top of page

Objednávka

Renovační sada nástrojů

Získejte praktický přehled nejlepších nástrojů, díky kterým vdechnete starým věcem nový život.
smartmockups_laaygjog.jpg

ANO

Objednávám si tímto online RENOVAČNÍ SADU NÁSTROJŮ v hodnotě 217 Kč, abych získala porci inspirace a nakopnutí a začala tvořit svůj úžasný domov sama, aniž bych investovala do nového vybavení tisícové částky. Už se těším, až obdržím jedinečný přehled užitečných barev, nářadí a materiálů v jedné příručce a pustím se do tvoření a konečně vdechnu starým věcem nový život.

ANO

Vím, že RENOVAČNÍ SADU NÁSTROJŮ obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky.

ANO

Vím, že v RENOVAČNÍ SADĚ NÁSTROJŮ dostanu ucelené a detailní informace o tom, jaké barvy a štětce na nábytek, dveře, okna a dlaždice používat, abych sama, co nejlépe proměnila interiér svého domova, dočtu se jak můžu barevně, šetrně a levněji než kdy dříve vylepšit staré interiérové dveře, zkrášlit komodu nebo skříně, vylepšit dřevěná okna nebo zrenovovat zašlou koupelnu, dozvím se jaké úžasné kliky, úchytky, knopky, šablony ke svým renovačním projektům si můžu vybírat.

Co říkají ženy, které už s proměnou interiéru začaly:

ida a prvosienka.jpg

Ida Petrovičová

" E-book Renovační sada nástrojů, ma veľmi zaujala. Prináša výborné postrehy a námety ako si jednoducho môžete zmeniť priestor vášho bytu a z obyčajného vytvoriť naozaj krásne bývanie.

Nájdete v ňom množstvo inšpiratívnych nápadov vďaka, ktorým si môžete vyskúšať vašu kreativitu a nájsť odvahu pustiť sa do premeny bytu."

Udělej první krok k úžasné proměně interiéru a vydáš se na cestu za domovem, který si zamiluješ. 
1634135152903_edited.jpg
Vyplň, prosím pečlivě údaje do objednávky:
Marble Surface
Potřebujete pomoc?

Napište mi na sarka.grycova@gmail.com nebo pište SMS na tel: 720 365 481.

 Ráda Vám pomůžu a poradím.

©2022 Nuk Nuk Ateliér

bottom of page