Chcete si pořídit starší dům s pozemkem a začít bydlet v přírodě?

Toužíte po soběstačnosti a změně bydlení?

Přestaňte ztrácet čas váháním

Získejte praktické rady a poznejte výhody bydlení v přírodě, které vám poskytne nezávislost i prostor k seberealizaci.

Dopřejte si průvodce a inspirujte se zkušenostmi a praktickými radami co, jak a za kolik můžete změnou bydlení a životního stylu získat.

smartmockups_knc03a4v.png

Možná máte spoustu dalších otázek a už delší dobu přemýšlíte o bydlení v přírodě. Přeci jen představa, že jednou se stanete soběstační a zajistíte si zdraví a nezávislost pro vás a vaši rodinu po mnoho dalších let, je lákavá. 

Před třemi lety jsem i já

s  rodinou odešla z města. Usadili jsme se na 100 let starém statku

v Beskydech, ve venkovské chalupě.

 

Bydlení v přírodě nám stále víc a víc umožňuje být nezávislými na nákupech v supermarketu a zároveň na energetických zdrojích. Tvoříme si vlastní bydlení jinak, svobodněji a soběstačněji.

A vy to dokážete taky!

Co vlastně musí člověk vědět, aby mohl začít bydlet v přírodě a stal se co nejvíce soběstačný? Jaký ideální pozemek s domem hledat a proč?  

Jak je náročné pečovat o půdu a pozemek? Co všechno ekozahrada může za jednu sezónu nabídnout? Jaké jsou možnosti využití pozemku? Jaké nástroje a nářadí je dobré si pořídit? A kolik to vlastně všechno stojí?

Je rozumné koupit pozemek se starším domem? Kolik je nutné investovat do rekonstrukce domu nebo do stavby cesty a do úprav terénu? Jaké jsou náklady za vytápění domu a jak je ideálně snížit?

Je rozumné se odstěhovat z města? Zvládneme to na venkově? Nebudeme toho litovat?

Tohle jsou všechny otázky, které vám možná přicházejí na mysl.

A já už na ně znám odpověď.

Teď se s vámi chci podělit o to, jak jsme to udělali. Zvládnete to taky!

smartmockups_knbzxdmg.png

Všechny naše zkušenosti a vše, co mi připadalo o soběstačném bydlení v přírodě důležité jsem vložila do praktického průvodce Jak si změnit život aneb Bydlete v přírodě, zdravě i soběstačně.

Seznámím vás detailně s postupy a zkušenostmi, díky kterým jsme se posunuli směrem k finanční svobodě, k větší soběstačnosti, ale zároveň velmi efektivně s rozumnými výdaji investovali do proměny  pozemku a domu.

IMG_20200704_122109.jpg

Kdo je autorkou e-booku ? 

Jmenuji se Šárka Grycová jsem vášnivou tvůrkyní soběstačného bydlení v přírodě, milovníci starých věcí a domů a propagátorkou udržitelného života na venkově. Už více let inspiruji lidi tím, jak žijeme, staráme se o půdu a pozemek a jak přetváříme 100let starou chalupu. 

Inspiruji je a ukazuji jim cesty, aby se mohli rozhodnout a posunout se z bydlení v městském bytě do bydlení v přírodě a stali se nezávislými tvůrci vlastního bydlení a začali žít i bydlet zdravě, soběstačně a s pocitem naplnění.

Tento průvodce je pro vás, pokud:

Chcete bydlet v přírodě a třeba žijete ve městě a chcete z něho odejít a toužíte se seberealizovat prací na domě a zahradě.

Chcete si koupit pozemek se starším domem a chcete vědět kolik vás bude stát rekonstrukce domu, úprava pozemku a pořízení nářadí a nástrojů pro péči o půdu a pozemek.

Sníte o potravinové soběstačnosti, chcete začít pěstovat bio zeleninu, založit si záhony, sklízet úrodu a pečovat o půdu a pozemek a postupně se stávat nezávislými na nákupech v supermarketu.

Co se v průvodci dozvíte a naučíte?

Proč odejít Z MĚSTA a začít BYDLET

V PŘÍRODĚ?

Kdyby bylo rozhodnutí, kde chcete žít a bydlet, tak jednoduch&eacu