vám plot postavený podle návodu udělá stejnou radost jako udělal i nám. Věřím, že hodnota toho, že si postavíte plot rychle a při tom ušetříte dost peněz za práci, je pro vás větší hodnotou než 219 Kč.

MOŽNÁ VÁS NAPADLY OTÁZKY

 

NAJDU INFORMACE I JINDE ZDARMA? Ano, najdete různá řešení, ale většinou za hodně peněz. Jen v tomto návodu najdete detailně popsané řešení, navíc za minimum peněz a na jednom místě. Ušetříte desítky hodin prohledáváním internetu, které byste jinak mohli věnovat něčemu mnohem plodnějšímu.

JAKOU MÁ PLOT ŽIVOTNOST? Aby dřevo plotu vydrželo i vlivem počasí je ošetřené speciálními přípravky, které jsou uvedené v návodu a jsou k takovému ošetření přímo určené.

NAVÍC VÁM K NÁVODU PŘIDÁM UŽITEČNÉ DÁRKY 

 

 

 

Sumarizace konkrétních a přesných postupů činností, které je potřeba při stavbě plotu udělat, vám mnohé usnadní. K těmto krokům ode mně obdržíte jako dárek 7 DENNÍ PLÁN - CHECK-LIST. V přehledu kroků vždy zaškrtnete, co již máte hotovo.

 

Všichni víme, že nejde jen o samotnou stavbu plotu, ale také o ujasnění si, co všechno k jeho stavbě potřebujeme. K návodu dále obdržíte jako bonus navíc NÁKUPNÍ SEZNAM MATERIÁLŮ, který vám pomůže hned na začátku vaší realizace.

 Tyto dva dárky v celkové hodnotě 149 Kč ode mně

k návodu obdržíte zdarma.