Už přestaňte hledat a postavte si plot kolem pozemku hned.

Potřebujete rychle a snadno oplotit vaši zahradu nebo pozemek,

ale nevíte z čehojak to udělat?

Ukážu vám, jak si jednoduše postavíte plot rychle, sami a navíc za minimum peněz.

U chalupy, která stojí v blízkosti lesa, mám zeleninovou zahradu oplocenou jednoduchým plotem, který hezky vypadá, je z běžně dostupných materiálů a chrání úrodu proti zvěři.

Ale ještě nedávno tomu tak nebylo. Zahrada nebyla nijak oplocená a z lesa pravidelně chodila divoká zvěř, hlavně srny a zajíci, okusovat rostliny.  Potřebovala jsem rychlé, levné, ideálně vkusné řešení, a tak jsem si oplocení sama navrhla. Téměř 50 m dlouhý plot včetně dvou branek jsme postavili s manželem svépomocí za 7 dní za 5 796 Kč.

 

A vy to zvládnete taky. Ukážu vám z čeho a jak to udělat.

IMG_1075_edited.jpg

Jmenuji se Šárka a jsem propagátorkou udržitelného způsobu života a šetrného přístupu v oblasti bydlení. V tomto duchu renovuji vlastní venkovský dům.

Využívám možnosti renovace, upcyklace a redesignu a měním prostory bydlení na vysněný domov. Hledám taková řešení, která jsou udržitelná a usměrňují naše konzumní chování v oblasti bydlení a tak "šetří" i naši peněženku.

Dávám lidem funkční a praxí ověřené postupy a návody k šetrné přeměně jejich domovů  a nabízím prostředky a informace, jak lze takových změn v bydlení snadno, chytře a ekonomicky dosáhnout.


Hledala jsem takové řešení, které by nestálo zbytečně moc peněz. Chtěla jsem, aby byl plot z běžně dostupných materiálů, které je možné, v případě poškození, znova bez problémů nahradit. Další podmínkou bylo dodržet udržitelný a šetrný způsob při výběru materiálu a při jeho stavbě.

 

A tak jsem se pustila do hledání takového řešení. A měla jsem radost, protože nejen že jsem všechny požadavky na plot splnila a navíc jsme ho postavili s manželem svépomocí.

 

Ano, mám pro vás funkční a rychlé řešení, jak oplotit pozemek za rozumné peníze.

 

 Připravila jsem pro vás návod, krok za krokem, který jsem podrobně rozebrala

v eBooku

 JAK POSTAVIT PLOT ZAHRÁDKY

ANEB PODROBNÝ NÁVOD, JAK OPLOTIT POZEMEK ZA MINIMUM PENĚZ

CO SE V E-BOOKU DOZVÍTE A NAUČÍTE:

Ukážu vám, jak by měl vypadat podrobný plánek oplocení a jak si ho  nakreslit, aby jste na něco nezapomněli. Díky němu se zorientujete kolik kůlu budete potřebovat a kolik metrů pletiva budete muset koupit. 

Dozvíte se, jaké nářadí a materiál potřebujete a za kolik peněz ho pořídíte. 

Ukážu vám návod krok za krokem, jak při stavbě plotu postupovat a taky, jak si vyrobíte branku. Vyhnete se tak zbytečným chybám, protože víte, co musíte udělat teď a co potom.

Všechny potřebné informace získáte v jednom zdroji a budete je mít kdykoliv po ruce, stačí je pouze vyhledat a jít do akce. 

IMG_20200504_191416.jpg

Představte si, že už za 7 dní budete mít kolem vaši zahrady nebo pozemku postavený funkční a vkusný plot

nemáte škody na rostlinách a 100% úrody zeleniny je jen vaše.

To potěší.

 

Budete mít radost z dobře vykonané práce a z toho, že posílíte fyzickou prací vlastní tělo.

Navíc ušetříte desetitisíce za běžně nabízené plotové systémy a díky praktickému a přehlednému návodu ušetříte další peníze za práci, které běžně zaplatíte firmě.

Postavit plot nebylo nikdy tak snadné, jako dnes!

IMG_20200530_125140.jpg

KOLIK STOJÍ E-BOOK ?

Cena tohoto eBooku je 299 Kč.


Než jsem přišla na vlastní řešení z čeho plot postavit, aby nestál zbytečně moc peněz a byl z běžně dostupných materiálů, tak jsem musela věnovat několik hodin vlastního času procházením stovkami odkazů na internetu. A zároveň, aby byl pro vás návod jasný a srozumitelný, jsem musela dát dohromady, krok za krokem, postup, podle kterého jsme plot stavěli my sami s manželem.

 

Vytvořila jsem návod pomocí fotodokumentace, kterou jsem pořídila při stavbě plotu u naší zahrady a dala jsem pro vás dohromady veškeré důležité informace, které jsou potřebné ke správné stavbě plotu. Díky nim se můžete vyhnout chybám, které jsme při práci udělali my sami. 

Způsob oplocení, který vám nabízím, je velmi vhodným řešením pro ohraničení pozemku a zapojení koncepce zahrady do okolí a lze ho montovat i v náročnějším terénu. 

Věřím, že vám plot udělá stejnou radost jako udělal i nám. Věřím, že hodnota toho, že si postavíte plot rychle, našli jste šetrné řešení a při tom ušetříte dost peněz za materiál a za práci, je pro vás větší než 299 Kč.

MOŽNÁ VÁS NAPADLY OTÁZKY

 

NAJDU INFORMACE I JINDE ZDARMA? Ano, najdete různá řešení, ale většinou za hodně peněz. Ale jen v tomto eBooku najdete jediné detailně popsané řešení za pár peněz a na jednom místě. Ušetříte si tak desítky hodin prohledávání internetu, které byste jinak mohli věnovat něčemu mnohem plodnějšímu.

JAKOU MÁ PLOT ŽIVOTNOST? Aby dřevo plotu vydrželo a nezdegradovalo vlivem počasí je ošetřené speciálními přípravky, které jsou uvedené v návodu a jsou k takovému ošetření přímo určené.

A co když se vám to nebude líbit? Co když zjistíte, že to prostě není to, co chcete vědět?

 

Mně hodně záleží na tom, abyste byli spokojení, takže máte 30 dní garanci vrácení peněz od momentu objednání eBooku. 

 

Pokud se rozhodnete, že to není pro vás, že jste šlápli vedle, bez otázek vám vrátím peníze v plné výši. 

NAVÍC VÁM K E-BOOKU PŘIDÁM UŽITEČNÉ DÁRKY 

 

Sesumírování konkrétních a přesných postupů činností, které je potřeba krok za krokem udělat vám v mnohém usnadní život. K těmto krokům ode mně obdržíte jako dárek 7DENNÍ PLÁN - CHCEK-LIST. V přehledu kroků vždy zaškrtnete, co již máte hotovo.

 

Všichni víme, že nejde jen o samotnou stavbu plotu, ale také o ujasnění si, co všechno k jeho stavbě potřebujeme. K eBooku dále obdržíte jako bonus navíc NÁKUPNÍ SEZNAM MATERIÁLŮ, který vám pomůže na počátku vaší realizace.

 Tyto dva dárky v celkové hodnotě 149 Kč ode mně

k eBooku obdržíte zdarma.

vrácení peněz
30 DNÍ 
garance

ZAJÍMÁ VÁS, JAK TO VYPADÁ UVNITŘ

Simona Valentová,

autorka blogu Tiché uši

eBook je skvěle, čtivě a přehledně dopodrobna krásně zpracovaný. Podrobný návod, který ocení hlavně ti, kteří moc zkušeností se stavbou plotu nemají, mě velmi oslovil. A co víc, přiložené obrázky vydají za tisíc slov, a hned jsem měla představu, jak co vypadá, jaký materiál, přístroj použít. Hotový názorný přehled kolik to bude stát financí je už jen skvělou třešničkou na dortu.

Skvělý eBook. Děkuji.

Jasný postup doprovázený fotkami a bonusový Nákupní seznam vám ušetří mnoho času. S tímto eBookem víte, jak na to. Pokud nemáte se stavbou plotu zkušenosti, díky němu vám zabere plánování celé akce minimum času. A navíc s Nákupním seznamem máte jistotu, že máte vše potřebné. Čas je to nejcennější co máme a tenhle eBook vám ho mnoho ušetří!

Ušetřené korunky jsou "jen" dalším bonusem.

Maria Lujza Červenka,

autorka projektu Netopte se v atopii

Výstižně a srozumitelně napsaný návod mně zaujal, dal mi potřebné a slibované informace velice dopodrobna, takže se v nákupu  potřebného materiálu neztratím. Skvělý je časový plán, který navíc dává obraz i o trvání realizace. Doporučuji všem, kteří, chtějí mít hezký, k přírodě ladící a funkční plot kolem zahrádky nebo pozemku.

CO NA E-BOOK ŘÍKAJÍ ČTENÁŘI:

praktický návod.png

Když jsem pro vás psala tento eBook seděla jsem u počítače, který mám pod oknem, ze kterého je vidět moje hezká oplocená zahrádka. Koukala jsem na letošní úrodu fazolek a měla z ní radost. Předchozí sezóny mi je vždy srny snědly. 

 

Uvědomila jsem si, jak je důležité věci neodkládat na "až někdy", ale udělat je raději hned.

Neodkládejte stavbu vašeho plotu a vytvořte si oplocení hned a ochraňte vaši úrodu.

Získejte skvělého pomocníka pro rychlou stavbu plotu svépomocí a navíc za pár korun.

 

Klikněte na OBJEDNAT E-BOOK TEĎ!