top of page

Objednávka on-line kurzu
Interiérová dílna

Vdechněte svému domovu nový život

Získejte okamžitý přístup ke všem video lekcím v online kurzu, vylepšete doma staré věci a vytvořte barevně vyladěný interiér ve vašem stylu.

ANO

Objednávám si vstup do online kurzu Interiérová dílna - Vdechněte svému domovu nový život v hodnotě 5 910 Kč, ve které se naučím pokročilé techniky tvoření interiérového (re)designu, které mohu využít pro tvoření projektu přeměny interiéru vlastního domova.

ANO

Zároveň si uvědomuji, že kurz Interiérová dílna -Vdechněte svému domovu nový život probíhá on-line a mám k ní přístup 24hodin denně a 7dní v týdnu kdykoliv a odkudkoliv. Stačí mi k tomu pouze připojení k internetu. Přístup do členské sekce dostanu ihned po zaplacení objednávky, takže s tvořením můžu začít hned. Do emailové schránky mi přijdou přihlašovací údaje, pomocí kterých se do prostředí členské sekce dostanu a kde už na mě budou čekat všechny video lekce. 

ANO

Vím, že přístupy do kurzu Interiérové dílna -Vdechněte svému domovu nový život mám na dobu 3 let vč. všech aktualizací kurzu v budoucnu.

ANO

Chápu, že za mě nikdo nic neudělá a že vstup do kurzu Interiérové dílny - Vdechněte svému domovu nový život není zárukou úspěchu. Můj úspěch závisí nejen na znalostech získaných v kurzu, ale také na faktorech, které autoři nemohou ovlivnit, jako např. moje dovednosti, talent, možnosti, schopnosti, zdravotní stav apod.

ANO

Vím, že pokud zjistím, že online kurz Interiérová dílna -Vdechněte svému domovu nový život není pro mě, bez otázek vám vrátím nabyté peníze, takže mám 100% garanci vrácení peněz 14 dní od objednání interiérové dílny.

vrácení peněz
14 DNÍ 
garance

Možnost začít kreativní proměnu svého domova s návody v interiérové dílně máte právě teď.
Přestaňte ztrácet čas váháním. :-)

Přidat nadpis (1).png

Vyplňte, prosím pečlivě údaje do objednávky:

Potřebujete pomoc?
DSC07256_edited.jpg

Napište mi na sarka.grycova@gmail.com nebo pište SMS na tel: 720 365 481.

 Ráda Vám pomůžu a poradím.

©2022 Nuk Nuk Ateliér

bottom of page