top of page

Chcete si pořídit starší dům s pozemkem a začít bydlet v přírodě?

Toužíte po soběstačnosti a změně bydlení, ale nevíte, jak je to náročné?

Přestaňte ztrácet čas váháním

Získejte praktické rady a poznejte možnosti bydlení v přírodě, které vám poskytne nezávislost i prostor k seberealizaci.

OBÁLKY eBooků.png

Dopřejte si průvodce a inspirujte se zkušenostmi a praktickými radami co, jak a za kolik můžete změnou bydlení zvládnout a co získat změnou životního stylu.

smartmockups_knc03a4v.png
smartmockups_knc01nqd.png
DSC09675.jpg

Možná máte spoustu dalších otázek a už delší dobu přemýšlíte o bydlení v přírodě. Přeci jen představa, že jednou se stanete soběstační a zajistíte si zdraví a nezávislost pro vás a vaši rodinu po mnoho dalších let, je lákavá. 

Před čtyřmi lety jsem i já
s rodinou odešla z města. Usadili jsme se na 100 let starém statku
v Beskydech, ve venkovské chalupě.
 
Bydlení v přírodě nám stále víc a víc umožňuje být nezávislými na nákupech v supermarketu a zároveň na energetických zdrojích. Tvoříme si vlastní bydlení jinak, svobodněji a soběstačněji.

A vy to dokážete taky!

Co vlastně musí člověk vědět, aby mohl začít bydlet v přírodě a stal se co nejvíce soběstačný? Jaký ideální pozemek s domem hledat a proč?  

Jak je náročné pečovat o půdu a pozemek? Co všechno ekozahrada může za jednu sezónu nabídnout? Jaké jsou možnosti využití pozemku? Jaké nástroje a nářadí je dobré si pořídit? A kolik to vlastně všechno stojí?

Je rozumné koupit pozemek se starším domem? Kolik je nutné investovat do rekonstrukce domu nebo do stavby cesty a do úprav terénu? Jaké jsou náklady za vytápění domu a jak je ideálně snížit? Zvládne rekonstrukci starého domu samotná žena bez muže?

Je rozumné se odstěhovat z města? Zvládneme to na venkově? Nebudeme toho litovat?

Tohle jsou všechny otázky, které vám možná přicházejí na mysl.
A já už na ně znám odpověď.

Teď se s vámi chci podělit o všechny získané zkušenosti. Zvládnete to taky!

smartmockups_knc03a4v.png
smartmockups_knbzxdmg.png
smartmockups_knc01nqd.png
JZZ nadpis.png

Všechny naše zkušenosti a vše, co mi připadalo o soběstačném bydlení v přírodě důležité jsem vložila do praktického průvodce Jak si změnit život aneb Bydlete v přírodě, zdravě i soběstačně.

Seznámím vás detailně s postupy a zkušenostmi, díky kterým jsme se posunuli směrem k finanční svobodě, k větší soběstačnosti, ale zároveň velmi efektivně s rozumnými výdaji investovali do proměny pozemku a domu.

DSC09457.jpg
DSC09457.jpg
DSC09760.jpg

Kdo je autorkou e-booku ? 

Jmenuji se Šárka Grycová jsem vášnivou tvůrkyní soběstačného bydlení v přírodě, milovníci starých věcí a domů a propagátorkou udržitelného života na venkově. Už více let inspiruji lidi tím, jak žijeme, staráme se o půdu a pozemek a jak přetváříme 100let starou chalupu. 

Inspiruji je a ukazuji jim cesty, aby se mohli rozhodnout a posunout se z bydlení v městském bytě do bydlení v přírodě a stali se nezávislými tvůrci vlastního bydlení a začali žít i bydlet zdravě, soběstačně a s pocitem naplnění.

Tento průvodce je pro vás, pokud:

Chcete bydlet v přírodě a třeba žijete ve městě a chcete z něho odejít a toužíte se seberealizovat prací na domě a zahradě.

Chcete si koupit pozemek se starším domem a chcete vědět kolik vás bude stát rekonstrukce domu, úprava pozemku a pořízení nářadí a nástrojů pro péči o půdu a pozemek.

Sníte o potravinové soběstačnosti, chcete začít pěstovat bio zeleninu, založit si záhony, sklízet úrodu a pečovat o půdu a pozemek a postupně se stávat nezávislými na nákupech v supermarketu.

Co se v průvodci dozvíte a naučíte?

Proč odejít Z MĚSTA a začít BYDLET

V PŘÍRODĚ?

Kdyby bylo rozhodnutí, kde chcete žít a bydlet, tak jednoduché, už byste dávno z města odešli. Proč tomu tak tedy není?

Společně si rozkryjeme opodstatněné důvody, proč opustit město a začít žít mnohem hodnotnější život tím, že se
přestěhujete na venkov, do přírody, kde vytvoříte smysluplnější hodnoty vlastní existence.

Jak dosáhnout potravinové SOBĚSTAČNOSTI?

Někoho více zaujme řeč čísel. A tak v případě, že hodláte řešit otázku samozásobitelství, tak vám přijdou vhod odpovědi na otázku, jak hodně můžete být, už od začátku bydlení na venkově, nezávislí na nakupování v supermarketech.

Zjistíte jakých výnosů a zisků pěstováním dosáhnete a jaké vhodné nářadí a nástroje si pro práci a péči o pozemek pořídit.

Proč INVESTOVAT do staršího DOMU S POZEMKEM?

Dozvíte se, proč JE VÝHODNÉ investovat do koupě pozemku se starším domem a jak chytře a snadno přichystat starý dům k nastěhování a na kolik peněz přijde renovace interiéru a rekonstrukce domu.

 

Naučíte se, jak levně a funkčně zrenovovat starou koupelnu. Prozradím vám, kolik nás přijdou měsíční poplatky za energie a jakým způsobem se nám je daří snižovat anebo za kolik a jak postavit ve svahu kvalitní příjezdovou cestu až k domu, která vydrží a "neujede".

DSC09718.jpg

Představte si, jak si každý den dopřáváte hojnosti přírody a obědváte na čerstvém vzduchu a libujete si ve všech těch vůních a chutích, které vám poskytuje příroda, která je všude kolem vás. 

​Mít vlastní rajskou zahradu, kde je půda zdravější a plodnější je radost.

 

Takový pozemek ve srovnání s životem v městském bytě je oázou, která vás podpoří a osvobozuje.

Co na průvodce říkají čtenáři:

Jana Hájková, www.janahajkova.cz

Jana Hájková.jpg

Z e-booku jsem nadšená.

Sama taky uvažuji o "cestě z města" a opravdu oceňuji praktické informace k práci na pozemku i k potravinové soběstačnosti. Ta je i mým cílem a zatím jsem nikde jinde nenašla informace tak pěkně na jednom místě a ze života. 

I rekonstrukci domu Šárka probírá postupně a v každé místnosti ukazuje, jak je možné postupovat šikovně a finančně úsporně. Vždycky jsem si myslela, že rekonstruovat starý dům je náročné na peníze, vyčerpávající, až skoro neproveditelné. Teď už vidím, že to jde. Pokud seberu tolik odvahy, jak Šárka s rodinou, tento e-book bude ležet na mém nočním stolku po celou dobu rekonstrukce.

A poté dostane čestné místo v knihovně. 😉

​Přestaňte už váhat a přibližte se vašemu vysněnému cíli, k větší soběstačnosti.

Rozhodnout se přestěhovat do přírody a změnit život pro vás už nebude tak těžké!

Vaše touha po získání větší NEZÁVISLOSTI bude konečně ukojena.

DSC09490.jpg

Vím, že teď hodně přemýšlíte, zvažujete pro a proti a potřebujete se konečně rozhodnout.

A je mi jasné, že než se pustíte do změny životního stylu, máte strach a spoustu obav spojených s tímto krokem do neznáma.

Vím, jak těžké je se rozhodnout, zvlášť když člověk nemá dostatek informací.

Pojďme to společně změnit.

Je riskantní opustit pohodlí města a vyměnit ho za venkov, když o tom, jak žít na venkově nic nevíte a vidíte jen klid a možnost soběstačného života.

 

Klid a větší soběstačnost jsou určitě úžasnou motivací, ale je potřeba jít do takovéto změny s tím, že víte do čeho jdete.

126157171_284047379689608_83054441245728

Představte si ten úžasný pocit, jak vlastníte kus úrodné půdy a sklízíte mnoho plodů a rostlin, které upevňují nejenom vaše zdraví a zdraví vašich dětí, ale zároveň jste víc a víc nezávislí na výdajích za další, nevalné kvality, potraviny a výrobky nabízející se v supermarketu.


Tohle opravdu uklidní mysl.

Stejně tak, jako to, že žijete v přírodě a máte svůj vysněný dům se zahradou a vy jste tu našli svůj klid a konečně větší jistotu si život regulovat sami.

DSC09457.jpg
IMG_20180905_190205_edited.jpg

Kolik průvodce stojí?

Cena je 390 Kč. 

Když jsme odcházeli z města, museli jsme se umět zbavit strachu a odejít z jistot velkoměsta a začít zkoušet žít jinak, než jsme žili dosud.

 

Ucelených rad a informací o tom, jak bydlet na venkově není mnoho. Seznámím vás s vlastní zkušenosti, o způsobu života na venkově, který mě posunul směrem k finanční svobodě, k větší soběstačnosti a zároveň zodpovědnosti k sobě, rodině, přírodě a životu samotnému. To vše a i to, jak a čím jsem toho dosáhla a kolik jsem musela investovat, bych vám ráda osvětlila prostřednictvím tohoto e-booku. 

 

Na cestě za vysněným domovem se ale člověk setká se spoustou překážek a výzev. ​I my jsme je museli zdolat, najít řešení a  poprat se s nimi.​Provedu vás krok za krokem a doslova za ruku vším, co jsme za léta zkušeností, testování praxí rozkryli.

Navíc se dozvíte detailní informace o tom, kolik jsme do čeho vložili peněz, které jsem původně nechtěla zveřejňovat, ale věřím, že  je v dnešní nejisté době správné a potřebné nabyté zkušenosti sdílet dál a vzájemně se o možnostech, jak rozumně utrácet informovat. Věřím, že i díky nim získal e-book významnou informativní relevanci.

Uvnitř průvodce najdete 95 stránek praktických rad a informací

Obsah str1.png
Obsah str2.png

Říkáte si, zda se vám investice do průvodce vyplatí?

Můžete si za 390 Korun koupit večeři anebo peníze investovat do PRŮVODCE a já věřím, že se vám vrátí tím, že nešlápnete vedle, protože budete vědět do čeho jdete. 

Obdržíte detailní informace, které vám pomohou k vytvoření si reálné představy o výhodách a možnostech bydlení ve starším domě s pozemkem. Mít jasnou představu a vědět, jak lze chytře začít žít a bydlet na venkově vám dodá pocit jistoty a získáte vizi, za kterou budete chtít jít.

A co když se vám to nebude líbit? Co když zjistíte, že to prostě není to, co chcete vědět?

Záleží mi na tom, abyste byli spokojení, takže máte ode mně 100% garanci vrácení peněz 14 dní od objednání e-booku. Pokud zjistíte, že tohle není pro vás, bez otázek vám vrátím nabyté peníze.

Šárka v e-booku podrobně popisuje svoji cestu z města a sdílí své zkušenosti, tipy a doporučení jak hospodařit.

 

Jestli přemýšlíte o stěhování do přírody, čtení e-booku Vám může být inspirací.

 

Opustit zajeté koleje je často velké rozhodnutí, proto je přínosné inspirovat se od lidí, kteří toto rozhodnutí již udělali.

Ing. Lucie Polesná,

Instruktorka jógy

Navíc vám k průvodci přidám 2 skvělé bonusy:

Bonus č. 1

Manuál na cestu z města

Abyste měli jasno o tom nejdůležitějším na vaši cestě k soběstačnosti shrnula jsem všechny stěžejní informace do detailního přehledu, ve kterém snadno a rychle najdete nejenom čísla týkající se nákladů a investic do bydlení a do úprav pozemku ale i mnoho dalších důležitých čísel a údajů. 

 

Mějte je vždy po ruce, když budete plánovat kolik peněz budete potřebovat investovat do vašeho nového domova. 

Manuál na cestu z města - Jen to nejdůležitější k soběstačnosti v hodnotě 199 Kč ode mně dostanete k průvodci navíc jako dárek.

smartmockups_kn99wzi7.png
Bonus č. 2

Pracovní sešit

Abyste nezůstali pouze u teorie a pustili se do akce shrnula jsem ty nejdůležitější kroky, které vás nasměrují na cestu k vašemu vysněnému životu v přírodě, do malého průvodce. Abych vám ulehčila jejich plnění vytvořila jsem ho formou pracovního sešitu. Vytiskněte si ho a pište si poznámky přímo do něj. 

Pracovní sešit 7 kroků k bydlení v přírodě v hodnotě 159 Kč ode mně dostanete k průvodci navíc jako dárek.

smartmockups_kn99ymcp.png
DSC09539.jpg

OBJEDNEJTE SI PRŮVODCE TEĎ!

Pokud hodláte být více soběstační, toužíte být obklopeni přírodou, být denně na čerstvém vzduchu a chcete žít zdravěji, tak už přestaňte váhat.

Situace a doba si žádá, abyste jednali rychle.

Život je o tom dělat velké životní rozhodnutí.

Tak do toho!

Klikni na OBJEDNÁVÁM PRŮVODCE 

a získáš navíc dva dárky.

DSC09437.jpg

Klikněte na tlačítko „Objednávám průvodce“ a vyplňte objednávkový formulář. Průvodce vám přijde v pdf e-mailem poté, co se objeví úhrada na mém účtu.

Koupi online průvodce zároveň přispíváte na stavbu Statku na kopečku - vzdělávacího centra pro setkávání lidí, organizaci seminářů a školení v oblasti bydlení. 

Potřebujete se na něco zeptat? Nejste si něčím ohledně průvodce jistí? Kdykoliv mi napište na sarka.grycova@gmail.com, ráda vám pomohu.

DSC09458.jpg

Šárka Grycová,

Autorka praktického průvodce

Jak si změnit život aneb Bydlete v přírodě, zdravě i soběstačně

bottom of page