top of page

Objednávka průvodce

Získej praktické rady a vytvoř si bydlení, které ti poskytne nezávislost i prostor k seberealizaci.
jzz + dárky.jpg

ANO

Objednávám si praktického průvodce JAK SI ZMĚNIT ŽIVOT ANEB BYDLETE V PŘÍRODĚ, ZDRAVĚ I SOBĚSTAČNĚ původně v hodnotě 390 Kč. Obdržím detailní informace, návody a postupy, které mi pomohou získat reálnou představu o výhodách a možnostech bydlení ve starším domě s pozemkem a získám jasnou představu o tom, jak lze chytře začít žít a bydlet na venkově. Těším se, že mi průvodce dodá pocit jistoty a získám vizi, za kterou budu chtít jít.

ANO

Vím, že k průvodci získám navíc 2 skvělé dárky: manuál  JEN TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ K SOBĚSTAČNOSTI v hodnotě 199 Kč; pracovní sešit 7 KROKŮ K BYDLENÍ V PŘÍRODĚ v hodnotě 159 Kč, abych měl(a) jasno o tom nejdůležitějším na své cestě k soběstačnosti a získal(a) stěžejní informace jako jsou čísla týkající se nákladů a investic do bydlení a do úprav pozemku, ale i mnoho dalších důležitých čísel a potřebných údajů. A zároveň učinil(a) ty nejdůležitější kroky, které mě nasměrují na cestu k mému vysněnému životu v přírodě, abych nezůstal(a) pouze u teorie a pustil(a) se rovnou do akce.

ANO

Vím, že průvodce a dárky obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky.

ANO

Vím, že průvodce získávám za VÝHODNOU cenu.

E-Book ma presvedčil, že to stojí za to nájsť odvahu zmeniť svoj život a presťahovať sa do prírodného prostredia a zabezpečiť sebe aj svojej rodine zdravší a zmysluplnejší život.  Napriek faktu, že sme kúpili pozemok bez starej usadlosti som v e-booku našla množstvo skvelých rád a nápadov, ktoré nám určite pomôžu.

 

Verím, že eBook vás inšpiruje tak ako inšpiroval mňa.

ida a prvosienka.jpg

Ida Petrovičová,

Umenie žiť v súlade s prírodou, 

www.idapetrovicova.sk

Udělej první krok ke změně bydlení a vydáš se na cestu za vlastním domem s rajskou zahradou. Možnost vydat se na cestu a koupit si PRŮVODCE za výhodnou cenu končí za:

Přestaň ztrácet čas váháním. :-)

IMG_20210404_162356 (2).jpg

Ještě mě napadlo... :-)
Pokud máš zájem svůj krok prodiskutovat s někým, kdo ho udělal před tebou můžeš si právě TEĎ přidat navíc do objednávky konzultace se mnou za ZVÝHODNĚNOU cenu + DÁREK.

Budu se těšit :-)

Přidat nadpis (1).png

Vyplň, prosím pečlivě údaje do objednávky:

Potřebuješ pomoc? Není ti něco jasné?

Napiš mi na sarka.grycova@gmail.com nebo napiš SMS na tel: 720 365 481.

 Ráda pomůžu a poradím.

IMG_20210404_162356 (2).jpg

©2021 Nuk Nuk Ateliér

bottom of page