Chcete si pořídit starší dům s pozemkem a začít bydlet v přírodě?

Toužíte po soběstačnosti a změně bydlení?

Přestaňte ztrácet čas váháním

Získejte praktické rady a poznejte výhody bydlení v přírodě, které vám poskytne nezávislost i prostor k seberealizaci.

Dopřejte si průvodce a inspirujte se zkušenostmi a praktickými radami co, jak a za kolik můžete změnou bydlení a životního stylu získat.

Možná máte spoustu dalších otázek a už delší dobu přemýšlíte o bydlení v přírodě. Přeci jen představa, že jednou se stanete soběstační a zajistíte si zdraví a nezávislost pro vás a vaši rodinu po mnoho dalších let, je lákavá. 

Před třemi lety jsem i já

s  rodinou odešla z města. Usadili jsme se na 100 let starém statku

v Beskydech, ve venkovské chalupě.

 

Bydlení v přírodě nám stále víc a víc umožňuje být nezávislými na nákupech v supermarketu a zároveň na energetických zdrojích. Tvoříme si vlastní bydlení jinak, svobodněji a soběstačněji.

A vy to dokážete taky!

Co vlastně musí člověk vědět, aby mohl začít bydlet v přírodě a stal se co nejvíce soběstačný? Jaký ideální pozemek s domem hledat a proč?  

Jak je náročné pečovat o půdu a pozemek? Co všechno ekozahrada může za jednu sezónu nabídnout? Jaké jsou možnosti využití pozemku? Jaké nástroje a nářadí je dobré si pořídit? A kolik to vlastně všechno stojí?

Je rozumné koupit pozemek se starším domem? Kolik je nutné investovat do rekonstrukce domu nebo do stavby cesty a do úprav terénu? Jaké jsou náklady za vytápění domu a jak je ideálně snížit?

Je rozumné se odstěhovat z města? Zvládneme to na venkově? Nebudeme toho litovat?

Tohle jsou všechny otázky, které vám možná přicházejí na mysl.

A já už na ně znám odpověď.

Teď se s vámi chci podělit o to, jak jsme to udělali. Zvládnete to taky!

Všechny naše zkušenosti a vše, co mi připadalo o soběstačném bydlení v přírodě důležité jsem vložila do praktického průvodce Jak si změnit život aneb Bydlete v přírodě, zdravě i soběstačně.

Seznámím vás detailně s postupy a zkušenostmi, díky kterým jsme se posunuli směrem k finanční svobodě, k větší soběstačnosti, ale zároveň velmi efektivně s rozumnými výdaji investovali do proměny  pozemku a domu.

IMG_20200704_122109.jpg

Kdo je autorkou e-booku ? 

Jmenuji se Šárka Grycová jsem vášnivou tvůrkyní soběstačného bydlení v přírodě, milovníci starých věcí a domů a propagátorkou udržitelného života na venkově. Už více let inspiruji lidi tím, jak žijeme, staráme se o půdu a pozemek a jak přetváříme 100let starou chalupu. 

Inspiruji je a ukazuji jim cesty, aby se mohli rozhodnout a posunout se z bydlení v městském bytě do bydlení v přírodě a stali se nezávislými tvůrci vlastního bydlení a začali žít i bydlet zdravě, soběstačně a s pocitem naplnění.

Tento průvodce je pro vás, pokud:

Chcete bydlet v přírodě a třeba žijete ve městě a chcete z něho odejít a toužíte se seberealizovat prací na domě a zahradě.

Chcete si koupit pozemek se starším domem a chcete vědět kolik vás bude stát rekonstrukce domu, úprava pozemku a pořízení nářadí a nástrojů pro péči o půdu a pozemek.

Sníte o potravinové soběstačnosti, chcete začít pěstovat bio zeleninu, založit si záhony, sklízet úrodu a pečovat o půdu a pozemek a postupně se stávat nezávislými na nákupech v supermarketu.

Co se v průvodci dozvíte a naučíte?

Proč odejít Z MĚSTA a začít BYDLET

V PŘÍRODĚ?

Kdyby bylo rozhodnutí, kde chcete žít a bydlet, tak jednoduché, už byste dávno z města odešli. Proč tomu tak tedy není?

Společně si rozkryjeme opodstatněné důvody, proč opustit město a začít žít mnohem hodnotnější život tím, že se
přestěhujete na venkov, do přírody, kde vytvoříte smysluplnější hodnoty vlastní existence.

Jak dosáhnout potravinové SOBĚSTAČNOSTI?

Někoho více zaujme řeč čísel. A tak v případě, že hodláte řešit otázku samozásobitelství, tak vám přijdou vhod odpovědi na otázku, jak hodně můžete být, už od začátku bydlení na venkově, nezávislí na nakupování v supermarketech.

Zjistíte jakých výnosů a zisků pěstováním dosáhnete a jaké vhodné nářadí a nástroje si pro práci a péči o pozemek pořídit.

Proč INVESTOVAT do staršího DOMU S POZEMKEM?

Dozvíte se, proč JE VÝHODNÉ investovat do koupě pozemku se starším domem a jak chytře a snadno přichystat starý dům k nastěhování a na kolik peněz přijde renovace interiéru a rekonstrukce domu.

 

Naučíte se, jak levně a funkčně zrenovovat starou koupelnu. Prozradím vám, kolik nás přijdou měsíční poplatky za energie a jakým způsobem se nám je daří snižovat anebo za kolik a jak postavit ve svahu kvalitní příjezdovou cestu až k domu, která vydrží a "neujede".

126513849_186116006432910_49597581857323

Představte si, jak si každý den dopřáváte hojnosti přírody a obědváte na čerstvém vzduchu a libujete si ve všech těch vůních a chutích, které vám poskytuje příroda, která je všude kolem vás. 

​Mít vlastní rajskou zahradu, kde je půda zdravější a plodnější je radost.

 

Takový pozemek ve srovnání s životem v městském bytě je oázou, která vás podpoří a osvobozuje.

Co na průvodce říkají čtenáři:

Z e-booku jsem nadšená.

Sama taky uvažuji o "cestě z města" a opravdu oceňuji praktické informace k práci na pozemku i k potravinové soběstačnosti. Ta je i mým cílem a zatím jsem nikde jinde nenašla informace tak pěkně na jednom místě a ze života. 

I rekonstrukci domu Šárka probírá postupně a v každé místnosti ukazuje, jak je možné postupovat šikovně a finančně úsporně.

Vždycky jsem si myslela, že rekonstruovat starý dům je náročné na peníze, vyčerpávající, až skoro neproveditelné. Teď už vidím, že to jde. 

Pokud seberu tolik odvahy, jak Šárka s rodinou, tento e-book bude ležet na mém nočním stolku po celou dobu rekonstrukce.

 

A poté dostane čestné místo v knihovně😉

Jana Hájková,

Autorka projektu Finance v pohodě

www.janahajkova.cz

"E-book nie je len praktickým návodom, na rekonštrukciu starej usadlosti na rodový statok, ale je to zmena celej filozofie zmýšľania o živote a zmeny z tradičného konzumného spôsobu života na prírodný.

Prináša množstvo zaujímavých postrehov a praktických návodov, ktoré Vám pomôžu ušetriť nemalé finančné prostriedky a tiež stanoviť si priority pri rekonštrukcii.

 

E-book je doplnený autentickými fotografiami, ktoré ho vhodne dopĺňajú a ilustrujú všetky zmeny, ktorými doteraz rodinný dom s okolitým hospodárstvom prešli.

 

Prečítala som ho jedným dychom, keďže už dlhodobo plánujeme v živote podobnú zmenu.    

Verím, že eBook vás inšpiruje tak ako inšpiroval mňa."

Ida Petrovičová,

Umenie žiť v súlade s prírodou

www.idapetrovicova.sk

Jsem holka z města, která pokukuje a sní o svém domku se zahradou, zahrádkou, ovocným sadem, políčkem, lesem. Když mi do cesty přišla nabídka ebooku Jak si změnit život aneb Bydlete v přírodě, zdravě i soběstačně, neváhala jsem ani minutu.

Toužíme s manželem po domečku na polosamotě nebo samotě. Vůbec jsem neměla tušení, co všechno naše sny obnáší, na co si dát pozor a co nás naopak obohatí.

Ebook je skvěle zpracován do třech okruhů, kterými nás Šárka dopodrobna provede a ukáže ze všech úhlů pohledu. Musím říci, že mne až překvapuje, kolik je to informací, které člověk popravdě vůbec neřeší. Informace určitě ušetří jak čas, tak spoustu zklamání i investic.

 

Doporučuji pořídit si ebook všem, kteří pokukují stejně jako já po přírodě, které to tam táhne a věří ve svoji intuici, že přesně v přírodě je to správné místo pro jejich další život. Děkuji za praktické rady, návody a postřehy, které mne vrátili zpátky na zem.

 

Teď už vím, čím začít, jak dál praktikovat a na co se těšit. 

Jana Švestková,

Autorka projektu Probuzení nitra

janasvestkova.cz

​Přestaňte už váhat a přibližte se vašemu vysněnému cíli, k větší soběstačnosti.

Rozhodnout se přestěhovat do přírody a změnit život pro vás už nebude tak těžké!

Vaše touha po získání větší NEZÁVISLOSTI bude konečně ukojena.

IMG_20210404_162356 (2).jpg

Vím, že teď hodně přemýšlíte, zvažujete pro a proti a potřebujete se konečně rozhodnout.

A je mi jasné, že než se pustíte do změny životního stylu, máte strach a spoustu obav spojených s tímto krokem do neznáma.

Vím, jak těžké je se rozhodnout, zvlášť když člověk nemá dostatek informací.

Pojďme to společně změnit.

Je riskantní opustit pohodlí města a vyměnit ho za venkov, když o tom, jak žít na venkově nic nevíte a vidíte jen klid a možnost soběstačného života.

 

Klid a větší soběstačnost jsou určitě úžasnou motivací, ale je potřeba jít do takovéto změny s tím, že víte do čeho jdete.

126157171_284047379689608_83054441245728

Představte si ten úžasný pocit, jak vlastníte kus úrodné půdy a sklízíte mnoho plodů a rostlin, které upevňují nejenom vaše zdraví a zdraví vašich dětí, ale zároveň jste víc a víc nezávislí na výdajích za další, nevalné kvality, potraviny a výrobky nabízející se v supermarketu.


Tohle opravdu uklidní mysl.

Stejně tak, jako to, že žijete v přírodě a máte svůj vysněný dům se zahradou a vy jste tu našli svůj klid a konečně větší jistotu si život regulovat sami.

IMG_20180905_190205_edited.jpg

Kolik průvodce stojí?

Cena je 390 Kč. 

Když jsme odcházeli z města, museli jsme se umět zbavit strachu a odejít z jistot velkoměsta a začít zkoušet žít jinak, než jsme žili dosud.

 

Ucelených rad a informací o tom, jak bydlet na venkově není mnoho. Seznámím vás s vlastní zkušenosti, o způsobu života na venkově, který mě posunul směrem k finanční svobodě, k větší soběstačnosti a zároveň zodpovědnosti k sobě, rodině, přírodě a životu samotnému. To vše a i to, jak a čím jsem toho dosáhla a kolik jsem musela investovat, bych vám ráda osvětlila prostřednictvím tohoto e-booku. 

 

Na cestě za vysněným domovem se ale člověk setká se spoustou překážek a výzev. ​I my jsme je museli zdolat, najít řešení a  poprat se s nimi.​Provedu vás krok za krokem a doslova za ruku vším, co jsme za léta zkušeností, testování praxí rozkryli.

Navíc se dozvíte detailní informace o tom, kolik jsme do čeho vložili peněz, které jsem původně nechtěla zveřejňovat, ale věřím, že  je v dnešní nejisté době správné a potřebné nabyté zkušenosti sdílet dál a vzájemně se o možnostech, jak rozumně utrácet informovat. Věřím, že i díky nim získal e-book významnou informativní relevanci.

Uvnitř průvodce najdete 95 stránek praktických rad a informací

Říkáte si, zda se vám investice do průvodce vyplatí?

Můžete si za 390 Korun koupit večeři anebo peníze investovat do PRŮVODCE a já věřím, že se vám vrátí tím, že nešlápnete vedle, protože budete vědět do čeho jdete. 

Obdržíte detailní informace, které vám pomohou k vytvoření si reálné představy o výhodách a možnostech bydlení ve starším domě s pozemkem. Mít jasnou představu a vědět, jak lze chytře začít žít a bydlet na venkově vám dodá pocit jistoty a získáte vizi, za kterou budete chtít jít.

A co když se vám to nebude líbit? Co když zjistíte, že to prostě není to, co chcete vědět?

Záleží mi na tom, abyste byli spokojení, takže máte ode mně 100% garanci vrácení peněz 14 dní od objednání e-booku. Pokud zjistíte, že tohle není pro vás, bez otázek vám vrátím nabyté peníze.

Šárka v e-booku podrobně popisuje svoji cestu z města a sdílí své zkušenosti, tipy a doporučení jak hospodařit.

 

Jestli přemýšlíte o stěhování do přírody, čtení e-booku Vám může být inspirací.

 

Opustit zajeté koleje je často velké rozhodnutí, proto je přínosné inspirovat se od lidí, kteří toto rozhodnutí již udělali.

Ing. Lucie Polesná,

Instruktorka jógy

Navíc vám k průvodci přidám 2 skvělé bonusy:

Bonus č. 1

Manuál na cestu z města

Abyste měli jasno o tom nejdůležitějším na vaši cestě k soběstačnosti shrnula jsem všechny stěžejní informace do detailního přehledu, ve kterém snadno a rychle najdete nejenom čísla týkající se nákladů a investic do bydlení a do úprav pozemku ale i mnoho dalších důležitých čísel a údajů. 

 

Mějte je vždy po ruce, když budete plánovat kolik peněz budete potřebovat investovat do vašeho nového domova. 

Manuál na cestu z města - Jen to nejdůležitější k soběstačnosti v hodnotě 199 Kč ode mně dostanete k průvodci navíc jako dárek.

Bonus č. 2

Pracovní sešit

Abyste nezůstali pouze u teorie a pustili se do akce shrnula jsem ty nejdůležitější kroky, které vás nasměrují na cestu k vašemu vysněnému životu v přírodě, do malého průvodce. Abych vám ulehčila jejich plnění vytvořila jsem ho formou pracovního sešitu. Vytiskněte si ho a pište si poznámky přímo do něj. 

Pracovní sešit 7 kroků k bydlení v přírodě v hodnotě 159 Kč ode mně dostanete k průvodci navíc jako dárek.

IMG_20200305_140544.jpg

OBJEDNEJTE SI PRŮVODCE TEĎ!

Pokud hodláte být více soběstační, toužíte být obklopeni přírodou, být denně na čerstvém vzduchu a chcete žít zdravěji, tak už přestaňte váhat.

Situace a doba si žádá, abyste jednali rychle.

Život je o tom dělat velké životní rozhodnutí.

Tak do toho!

Klikni na KOUPIT PRŮVODCE 

a získáš navíc dva dárky.

IMG_20190714_173106.jpg

Objednávka průvodce

ANO

Objednávám si praktického průvodce JAK SI ZMĚNIT ŽIVOT ANEB BYDLETE V PŘÍRODĚ, ZDRAVĚ I SOBĚSTAČNĚ v hodnotě 390 Kč.

ANO

Vím, že k průvodci získám navíc 2 skvělé dárky: manuál  JEN TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ K SOBĚSTAČNOSTI v hodnotě 199 Kč; pracovní sešit 7 KROKŮ K BYDLENÍ V PŘÍRODĚ v hodnotě 159 Kč 

ANO

Vím, že průvodce a dárky obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky.

ANO

Vím, že pokud zjistím, že jsem šlápl(a) vedle a že toto není pro mě, mohu 14 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.

Klikněte na tlačítko „Objednávám průvodce“ a vyplňte objednávkový formulář. Průvodce vám přijde v pdf e-mailem poté, co se objeví úhrada na mém účtu.

Koupi online průvodce zároveň přispíváte na stavbu Statku na kopečku - vzdělávacího centra pro setkávání lidí, organizaci seminářů a školení v oblasti bydlení. 

Potřebujete se na něco zeptat? Nejste si něčím ohledně průvodce jistí? Kdykoliv mi napište na sarka.grycova@gmail.com, ráda vám pomohu.

Šárka Grycová,

Autorka praktického průvodce

Jak si změnit život aneb Bydlete v přírodě, zdravě i soběstačně