Veronika nám napsala:  "Když by Vám vyšel někdy čas a dokázali byste mi  poradit, jak změnit obývací pokoj s ložnicí velmi malého pokoje, byla bych moc ráda. 

 

Rozměry jsou, výška pokoje 2,40 m,  3,50 m šířka - tam, kde je okno, jižní strana, šířka pokoje 5,10 m, zde je bílá vyklápěcí postel a vedle ní křeslo, skříňka, lampa, na protější straně je sedačka a mini stolek, dveře, na další straně proti posteli a křeslu je část obývací stěny - stěna je mezi

2 dveřmi a na konci je skříňka, kde je televize proti posteli, hned vedle je okno.

 

Nábytek, až na obývací stěnu bych asi neměnila, ale jsem ochotna změnit barvu zdí, změnit potahy, doplňky v pokoji. Časem asi i sedačku, ale zatím bych ji možná ponechala. Rozměry dveří z předsíně 80 cm, stěna 195 cm, dveře 80 cm, stěna k oknu 137 cm, stěna vlevo u okna 92 cm, okno 151 cm, stěna k posteli je 106 cm." 

 

 

"...můj sen je odjet na karneval do Benátek, fotit, projet se v gondole..."

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/16

Obývací pokoj s ložnicí ala Venezia   

Veronika miluje italské Benátky, ale výlet odkládá a raději zatím investuje do svých dcerušek dvojčátek. V návrhu jsme zohlednili stávající nábytek, který má Veronika ráda -černou prosklenou vitrínu, malou černou skříňku a výklápěcí postel...
Co řekla o návrhu Veronika:

Milá Sáro - je to nádhera! Co mi ale vyrazilo dech, je tapeta z Benátek (můj sen je odjet na karneval do Benátek, fotit, projet se v gondole. Cestu stále odkládám, jelikož vždy upřednostním potřeby dětí....asi to zná každá maminka). Označení z tarotových karet také sedí! Těžko nacházím slova - je to nádherné ráno s příjemným překvapením a údivem, že můžete poznat člověka takto na dálku.

Moc, moc děkuji Veronika

DALŠÍ VIDEO PROMĚNY

" Líbí se Vám moje inspirativní proměna ? Neváhejte a oslovte mně, mohu vám poradit a ušetřit vám spoustu starostí, protože sami nevíte JAK NA TO!"

Nuk Nuk Sára

Podívejte se na návrh doplňků, textur a nábytku:

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom