top of page

K dokončení objednávky zbývá 1 krok

50-progress-stredni.png

Co vlastně musí člověk vědět, aby mohl začít bydlet v přírodě a stal se co nejvíce soběstačný? Jaký ideální pozemek s domem hledat a proč?  

Jak je náročné pečovat o půdu a pozemek? Co všechno ekozahrada může za jednu sezónu nabídnout? Jaké jsou možnosti využití pozemku? Jaké nástroje a nářadí je dobré si pořídit? A kolik to vlastně všechno stojí?

Je rozumné koupit pozemek se starším domem? Kolik je nutné investovat do rekonstrukce domu nebo do stavby cesty a do úprav terénu? Jaké jsou náklady za vytápění domu a jak je ideálně snížit?

Je rozumné se odstěhovat z města? Zvládneme to na venkově? Nebudeme toho litovat?

Přidejte si do své objednávky praktického průvodce "Jak si změnit život aneb Bydlete v přírodě, zdravě i soběstačně"

Kolik stojí?

Tolik jako dobrá večeře v restauraci.

Za pouhých 690 Korun můžete investovat do těch nejdůležitějších rad nad zlato, které s rozhodnutím odejít na venkov souvisí. Díky nim se vám investované peníze mnohonásobně vrátí tím, že nešlápnete vedle a budete vědět do čeho jdete.

mock-00053.png

Už se těšíte na rady a tipy, jak dobře prodat byt, ale zároveň si uvědomujete, jak je riskantní opustit pohodlí města a vyměnit ho za venkov, když o tom, jaký bude váš život na venkově ještě nic nevíte. 

 

A sami si jistě uvědomujete, že je potřeba jít do takovéto změny s tím, že víte do čeho jdete.

Právě pro vás jsem vytvořila praktického PRŮVODCE bydlením v přírodě na venkově, který vám odpoví na otázky: 

Chcete BYDLET V PŘÍRODĚ, ale máte STRACH odejít z města, ale zároveň velmi silnou TOUHU po změně?

Cítíte FRUSTRACI z toho, že už nějakou dobu přemýšlíte o KOUPI STARŠÍHO DOMU S POZEMKEM, ale nevíte jestli je to dobrý nápad?

Toužíte po POTRAVINOVÉ SOBĚSTAČNOSTI, ale nevíte jestli to je skutečně reálné?

Mám pro vás informace, které potřebujete vědět a pomůžou vám se rozhodnout bydlet v přírodě a žít jednou provždy soběstačně! 

IMG_20190715_100613.jpg

Možná máte spoustu dalších otázek a už delší dobu přemýšlíte o bydlení v přírodě. Přeci jen představa, že jednou se stanete soběstační a zajistíte si zdraví a nezávislost pro vás a vaši rodinu po mnoho dalších let, je lákavá. 

Před třemi lety jsem i já

s  rodinou odešla z města. Usadili jsme se na 100 let starém statku

v Beskydech, ve venkovské chalupě.

 

Bydlení v přírodě nám stále víc a víc umožňuje být nezávislými na nákupech v supermarketu a zároveň na energetických zdrojích. Tvoříme si vlastní bydlení jinak, svobodněji a soběstačněji.

A vy to dokážete taky!

Tento e-book je pro vás, pokud:

Chcete bydlet v přírodě a třeba žijete ve městě a chcete z něho odejít a toužíte se seberealizovat prací na domě a zahradě.

Chcete si koupit pozemek se starším domem a chcete vědět kolik vás bude stát rekonstrukce domu, úprava pozemku a pořízení nářadí a nástrojů pro péči o půdu a pozemek.

Sníte o potravinové soběstačnosti, chcete začít pěstovat bio zeleninu, založit si záhony, sklízet úrodu a pečovat o půdu a pozemek a postupně se stávat nezávislými na nákupech v supermarketu.

Co se v e-booku dozvíte a naučíte?

Proč odejít Z MĚSTA a začít BYDLET

V PŘÍRODĚ?

Kdyby bylo rozhodnutí, kde chcete žít a bydlet, tak jednoduché, už byste dávno z města odešli. Proč tomu tak tedy není?

Společně si rozkryjeme opodstatněné důvody, proč opustit město a začít žít mnohem hodnotnější život tím, že se
přestěhujete na venkov, do přírody, kde vytvoříte smysluplnější hodnoty vlastní existence.

Jak dosáhnout potravinové SOBĚSTAČNOSTI?

Někoho více zaujme řeč čísel. A tak v případě, že hodláte řešit otázku samozásobitelství, tak vám přijdou vhod odpovědi na otázku, jak hodně můžete být, už od začátku bydlení na venkově, nezávislí na nakupování v supermarketech.

Zjistíte jakých výnosů a zisků pěstováním dosáhnete a jaké vhodné nářadí a nástroje si pro práci a péči o pozemek pořídit.

Proč INVESTOVAT do staršího DOMU S POZEMKEM?

Dozvíte se, proč JE VÝHODNÉ investovat do koupě pozemku se starším domem a jak chytře a snadno přichystat starý dům k nastěhování a na kolik peněz přijde renovace interiéru a rekonstrukce domu.

 

Naučíte se, jak levně a funkčně zrenovovat starou koupelnu. Prozradím vám, kolik nás přijdou měsíční poplatky za energie a jakým způsobem se nám je daří snižovat anebo za kolik a jak postavit ve svahu kvalitní příjezdovou cestu až k domu, která vydrží a "neujede".

126513849_186116006432910_49597581857323

Představte si, jak si každý den dopřáváte hojnosti přírody a obědváte na čerstvém vzduchu a libujete si ve všech těch vůních a chutích, které vám poskytuje příroda, která je všude kolem vás. 

Mít vlastní rajskou zahradu, kde je půda zdravější a plodnější je radost.

 

Takový pozemek ve srovnání s životem v městském bytě je oázou, která vás podpoří a osvobozuje.

Co na e-book říkají čtenáři:

Z e-booku jsem nadšená.

Sama taky uvažuji o "cestě z města" a opravdu oceňuji praktické informace k práci na pozemku i k potravinové soběstačnosti. Ta je i mým cílem a zatím jsem nikde jinde nenašla informace tak pěkně na jednom místě a ze života. 

I rekonstrukci domu Šárka probírá postupně a v každé místnosti ukazuje, jak je možné postupovat šikovně a finančně úsporně.

Vždycky jsem si myslela, že rekonstruovat starý dům je náročné na peníze, vyčerpávající, až skoro neproveditelné. Teď už vidím, že to jde. 

Pokud seberu tolik odvahy, jak Šárka s rodinou, tento e-book bude ležet na mém nočním stolku po celou dobu rekonstrukce.

 

A poté dostane čestné místo v knihovně😉

Jana Hájková.jpg

Jana Hájková,

Autorka projektu Finance v pohodě

www.janahajkova.cz

"E-book nie je len praktickým návodom, na rekonštrukciu starej usadlosti na rodový statok, ale je to zmena celej filozofie zmýšľania o živote a zmeny z tradičného konzumného spôsobu života na prírodný.

Prináša množstvo zaujímavých postrehov a praktických návodov, ktoré Vám pomôžu ušetriť nemalé finančné prostriedky a tiež stanoviť si priority pri rekonštrukcii.

 

E-book je doplnený autentickými fotografiami, ktoré ho vhodne dopĺňajú a ilustrujú všetky zmeny, ktorými doteraz rodinný dom s okolitým hospodárstvom prešli.

 

Prečítala som ho jedným dychom, keďže už dlhodobo plánujeme v živote podobnú zmenu.    

Verím, že eBook vás inšpiruje tak ako inšpiroval mňa."

ida a prvosienka.jpg

Ida Petrovičová,

Umenie žiť v súlade s prírodou

www.idapetrovicova.sk

Jsem holka z města, která pokukuje a sní o svém domku se zahradou, zahrádkou, ovocným sadem, políčkem, lesem. Když mi do cesty přišla nabídka ebooku Jak si změnit život aneb Bydlete v přírodě, zdravě i soběstačně, neváhala jsem ani minutu.

Toužíme s manželem po domečku na polosamotě nebo samotě. Vůbec jsem neměla tušení, co všechno naše sny obnáší, na co si dát pozor a co nás naopak obohatí.

Ebook je skvěle zpracován do třech okruhů, kterými nás Šárka dopodrobna provede a ukáže ze všech úhlů pohledu. Musím říci, že mne až překvapuje, kolik je to informací, které člověk popravdě vůbec neřeší. Informace určitě ušetří jak čas, tak spoustu zklamání i investic.

 

Doporučuji pořídit si ebook všem, kteří pokukují stejně jako já po přírodě, které to tam táhne a věří ve svoji intuici, že přesně v přírodě je to správné místo pro jejich další život. Děkuji za praktické rady, návody a postřehy, které mne vrátili zpátky na zem.

 

Teď už vím, čím začít, jak dál praktikovat a na co se těšit. 

Jana Švestková.jpg

Jana Švestková,

Autorka projektu Probuzení nitra

www.janasvestkova.cz

Šárka v e-booku podrobně popisuje svoji cestu z města a sdílí své zkušenosti, tipy a doporučení jak hospodařit.

 

Jestli přemýšlíte o stěhování do přírody, čtení e-booku Vám může být inspirací.

 

Opustit zajeté koleje je často velké rozhodnutí, proto je přínosné inspirovat se od lidí, kteří toto rozhodnutí již udělali.

Ing. Lucie Polesná,

Instruktorka jógy

IMG_20200802_105220.jpg

Vím, že teď hodně přemýšlíte, zvažujete pro a proti a potřebujete se konečně rozhodnout.

A je mi jasné, že než se pustíte do změny životního stylu, máte strach a spoustu obav spojených s tímto krokem do neznáma.

Vím, jak těžké je se rozhodnout, zvlášť když člověk nemá dostatek informací.

Pojďme to společně změnit.

​Přestaňte už váhat a přibližte se vašemu vysněnému cíli, k větší soběstačnosti.

Rozhodnout se přestěhovat do přírody a změnit život pro vás už nebude tak těžké!

Vaše touha po získání větší NEZÁVISLOSTI bude konečně ukojena.

126157171_284047379689608_83054441245728

Představte si ten úžasný pocit, jak vlastníte kus úrodné půdy a sklízíte mnoho plodů a rostlin, které upevňují nejenom vaše zdraví a zdraví vašich dětí, ale zároveň jste víc a víc nezávislí na výdajích za další, nevalné kvality, potraviny a výrobky nabízející se v supermarketu.


Tohle opravdu uklidní mysl.

Stejně tak, jako to, že žijete v přírodě a máte svůj vysněný dům se zahradou a vy jste tu našli svůj klid a konečně větší jistotu si život regulovat sami.

IMG_20200802_105731.jpg
IMG_20180905_190205_edited.jpg

Nahlédněte do obsahu e-booku

Možná vás napadly otázky

Je to málo nebo moc peněz?

Obdržíte detailní informace, které vám pomohou k vytvoření si reálné představy o výhodách a možnostech bydlení ve starším domě s pozemkem. Mít jasnou představu a vědět, jak lze  žít a bydlet na venkově vám dodá pocit jistoty a získáte vizi, za kterou budete chtít jít.

 

Můžete si za 690 Korun koupit rodinnou večeři ve fast foodu anebo peníze investovat do e-booku a já věřím, že se vám vrátí tím, že nešlápnete vedle a budete vědět do čeho jdete. 

A co když se vám to nebude líbit? Co když zjistíte, že to prostě není to, co chcete vědět?

Záleží mi na tom, aby jste byli spokojení, takže máte 30denní garanci vrácení peněz od objednání e-booku. Pokud zjistíte, že tohle není pro vás, bez otázek vám vrátím nabyté peníze.

vrácení peněz
30 DNÍ 
garance

Navíc vám k e-booku přidám tento skvělý dárek:

Abyste získali přehled o tom nejdůležitějším na vaši cestě k soběstačnosti shrnula jsem všechny stěžejní informace do detailního přehledu, ve kterém snadno a rychle najdete náklady a investice do bydlení a do úprav pozemku a mnoho dalších důležitých čísel a údajů. 

 

Mějte je vždy po ruce, když budete plánovat kolik peněz budete potřebovat investovat do vašeho nového domova. 

Čísla a peníze aneb To nejdůležitější, co je dobré vědět na cestě k soběstačnosti v hodnotě 299 Kč ode mně dostanete k e-booku navíc jako dárek.

Čísla a peníze mockup.png

Chtěli byste víc?

Připravila jsem pro vás další bonusy, které vám cestu za soběstačností usnadní:

Bonus číslo 1

E-mailová podpora

Mým záměrem je vás navigovat správným směrem, kterým se můžete vydat na vaši cestě za soběstačností. Chci Vám poradit a provést Vás všemi DETAILY  venkovského života, a předat vám vlastní ZKUŠENOSTI  a RADY.

 

Nabízím vám emailovou podporu formou 3 emailových korespondencí. Můžete psát na můj e-mail, zeptat se mě na cokoliv, s čím potřebujete v otázkách bydlení na venkově pomoc. Je důležité, abyste měli při rozhodování se nad životní změnou bydlením v přírodě podporu a nebyli na to sami.

Bonus číslo 2

Facebooková skupina

Uzavřená facebooková skupina pro všechny, co se rozhodnou eBook zakoupit a vykročit na cestu změny života bydlením v přírodě.

Sdílejte s námi vaši motivaci a vášeň pro tvoření bydlení zároveň i dotazy, úspěchy, obavy, nebo nápady prostě cokoliv budete potřebovat. V podpůrné skupině je velká síla a významně vás na vaši cestě podpoří!

IMG_20200305_140544.jpg

OBJEDNEJTE SI PRŮVODCE TEĎ!

Pokud hodláte být více soběstační, toužíte být obklopeni přírodou, být denně na čerstvém vzduchu a chcete žít zdravěji, tak už přestaňte váhat.

Situace a doba si žádá, abyste jednali rychle.

Život je o tom dělat velké životní rozhodnutí.

Tak do toho!

Klikni na PRŮVODCE PŘIDAT

i s dárkem a všemi bonusy.

IMG_20190714_173106.jpg
bottom of page