Lustry, lampy, světýlka

Pokud  se neumíte rozhodnout jaký styl lampy či lustru se vám hodí do pokoje, potom se nechejte inspirovat našim výběrem osvětlení.

 

Velmi osobité závěsné svítidlo přípomínající bdící oko pochází z dílny italského výrobce LineaLight. Tento avantgardní kousek poskytne interiéru nepřímé rozptýlené světlo a navodí tu správnou atmosféru. 
Cena 22 836,- Kč, rajsvitidel.cz

 

Závěsné svítidlo z řady Windsor II. od anglického výrobce svítidel Searchlight. Svítidlo určitě bude krásnou ozdobou Vašeho interiéru.
Cena 3 349,- Kč, rajsvitidel.cz

 

Dejte si kafe a udělejte si pohodu a pojďte se s námi podívat jaké zajímavé osvětlení můžeme najít v nabídkách našich prodejců. Prohlédli jsme za vás několik online obchůdků a vybrali takové lampy, které by se mohly líbit i vám.  Pokud nějakou potřebujete může vás náš výběr inspirovat.

 

Stojanová lampa, která lze barevně sestavit dle vašich požadavků. Textilní stínidlo a dřevěný/kovový stojan se objednávají zvlášť. Podstavec má nastavitelnou výšku.
Cena od 2 300,- Kč, lightstudio.cz

 

Cilia - stolní lampa
Cena 945,- Kč,
rendllight.cz

 

Série dánského designu PULZ - stínidlo ve tvaru uzavřeného květu tvoří jádro z bílého skla, které obepínají průhledné akrylátové pruhy v několika barevných provedeních. Kombinace průhledných materiálů vytváří hravé světlo.
Cena od 3 200,- Kč,
rendllight.cz

 

Závěsné osvětlení "Senna"
Cena 4 499,- Kč,
kika.cz

Závěsné svítidlo -NYBORG NIKKEL INCL. KETTING

Cena 6 580,- Kč,
vintage-home.cz

Závěsná lampa - 32*132 cm

Cena 5 390,- Kč,
vintage-home.cz

Úžasný závěsný lustr z bílého kovu zdobený po celé ploše korálky a krystaly z kvalitního čirého plastu (vzhledově jako sklo). 
Rozměry: průměr 49 cm. výška 55 cm,

Cena není uvedena,
bellarose.cz

Kulatý lustr zdobený plastovými korálky a krystaly z kvalitního čirého plastu, který je na pohled k nerozeznání od skla.  
Rozměry: průměr 50cm. 

Cena 5 909Kč,
bellarose.cz

Kolekci nástěnných svítidel inspirovaných bowlingovými koulemi navrhl dánský designér Benny Frandsen. Dokonale odpovídají nejnovějším trendům, které sází na jednoduchou formu a bohatou paletu barev. Budou vysněným osvětlením do loftu nebo studia zařízeného ve stylu retro.
Rozměry: průměr 50cm. 

Cena 1 299Kč a 1 799Kč,
westwing.cz

Vzrušující mix lustru a lampy se stínítkem je Luxury Lux – a ještě zajímavější je změna ze „svítit“ na „prosvěcovat“. Protože nejdříve svítí jen nepatrně, ale najednou se dostaví nádherný efekt. Z chromovaného kovu a plastu, se skleněnými ozdobami. 

Cena od 4 990,- Kč, Butlers.cz

zpět na stránku...