CreoNuk Design - přihláška

Pokračování vašeho oblíbeného kurzu o tvoření interiéru bydlení.
CreoNuk program.png

ANO

Objednávám si vstup do online programu CreoNuk Design, ve kterém se naučím pokročilé techniky tvoření a  interiérového designu, které mohu využít pro tvoření interiéru vlastního domova.

Základy ladění už máte. Teď je čas začít tvořit!

ANO

Zároveň si uvědomuji, že k online programu je nutné si zakoupit registraci doživotní licence užívání programu R.A. za 19.95 USD, kterou potřebuji ke tvoření vizualizací projektů interiéru, která není zahrnutá v ceně online programu CreoNuk Design. Software není dodáván fyzicky. Získáte jen seriové číslo. Zvýhodněnou nabídku na koupi licence získám uvnitř online programu.

ANO

Vím, že online program startuje 25. dubna 2022 a potrvá do 17. července 2022. Přístupy do kurzu pak budu mít navždy vč. všech aktualizací kurzu v budoucnu.

CreoNukVetsiORANZ.jpg
Čekají vás 3 měsíce pod vedením nejlepší kreativní učitelky a krotitelky divokých interiérů. 😉

ANO

Chápu, že za mě nikdo nic neudělá a že vstup do online programu není zárukou úspěchu. Můj úspěch závisí nejen na znalostech získaných v programu, ale také na faktorech, které autoři nemohou ovlivnit, jako např. mé dovednosti, talent, možnosti, schopnosti, situace na trhu, obchodní znalosti, zdravotní stav apod.

DSC07288.jpg

ANO

Vím, že pokud zjistím, že jsem šlápla vedle a že toto není program pro mě, mohu až do doby 14 dní od zahájení kurzu požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět. Tato výhoda se nevztahuje na zakoupení doživotní licence programu R.A.

ANO

Vím, že v případě, že je pro mě aktuálně nemožné zaplatit celou částku, mohu využít možnosti rozložení platby na 3 splátky. První splátku zaplatím teď, druhou za dva měsíce, tedy v květnu a třetí v červnu. Chápu, že pokud druhou splátku nezaplatím, budou mi přístupy do kurzu pozastaveny.

vrácení peněz
14 DNÍ 
garance
Možnost 3 splátek.

Udělejte první krok ke změně bydlení a vydáte se na dobrodružnou cestu za úžasným interiérem. 

Slide1_edited.jpg

Možnost vydat se na cestu s CreoNuk Designem máte právě teď.
Přestaňte ztrácet čas váháním. :-)

Přidat nadpis (1).png

Vyplňte, prosím pečlivě údaje do objednávky:

Upozornění pro Slovensko: 

Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si online program na fyzickou osobu nepodnikatele.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na sarka.grycova@gmail.com nebo pište SMS na tel: 720 365 481.

 Ráda Vám pomůžu a poradím.

©2022 Nuk Nuk Ateliér