top of page

Objednávka on-line kurzu
Vylaď interiér svého domova

Pracujte na idei proměny pokoje.jpg

Vylaď interiér svého domova 

Získejte okamžitý přístup ke všem video lekcím v online kurzu, objevte svůj styl a vytvořte barevně vyladěný interiér ve vašem stylu.

ANO

Objednávám si vstup do online kurzu Vylaď interiér svého domova v hodnotě 5 900 Kč, ve které se naučím pokročilé techniky tvoření interiérového (re)designu, které mohu využít pro tvoření projektu přeměny interiéru vlastního domova.

ANO

Zároveň si uvědomuji, že kurz Vylaď interiér svého domova probíhá on-line a mám k němu přístup 24hodin denně a 7dní v týdnu kdykoliv a odkudkoliv. Stačí mi k tomu pouze připojení k internetu. Přístup do členské sekce dostanu ihned po zaplacení objednávky, takže s tvořením můžu začít hned. Do emailové schránky mi přijdou přihlašovací údaje, pomocí kterých se do prostředí členské sekce dostanu a kde už na mě budou čekat všechny video lekce. 

ANO

Vím, že přístupy do kurzu Vylaď interiér svého domova mám na dobu 1 roku vč. všech aktualizací kurzu v budoucnu.

ANO

Chápu, že za mě nikdo nic neudělá a že vstup do kurzu Vylaď interiér svého domova není zárukou úspěchu. Můj úspěch závisí nejen na znalostech získaných v kurzu, ale také na faktorech, které autoři nemohou ovlivnit, jako např. moje dovednosti, talent, možnosti, schopnosti, zdravotní stav apod.

ANO

Vím, že pokud zjistím, že online kurz Vylaď interiér svého domova není pro mě, bez otázek vám vrátím nabyté peníze, takže mám 100% garanci vrácení peněz 14 dní od objednání online kurzu.

vrácení peněz
14 DNÍ 
garance

Možnost začít objevovat svůj vlastní styl a barvy k proměně svého domova s návody v online kurzu máte právě teď. Přestaňte ztrácet čas váháním. :-)

Přidat nadpis (1).png

Vyplňte, prosím pečlivě údaje do objednávky:

Potřebujete pomoc?
DSC07256_edited.jpg

Napište mi na sarka.grycova@gmail.com nebo pište SMS na tel: 720 365 481.

 Ráda Vám pomůžu a poradím.

©2022 Nuk Nuk Ateliér

bottom of page