top of page
DSC07278.jpg

Objednávka online kurzu

Sedyobrys.png

Přihlášky otevřeny do 5. 2. za speciální cenu 5 970 Kč. (Běžná cena 13 990 Kč).

Ujasníš si barevné schéma, interiérový design a styl, vytvoříš si vlastní koncept a moodboard, naučíš se funkční techniky interiérového designu, vytvoříš si svůj první
projekt návrhu proměny interiéru, který budeš mít připravený k realizaci.

Vše s živým provázením a podporou Šárky po celou dobu trvání kurzu k tomu videa, návody, bonusy, pracovní listy, komunita a bezpečný a láskyplný prostor. 

ANO

Objednávám si vstup do online kurzu CreoNuk Design, ve kterém se v 8 modulech naučím vše potřebné pro vyladění a uspořádání interiéru a vytvořím si návrh projektu interiéru, který budu mít připravený k realizaci.

NukNukMODRYvetsi.jpg

ANO

Zároveň si uvědomuji, že ke tvoření návrhu projektu interiéru využiji zdarma plně funkční software po dobu 30 dnů. Poté, pokud hodlám v něm pracovat i po této lhůtě, musím si zaregistrovat licenci. Poplatek je 20 USD (cca 500Kč), což je pro software tohoto typu docela málo. A nejlepší na tom je, že všechny budoucí aktualizace softwaru tak získávám zdarma.

Čeká na vás několik týdnů pod vedením nejlepší kreativní učitelky a krotitelky divokých interiérů. 😉

ANO

Vím, že online kurz:

  • CreoNuk Design ZÁKLAD startuje 3. března 2023 a potrvá 10 týdnů. 8 týdnů výuky a 2 týdny na dokončení návrhu projektu interiéru jednoho pokoje. Přístupy do kurzu CreoNukDesign pak budu mít na 2 roky.

  • CreoNukDesign VIP varianta startuje 3. března 2023 a potrvá 4 měsíce. 8 týdnů výuky a 10 týdnů na dokončení návrhu projektu interiéru celého bytu nebo domu. Přístupy do kurzu CreoNukDesign varianta pak budu mít na 3 roky.

DSC07288.jpg

ANO

Chápu, že za mě nikdo nic neudělá a že vstup do online kurzu CreoNukDesign není zárukou úspěchu. Můj úspěch závisí nejen na znalostech získaných v kurzu, ale také na faktorech, které autoři nemohou ovlivnit, jako např. moje dovednosti, talent, možnosti, schopnosti, situace na trhu, obchodní znalosti, zdravotní stav apod.

ANO

Vím, že společně s kurzem získávám také přístup do uzavřené podporující skupiny na Facebooku, kde mohu své tvoření návrhu projektu interiéru, otázky a názory sdílet s ostatními účastníky kurzu.

ANO

Vím, že pokud zjistím, že jsem šlápl vedle a že toto není kurz pro mě, mohu až do doby 14 dní od zahájení kurzu, tedy do 17. března 2023, požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.

ANO

Vím, že splatnost faktury je 7 dní od chvíle, kdy učiním objednávku. Zaplatit můžu bankovním převodem nebo on-line platební kartou VISA, VISA elektron, MasterCard, Maestro prostřednictvím platební brány COMGATE.

Možnost nákupu na 2 splátky.
DSC07369.jpg

Odemkněte dveře ke změně bydlení a vydáte se na dobrodružnou cestu za úžasným interiérem. 

Možnost vydat se na cestu s CreoNuk Designem máte právě teď.

Přestaňte ztrácet čas váháním. :-)

Přidat nadpis (1).png

Vyplňte, prosím pečlivě své údaje do objednávky:

Upozornění pro Slovensko: 

Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si online program na fyzickou osobu nepodnikatele.

Můžete zaplatit v EUR nebo CZK. Na jinou měnu částku změníte úplně dole, když vyberete jiný Stát *.
Pro Slovensko se vždy zobrazují EUR a pro Česko CZK.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na sarka.grycova@gmail.com nebo pište SMS na tel: 720 365 481.

 Ráda Vám pomůžu a poradím.

©2022 Nuk Nuk Ateliér

bottom of page