Už vás nebaví bydlet ve městě
a chcete se 
odstěhovat 
do přírody,
ale bojíte se opustit jistoty města?

Hledáte způsob, jak být více SOBĚSTAČNÍ, protože cítíte NEJISTOTU v situaci dnešní doby?

Chcete to udělat CHYTŘE a EKONOMICKY? 

Ano, dobře vím, jaké informace potřebujete vědět, co vám pomůže se rozhodnout a jednou provždy se odstěhovat z města.  

I já jsem se nakonec přestěhovala a změnila s rodinou celkový životní styl.

Sebrali jsme odvahu a přestali se bát. 

Opustili jistoty v zaměstnání, prodali byt v Praze a přestěhovali se na venkov, kde jsme začali žít a tvořit nový život, a nebylo to zase tak těžké.

A vy to můžete dokázat taky.

IMG_20210404_153800 (2).jpg

Kdo je Šárka Grycová

Ukazuji lidem cestu, jak mohou opustit jistoty velkoměsta. Pomáhám jim najít odpověď na otázky, kde a jak chtějí bydlet a vedu je krok za krokem k rozhodnutí opustit městský život a začít bydlet v domě v blízkosti přírody.

Před třemi lety jsem se rozhodla, že už nechci, aby mi život protékal mezi prsty a odešla jsem s manželem a synem z rušné Prahy do Beskyd, na venkov. 

Plním si své sny na 100 let starém rodovém statku, ve venkovském domě, který si přetvářím podle vlastních představ. V klidu a hojnosti přírody, posouvám náš život k čím dál větší soběstačnosti.

Když jsem v Praze přemýšlela, pro jak velký pozemek k bydlení se rozhodnout, často mě ničila představa, že pečovat o prostor větší než 1 hektar je nad lidské síly. 

Vím co vám pomůže se rozhodnout.

Promluvme si společně...

O BYDLENÍ NA CHALUPĚ BEZ OBAV

Jediná konzultace, kterou potřebujete, abyste se konečně zbavili všech obav a pochybností o bydlení na venkově a odhodlali se odejít z města. Co můžeme během konzultace vyřešit?

Rozebereme společně otázky týkající se plánované změny životního stylu, co pro vás odchod z města znamená, jaké máte představy a kam se chcete dostat. Získáte dostatečné povědomí o tom, jaký prostor pro život je vašim ideálem, který vám přinese radost a užitek z uskutečněné změny.

Probereme vaše požadavky k přístupu péče o půdu a vaši představu o tom, jak by měl dům nebo chalupa vypadat a dozvíte se s jakými penězi musíte počítat,  které se týkají nejnutnějších plánovaných investic do úprav pozemku nebo rekonstrukce domu.

Otevřeně si popovídáme, jak se nám žije na rodovém statku a jak zvládáme mnohem odlišný způsob života, než jaký jsme byli sami více jak 40 let zvyklí žít ve velkoměstě a tak zjistíte, co vám takový nový způsob bydlení přinese, zda-li takové bydlení může zvládnout sama žena bez muže a s čím musíte počítat a co proto je dobré udělat.

Mým záměrem je Vás navigovat správným směrem, kterým se můžete vydat na vaši cestě za soběstačností. 

Chci Vám poradit a provést Vás všemi DETAILY  venkovského života, a předat vám vlastní ZKUŠENOSTI  a RADY.

 

V osobním a neformální přátelském hovoru Vás chci podpořit a dodat Vám odvahu se přestěhovat z města, abyste co nejdříve začali žít svobodným a soběstačným životem, po kterém toužíte.

​Přestaňte už váhat a přibližte se vašemu vysněnému cíli, k životu na venkově.

Rozhodnout se přestěhovat na venkov a změnit život pro vás už nebude tak těžké!

Lidé odjakživa hledali svobodu a nezávislost ve vlastnictví půdy. Toužili být blíž přírodě.

 

Díky tomuto našli klid v duši. Vaše touha po změně životního stylu bude konečně ukojena.

 

I o tyto úvahy se s vámi podělím.

DSC_0292.jpg
IMG_20210404_161640 (2).jpg

Vím, že teď žijete v bytě ve městě a potřebujete se konečně rozhodnout.

A je mi jasné, že než se pustíte do změny životního stylu, máte strach a spoustu obav spojených s tímto krokem do neznáma.

Vím, jak těžké je se rozhodnout, zvlášť když člověk nemá dostatek informací.

Pojďme to společně změnit.

Na tak důležitý krok, jako je změna životního stylu, je potřeba se DŮKLADNĚ PŘIPRAVIT a prodiskutovat to s někým, kdo už to udělal před vámi.

Je riskantní opustit ze dne na den zaměstnání a přestěhovat se někam na venkov, když o tom nic nevíte a vidíte jen ten klid a divokou přírodu. Ten klid a příroda jsou určitě úžasnou motivací, ale je potřeba jít do takovéto změny s tím, že vím do čeho jdu.

Představte si ten úžasný pocit, jak se každý den probudíte a víte, že jste se vymanili z konzumu společnosti a stali se více soběstačnými.


Tohle opravdu uklidní mysl.

Stejně tak, jako to, že žijete v přírodě a jste obklopeni zvířaty a máte svůj vysněný dům se zahradou, lesem, loukami

a vy jste tu našli svůj klid.

IMG_20210404_161640 (2).jpg

KONZULTACE O BYDLENÍ NA CHALUPĚ BEZ OBAV:

MOTIVUJE k rozhodnutí a povede vás ke změně životního stylu,