top of page

Lustry, lampy, světýlka

Pokud  se neumíte rozhodnout jaký styl lampy či lustru se vám hodí do pokoje, potom se nechejte inspirovat našim výběrem osvětlení.

 

Velmi osobité závěsné svítidlo přípomínající bdící oko pochází z dílny italského výrobce LineaLight. Tento avantgardní kousek poskytne interiéru nepřímé rozptýlené světlo a navodí tu správnou atmosféru. 
Cena 22 836,- Kč, rajsvitidel.cz

 

Závěsné svítidlo z řady Windsor II. od anglického výrobce svítidel Searchlight. Svítidlo určitě bude krásnou ozdobou Vašeho interiéru.
Cena 3 349,- Kč, rajsvitidel.cz

 

Dejte si kafe a udělejte si pohodu a pojďte se s námi podívat jaké zajímavé osvětlení můžeme najít v nabídkách našich prodejců. Prohlédli jsme za vás několik online obchůdků a vybrali takové lampy, které by se mohly líbit i vám.  Pokud nějakou potřebujete může vás náš výběr inspirovat.

 

Stojanová lampa, která lze barevně sestavit dle vašich požadavků. Textilní stínidlo a dřevěný/kovový stojan se objednávají zvlášť. Podstavec má nastavitelnou výšku.
Cena od 2 300,- Kč, lightstudio.cz

 

Cilia - stolní lampa
Cena 945,- Kč,
rendllight.cz

 

Série dánského designu PULZ - stínidlo ve tvaru uzavřeného květu tvoří jádro z bílého skla, které obepínají průhledné akrylátové pruhy v několika barevných provedeních. Kombinace průhledných materiálů vytváří hravé světlo.
Cena od 3 200,- Kč,
rendllight.cz

 

Závěsné osvětlení "Senna"
Cena 4 499,- Kč,
kika.cz

Závěsné svítidlo -NYBORG NIKKEL INCL. KETTING

Cena 6 580,- Kč,
vintage-home.cz

Závěsná lampa - 32*132 cm

Cena 5 390,- Kč,
vintage-home.cz

Úžasný závěsný lustr z bílého kovu zdobený po celé ploše korálky a krystaly z kvalitního čirého plastu (vzhledově jako sklo). 
Rozměry: průměr 49 cm. výška 55 cm,

Cena není uvedena,
bellarose.cz

Kulatý lustr zdobený plastovými korálky a krystaly z kvalitního čirého plastu, který je na pohled k nerozeznání od skla.  
Rozměry: průměr 50cm. 

Cena 5 909Kč,
bellarose.cz

Kolekci nástěnných svítidel inspirovaných bowlingovými koulemi navrhl dánský designér Benny Frandsen. Dokonale odpovídají nejnovějším trendům, které sází na jednoduchou formu a bohatou paletu barev. Budou vysněným osvětlením do loftu nebo studia zařízeného ve stylu retro.
Rozměry: průměr 50cm. 

Cena 1 299Kč a 1 799Kč,
westwing.cz

Vzrušující mix lustru a lampy se stínítkem je Luxury Lux – a ještě zajímavější je změna ze „svítit“ na „prosvěcovat“. Protože nejdříve svítí jen nepatrně, ale najednou se dostaví nádherný efekt. Z chromovaného kovu a plastu, se skleněnými ozdobami. 

Cena od 4 990,- Kč, Butlers.cz

zpět na stránku...

bottom of page