O NÁS

O MAGAZÍNU 

  • Nuk Nuk Ateliér je první online lifestylový TV magazín o bydlení.

  • Čtenářům denně přináší reportáže, fotografie a videa moderních proměn bydlení, tipy a rady, jak si za přijatelné ceny pořídit krásné a útulné bydlení.

  • Je dostupný na internetu zdarma 24 hodin denně a proto ho lze sledovat odkudkoliv, nejen z pohodlí domova. Je k dispozici i pro tablety a „chytré telefony“. Je přístupný pro komunitu příznivců designu a architektury na Facebooku, Instagramu, Youtube, Twitteru, Pinterestu a Google+.

  • Posláním redakce je inspirovat, podněcovat a šířit nadšení k designu mezi širokou veřejnost. A také ji povzbuzovat k realizacím proměn bydlení z dílen profesionálů. Ale i vzdělávat a šířit povědomí o designu a architektuře.

KDO JSOU NAŠI ČTENÁŘI

Čtenáři www.nuknuk.cz jsou především ženy (84%) ve věku 25-34 (37%) a 35-44 (27%), které vyhledávají tipy a rady pro zařizování nábytkem a bytovými doplňky či jak zpříjemnit vzhled zahrady. Jsou to i čtenářky, které plánují proměnu stávajícího bydlení a hledají inspiraci a vhodné dodavatele pro realizaci. Dále jsou to ženy, které se chtějí zorientovat na trhu s nemovitostmi, jelikož si hodlají pořídit nový byt nebo dům. Část našich čtenářek se profesionálně zabývá službami z oblasti bydlení či interiérového designu a zkoumají nové trendy a nápady, tipy na zajímavé dodavatele. Značná část čtenářů se označuje za home a decor enthusiasty a shoppers/shoppaholics.

 

Zdroj: Google Analytics 1-2015

PŘINÁŠÍME PRAVIDELNÉ RUBRIKY

STYL A INSPIRACE

Rubrika pro inspiraci a nápady.

 

PROMĚNY BYDLENÍ

Rubrika plná fotografií z realizací proměn bydlení.