Objednávka on-line kurzu

Je čas začít tvořit!.png
Sedyobrys.png

ANO

Objednávám si vstup do online kurzu CreoNuk Design, ve kterém se naučím pokročilé techniky tvoření a  interiérového designu, které mohu využít pro tvoření projektu přeměny interiéru vlastního domova.

Základy ladění už máte. Teď je čas začít tvořit!

ANO

Zároveň si uvědomuji, že ke tvoření vizualizací projektů interiéru využiji zdarma licenci pro "plnou" (neomezenou) verzi programu pro jednoho uživatele po dobu 30 dní. Software není dodáván fyzicky. Získáte jen sériové číslo. 

ANO

Vím, že online kurz startuje ..... 2022 a potrvá do ...... 2022. Přístupy do kurzu pak budu mít na 1 rok vč. všech aktualizací kurzu v budoucnu.

CreoNukVetsicerny.png
Čekají vás 4 týdny pod vedením nejlepší kreativní učitelky a krotitelky divokých interiérů. 😉

ANO

Chápu, že za mě nikdo nic neudělá a že vstup do online kurzu není zárukou úspěchu. Můj úspěch závisí nejen na znalostech získaných v kurzu, ale také na faktorech, které autoři nemohou ovlivnit, jako např. moje dovednosti, talent, možnosti, schopnosti, situace na trhu, obchodní znalosti, zdravotní stav apod.

ANO

Vím, že pokud zjistím, že se ve tvoření návrhu neposouvám, je to na mě moc složité nebo že mi to prostě nejde, bez otázek mi vrátí peníze. Když do 30 dní od začátku kurzu pošlu fotku s vizualizací návrhu, který jsem po dobu kurzu vytvořil(a), jako důkaz, že jsem se o to aspoň pokusil(a).  Tato výhoda se nevztahuje na zakoupení doživotní licence programu R.A. 

DSC07288.jpg
vrácení peněz
30 DNÍ 
garance
DSC07369.jpg

Odemkněte dveře ke změně bydlení a vydáte se na dobrodružnou cestu za úžasným interiérem. 

Možnost vydat se na cestu s CreoNuk Designem máte právě teď.
Přestaňte ztrácet čas váháním. :-)

Přidat nadpis (1).png

Vyplňte, prosím pečlivě údaje do objednávky:

Upozornění pro Slovensko: 

Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si online program na fyzickou osobu nepodnikatele.