top of page

Obývací pokoj s ložnicí ala Venezia   

Veronika miluje italské Benátky, ale výlet odkládá a raději zatím investuje do bydlení a svých dcerušek dvojčátek. V návrhu jsme zohlednila stávající nábytek, který má Veronika doma a má ho ráda - černou prosklenou vitrínu, malou černou skříňku a vyklápěcí postel...
Co řekla o návrhu Veronika:

"Šárko, je to nádhera! Co mi ale vyrazilo dech, je tapeta z Benátek (můj sen je odjet na karneval do Benátek, fotit, projet se v gondole. Cestu stále odkládám, jelikož vždy upřednostním potřeby dětí....asi to zná každá maminka). Těžko nacházím slova - je to nádherné ráno s příjemným překvapením. Moc, moc děkuji." Veronika

"...můj sen je odjet na karneval do Benátek, fotit, projet se v gondole..."

Veronika mi napsala:  "Když by Vám vyšel někdy čas a dokázali byste mi poradit, jak změnit obývací pokoj s ložnicí velmi malého pokoje, byla bych moc ráda. 

 

Rozměry jsou, výška pokoje 2,40 m,  3,50 m šířka - tam, kde je okno, jižní strana, šířka pokoje 5,10 m, zde je bílá vyklápěcí postel a vedle ní křeslo, skříňka, lampa, na protější straně je sedačka a mini stolek, dveře, na další straně proti posteli a křeslu je část obývací stěny - stěna je mezi dvěma dveřmi a na konci je skříňka, kde je televize proti posteli, hned vedle je okno.

 

Nábytek, až na obývací stěnu bych asi neměnila, ale jsem ochotna změnit barvu zdí, změnit potahy, doplňky v pokoji. Časem asi i sedačku, ale zatím bych ji možná ponechala." 

Podívejte se na návrh doplňků, textur a nábytku:
bottom of page