DSC09457.jpg

O projektu 

Sedyobrys.png

Žili jsme život v rytmu pulsujícího velkoměsta, v nadbytku a luxusu. Pracovali pro nadnárodní korporace, vlastnili firmu a měli více než 150 zaměstnanců. Poznali různé přístupy firem a jejich osobností, pro které mít více a rychleji je stále smyslem jejich bytí.

Věřím, že člověk nepotřebuje mít stále víc, aby mohl být. V životě jde především o užitek, smysl a radost, a tak jsem vyměnila luxus velkoměsta za štětec, barvy a záhon a začala tvořit svůj nový domov i projekt - NukNukAteliér. 

Cílem projektu NukNukAteliér je inspirovat, motivovat a vzdělávat lidi v oblasti tvoření bydlení jako kreativního prostoru, kde se dobře bydlí a žije a obohacovat a propojovat lidi lokálně. 

You'e (3).png

KDO JSEM?

Věnuji se bydlení a provázím ženy procesem zařizování interiéru a tvořením funkčního a udržitelného domova. Vše na míru vnitřnímu nastavení a přirozenosti klientky.

 

Mým ateliérem je naše chalupa. Tady realizuji a prověřuji vše, co učím v mých kurzech a nabízím prostřednictvím svých služeb a produktů. 

Specializuji se na proměny interiérů s nízkým rozpočtem. Jsem kreativec - staromilec a jsem ráda, když mohu tvořit z potenciálu toho, co už doma mám nebo z něčeho, co pořídím přes bazar. Miluji starým věcem navracet po letech ztracenou jiskru doby.

​​

Hraju si s barvami i materiály a k ladění prostoru využívám techniky redesignu.

ZABÝVÁM SE

REKONSTRUKCI, RENOVACI

A REDESIGNEM

Renovuji s manželem, svépomocí, 100 let starou chalupu. Přitom hledáme možnosti, jak dům za rozumné peníze dobře a kvalitně opravit. Chceme zachovat jeho půvab.

Vybíráme tradiční renovační postupy, které jsou obzkoušené a vyhovuji, jak domu, tak i naši peněžence. Řídíme se heslem "dva krát měř a jednou řež".

Využíváme a podporujeme místní řemeslníky a obchodníky se stavebním materiálem.

DSC09760.jpg

CO JE MŮJ SEN?

Zkrášlit a vylepšit vaše domovy. Motivovat k redesignu a upcyklaci. Inspirovat ke tvoření a renovaci starých chalup a věcí, aby vás práce na proměně bydlení nadchla. Zdravé bydlení, životní prostředí a příroda kolem nás.

NA JAKÉ JSEM MISI?

NukNukAteliér je projekt o bydlení, jehož posláním je šířit povědomí o dobrém bydlení, které vychází z hodnot našich předků. Informuje a učí o možnostech, jak se chovat udržitelně při zařizování bydlení. Podporuje lokální ekonomiku, usiluje o návrat řemesel a organizuje a šíří o komunitním setkávání v oblasti bydlení a navrácení se k jídlu.

Věřím, že příběh každého z nás a to, jak vytváříme naše domovy nese obrovskou hodnotu v tom, jací jsme. Miluji vytvářet prostředí domova podle vlastních hodnot.

 

Baví mě provázet druhé na jejich cestě k lepšímu a plnohodnotnějšímu bydlení.

JAKÉ JSOU MOJE HODNOTY?

V první řadě ctím hodnoty jako je udržitelnost, lokálnost a důležité je pro mě sdílení hodnot, partnerství, důvěra, pokora, otevřenost, lidskost.

Vzájemná inspirace, sdílení hodnot a zkušeností, zlepšování se v tom, co dělám je základním předpokladem pro to, abych rozvíjela lokální ekonomiku a vytvářela dobré vztahy.

Záleží mi na tom, aby byly moje klientky spokojené. Nabízím  jim 100% garanci vrácení peněz. Pokud zjistí, že produkt nebo kurz není pro ně, bez otázek jim vrátím nabyté peníze.