top of page

Pokyny pro komunitu na Facebooku

Naše pokyny pro komunitu

Jak z komunity vytěžit maximum

Dodržováním těchto pokynů společně budujeme bezpečnou a podporující komunitu. Tím, že jste součástí této komunity, souhlasíte s níže uvedenými pravidly.

ŽÁDNÁ SEBEPROPAGACE

Není povolena žádná vlastní propagace, s výjimkou určených příspěvků nebo tam, kde je uvedeno jinak.

Definice sebepropagace:

 

 • prodej čehokoli – to znamená produktů, služeb, kurzů, akcí a programů

 • propagace vašeho webináře, živého vysílání nebo události

 • zveřejněním odkazu na váš VLASTNÍ web

 • zveřejněním odkazu na vaši VLASTNÍ Facebookovou skupinu

 • zveřejňování přidružených odkazů

 • zveřejňování vlastního obsahu ve skupině a nikoli v konkrétním (a relevantním) vláknu.

 • zveřejňování fotografií s vašimi sociálními úchyty, adresami URL nebo obchodním názvem A zveřejňováním nabídek „zdarma“ nebo „zdarma“

 • zveřejňování odkazů na průzkumy nebo vytváření průzkumů ve skupině nebo kladení otázek souvisejících s průzkumem trhu.

 • zveřejnění celého obsahu blogového příspěvku nebo příspěvku, který je dlouhý jako blogový příspěvek, a to i bez odkazu.

Můžeme porušit naše vlastní pravidlo a něco propagovat, pokud cítíme, že je to pro skupinu užitečné. Toto právo si vyhrazujeme, protože se jedná o naši skupinu a komunitu.

ŽÁDNÁ VNĚJŠÍ PROPAGACE

Žádná vnější propagace není povolena, kromě na určených postech nebo tam, kde je uvedeno jinak.

Definice vnější propagace:

 • sdílení videa od někoho jiného

 • odeslání odkazu na někoho jiného

ŽÁDNÉ POSTOVÁNÍ VIDEÍ

Žádné vytváření videí, zveřejňování vlastních videí nebo živé vysílání do skupiny.

NEPOSÍLEJTE SOUKROMÉ ZPRÁVY

Neposílejte soukromé zprávy Šárce, týmu, studentským mentorům, manažerům podskupin a žádným účastníkům kurzu, pokud k tomu nemáte předchozí povolení ve formě komentáře/zprávy nebo e-mailu.

NÁLEŽITĚ SE POSTAREJTE SVOU PÉČI

Pokud se rozhodnete najmout kohokoli nebo vytvořit jakýkoli vztah s ostatními členy, udělejte tak podle vlastního uvážení. Proveďte prosím průzkum a používejte písemné smlouvy a dohody s jasnými očekáváními a podmínkami. Šárka Grycová nenese odpovědnost za žádné nepříznivé okolnosti, které mohou nastat v důsledku vztahů vytvořených v rámci našich komunit.

Facebook nevlastníme. Pokud změní své podmínky nebo začnou zpoplatňovat skupiny na Facebooku, můžeme naši skupinu přesunout jinam. Rovněž pokud nejsou zásady skupiny trvale dodržovány, může být skupina na Facebooku také uzavřena.

Pamatujte, že tato komunita je o tom, jak se naučit, jak vylepšit vlastní bydlení, a ne proměnit ostatní členy v zákazníky. Účelem naší skupiny je spojit se s ostatními členy, sdílet nápady, vyhrávat, klást otázky a navazovat kontakty.

I když máme správce komunity, nejsme tu od toho, abychom monitorovali Facebook, ale od toho, abychom vás podporovali a pomáhali vám budovat vaše podnikání. Předem děkujeme za pochopení a spolupráci.

PODSKUPINY: TVORBA A SDÍLENÍ

Kromě naší oficiální facebookové komunity existuje řada schválených podskupin, které jsou uvedeny v naší hlavní skupině. Prosím, nevytvářejte novou podskupinu bez výslovného písemného souhlasu Šárky Grycové.

 

Sledujeme všechny podskupiny, nikoli proto, abychom je kontrolovali, ale abychom si byli jisti, že naše značka zůstává konzistentní a informace sdílené v rámci těchto skupin jsou schválené a přesné.

 

Mějte prosím na paměti, že NukNuk a Creonuk jsou ochranné známky a nelze je používat bez právních následků.

PODSKUPINY: TVORBA A SDÍLENÍ

Skupina na Facebooku není místem, kde získáte technickou podporu. Pokud uvidíte člena, který žádá o technickou podporu, nasměrujte jej, aby kontaktoval společnost Šárky Grycové nebo její tým přímo na adrese sarka.grycova@gmail.com

Všechny názory, rady a další informace sdílené členy v diskuzích nebo komentářích jsou názory autora. Používejte informace na vlastní nebezpečí. Všichni členové jsou vyzýváni, aby podle potřeby získali odborné poradenství pro konkrétní, individuální situace.

CO SE STANE, POKUD NEBUDETE DODRŽOVAT POKYNY?

Váš příspěvek můžeme smazat bez upozornění. Pokud je váš příspěvek smazán, je pravděpodobně nevhodný na základě našich podmínek a my jsme jej odstranili bez upozornění.

Pokud dojde k vícenásobnému porušení, můžeme vás kontaktovat a informovat vás, že porušujete naše podmínky. Náš právní tým vás může kontaktovat. Můžeme vás odstranit z programu a/nebo komunity bez náhrady.

Pokud máte nějaké dotazy ohledně našich pokynů, napište nám na adresu sarka.grycova@gmail.com

TEĎ... POJĎME PROMĚNIT VAŠE BYDLENÍ!

Šárka Grycová a tým

Poslední aktualizace 14. února 2022

bottom of page