top of page

Objednávka on-line kurzu
Interiérová dílna

Vdechněte svému domovu nový život

Získejte okamžitý přístup k 61 video lekcím v online kurzu, vylepšete doma staré věci a vytvořte barevně vyladěný interiér ve vašem stylu.

ANO

Objednávám si vstup do online kurzu Interiérové dílna - Vdechněte svému domovu nový život, ve které se naučím pokročilé techniky tvoření interiérového (re)designu, které mohu využít pro tvoření projektu přeměny interiéru vlastního domova.

ANO

Zároveň si uvědomuji, že online kurz Interiérová dílna -Vdechněte svému domovu nový život probíhá on-line a mám k němu přístup 24hodin denně a 7dní v týdnu kdykoliv a odkudkoliv. Stačí mi k tomu pouze připojení k internetu. Přístup do členské sekce dostanu ihned po zaplacení objednávky, takže s tvořením můžu začít hned. Do emailové schránky mi přijdou přihlašovací údaje, pomocí kterých se do prostředí členské sekce dostanu a kde už na mě budou čekat všechny video lekce.. 

ANO

Vím, že přístupy do online kurzu Interiérová dílna - Vdechněte svému domovu nový život mám na dobu 3 roky vč. všech aktualizací kurzu v budoucnu.

ANO

Chápu, že za mě nikdo nic neudělá a že vstup do online kurzu Interiérové dílny -Vdechněte svému domovu nový život není zárukou úspěchu. Můj úspěch závisí nejen na znalostech získaných v dílně, ale také na faktorech, které autoři nemohou ovlivnit, jako např. moje dovednosti, talent, možnosti, schopnosti, situace na trhu, zdravotní stav apod.

ANO

Vím, že pokud zjistím, že online kurz Interiérová dílna - Vdechněte svému domovu nový život není pro mě, bez otázek vám vrátím nabyté peníze, takže mám 100% garanci vrácení peněz 14 dní od objednání interiérové dílny.

vrácení peněz
14 DNÍ 
garance

Možnost začít kreativní proměnu svého domova s návody v interiérové dílně máte právě teď.
Přestaňte ztrácet čas váháním. :-)

Přidat nadpis (1).png

Vyplňte, prosím pečlivě údaje do objednávky:

Potřebujete pomoc?
DSC07256_edited.jpg

Napište mi na sarka.grycova@gmail.com nebo pište SMS na tel: 720 365 481.

 Ráda Vám pomůžu a poradím.

©2022 Nuk Nuk Ateliér

bottom of page