Nečekejte na "AŽ", postavte si plot hned.

Chcete si postavit plot u vlastní zahrádky ale nevíte, jak na to?

Hledáte možnost JAK UŠETŘIT, ale rádi by jste měli funkční a vkusné oplocení?

Hromadu kulatiny

I já jsem nechtěla za oplocení zahrádky příliš utrácet. Potřebovala jsem rychlé a snadné řešení, abych ochránila úrodu ze zahrádky proti okusování srnci a zajíci. Navíc jsem chtěla použít přírodní materiál, ideálně plot z lýskového dřeva. Nakonec jsem si vybrala plot z dřevěných kůlů a lesnického pletiva. Takový plot poskytuje mojí úzké zahrádce dostatek slunce a navíc jeho stavbu jsme zvládli s manželem svépomocí za 6 dní a za pár peněz.

 

A vy to můžete dokázat taky.

Chci vás provést všemi DETAILY našeho venkovského života, a předat vám ZKUŠENOSTI a RADY, které vás ještě více podpoří a dodají vám odvahu se přestěhovat z města a začít žít váš vysněný život na venkově.

Přeji si vás provést krok za krokem, ukázat vám cestu, jak lze žít a bydlet na venkově a pomoci vám se rozhodnout a říci ANO životu, po kterém už dlouho toužíte. Poradím vám, jaké kroky udělat, aby jste si mohli začít plnit vaše sny o životě v přírodě.

 

Toužím vás vést na cestě do nejistoty a do neznáma, aby jste se přestali bát, získali odvahu a ZAČALI SI VĚŘIT a těšit se na nové příležitosti a pocity svobody. 

Společně s manželem jsem koupila několik pozemků s lesem, loukami a se zemědělskou usedlostí. Žiji život, který jsem snila. Užívám si společné chvíle s rodinou. Jsme spolu, venku v přírodě, kterou máme všude kolem nás. V létě ve starém sadu ochutnávám tradiční odrůdy jablek. Čerpám z darů přírody, sbírám pampelišky, levanduli, mátu, bezové květy a baví mě z nich dělat chutné domácí sirupy. Z nového domova si vytvářím prostor pro podnikání, které tu hodlám rozvíjet.


Ale ještě nedávno jsem si takovou možnost nedokázala vůbec představit. Celých 21 let jsem žila a bydlela  v Praze a posledních pár let snila společně s manželem o přírodě, o venkovském domě se stodolou a vzrostlým stromem na dvorku, s vlastním lesem a loukami. 

Ujasníte si, co takový život na venkově na statku obnáší a díky tomu se budete moci snadno rozhodnout, zda-li vás takováto změna životního stylu přitahuje.

Prozradím vám, jak je možné si vzít 2 roky "prázdnin", nechodit do práce a věnovat se budování podnikání a řešení rekonstrukce domu a jeho střechy.

Dozvíte se jaké nářadí pro obdělávání půdy a pozemku o velikosti tří hektarů na venkově používáme, k čemu ho můžete potřebovat a ujasníte si jestli chcete vlastnit větší pozemek.

Ukážu vám rozdíly v nákladech na bydlení ve venkovském domě oproti nákladům na bydlení v městském bytě, a tak zjistíte s čím musíte počítat a co se vás už nebude nikdy týkat.

Představte si ten úžasný pocit, jak se každý den probudíte a víte, že už nejste zatížení hypotékou, že jste se vymanili z konzumu společnosti a stali se více soběstačnými.


Tohle opravdu uklidní mysl.

Stejně tak jako to, že žijete v přírodě, jste obklopeni zvířaty a máte svůj vysněný pozemek s lesem a loukami a venkovským domem a vy jste tu našli svůj klid.

Na cestě za vysněným domovem se ale člověk setká se spoustou překážek a výzev. 

I my jsme je museli zdolat, najít řešení a  poprat se s nimi.

Jak dobré tak špatné zkušenosti jsou součástí mého příběhu.

Šárka Grycová, autorka e-booku

E-BOOK JAK ŽÍT A BYDLET NA VENKOVĚ:

MOTIVUJE k rozhodnutí a povede vás ke změně a ke svobodě,

vás bude INSPIROVAT a zároveň dostanete PRAKTICKÉ RADY pro život a podnikání na venkově,

je PLNÝ NÁPADŮ jak začít žít a bydlet na venkově.

není NUDNÝ NÁVOD nebo učebnice o životě velkostatkáře.

Name, Title

Share the amazing things customers are saying about your business. Double click, or click Edit Text to make it yours.

Name, Title

Share the amazing things customers are saying about your business. Double click, or click Edit Text to make it yours.

Name, Title

Share the amazing things customers are saying about your business. Double click, or click Edit Text to make it yours.

Své zkušenosti vám předám velmi detailně. Kolik to bude stát?

Cena e-booku Jak žít a bydlet na venkově aneb motivační průvodce soběstačným životem

je 299 Kč vč. DPH

E-book je nabitý informacemi, ze kterých si můžete vybírat. Dostanete rady, nápady a tipy a ušetříte čas, který by jste museli věnovat přemýšlení a hledáním řešení. Zde můžete najít odpovědi na všechny vaše otázky týkající se života na statku a všech. Tady máte vše potřebné pohromadě, co je pro život na venkově na statku důležité.

MOŽNÁ VÁS NAPADLY TYTO OTÁZKY...

Své zkušenosti vám předám velmi detailně. 

Osobní schůzka přímo na místě stavby je nejlepším způsobem přípravy dalších renovačních projektů. Pouze na místě dokážeme společně najít to nejlepší řešení a předejít eventuálním rizikům souvisejícím se špatným rozhodnutím.

Cena konzultace je 1500,-Kč + dopravní náklady 10,- Kč/km.

Ještě před konzultací mi prosím napište nebo zavolejte.

SCHŮZKA PŘES TELEFON, WhatsApp

Nejlevnější forma schůzky nejen pro zájemce z daleka, ale i pro ty kteří chtějí ušetřit. Během cca hodinového hovoru jsme schopni prokonzultovat veškeré potřebné otázky ve věci stěhování se, proměny interiéru nebo přestavby svépomocí. 

Cena konzultace je 1250,-Kč 

Ještě před konzultací mi prosím napište nebo zavolejte.