top of page

Objednávka průvodce

Získejte praktické rady a vytvořte si bydlení,
které vám poskytne nezávislost i prostor k seberealizaci.
OBÁLKY eBooků.png
FB inzeráty5.png
smartmockups_kn99wzi7.png
smartmockups_kn99ymcp.png

ANO

Objednávám si praktického průvodce JAK SI ZMĚNIT ŽIVOT ANEB BYDLETE V PŘÍRODĚ, ZDRAVĚ I SOBĚSTAČNĚ v hodnotě 390 Kč. Obdržím detailní informace, návody a postupy, které mi pomohou získat reálnou představu o výhodách a možnostech bydlení ve starším domě s pozemkem a získám jasnou představu o tom, jak lze chytře začít žít a bydlet na venkově. Těším se, že mi průvodce dodá pocit jistoty a získám vizi, za kterou budu chtít jít.

ANO

Vím, že k průvodci získám navíc 2 skvělé dárky: manuál  JEN TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ K SOBĚSTAČNOSTI v hodnotě 199 Kč; pracovní sešit 7 KROKŮ K BYDLENÍ V PŘÍRODĚ v hodnotě 159 Kč, abych měl(a) jasno o tom nejdůležitějším na své cestě k soběstačnosti a získal(a) stěžejní informace jako jsou čísla týkající se nákladů a investic do bydlení a do úprav pozemku, ale i mnoho dalších důležitých čísel a potřebných údajů. A zároveň učinil(a) ty nejdůležitější kroky, které mě nasměrují na cestu k mému vysněnému životu v přírodě, abych nezůstal(a) pouze u teorie a pustil(a) se rovnou do akce.

ANO

Vím, že průvodce a dárky obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky.

ANO

Vím, že pokud zjistím, že jsem šlápl(a) vedle a že toto není pro mě, mohu 14 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.

E-Book ma presvedčil, že to stojí za to nájsť odvahu zmeniť svoj život a presťahovať sa do prírodného prostredia a zabezpečiť sebe aj svojej rodine zdravší a zmysluplnejší život.  Napriek faktu, že sme kúpili pozemok bez starej usadlosti som v e-booku našla množstvo skvelých rád a nápadov, ktoré nám určite pomôžu.

 

Verím, že eBook vás inšpiruje tak ako inšpiroval mňa.

ida a prvosienka.jpg

Ida Petrovičová,

Umenie žiť v súlade s prírodou, 

www.idapetrovicova.sk

Udělej první krok ke změně bydlení a vydáš se na cestu za vlastním domem s rajskou zahradou. 

DSC09405.jpg

Možnost vydat se na cestu s PRŮVODCEM máš právě teď.
Přestaň ztrácet čas váháním. :-)

Přidat nadpis (1).png

Vyplň, prosím pečlivě údaje do objednávky:

Upozornění pro Slovensko: 

Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si eBook na fyzickou osobu nepodnikatele.

DSC09481.jpg
Potřebujete pomoc?

Napište mi na sarka.grycova@gmail.com nebo pište SMS na tel: 720 365 481.

 Ráda Vám pomůžu a poradím.

©2022 Nuk Nuk Ateliér

bottom of page