Veronika nám napsala:  "Když by Vám vyšel někdy čas a dokázali byste mi  poradit, jak změnit obývací pokoj s ložnicí velmi malého pokoje, byla bych moc ráda. 

 

Rozměry jsou, výška pokoje 2,40 m,  3,50 m šířka - tam, kde je okno, jižní strana, šířka pokoje 5,10 m, zde je bílá vyklápěcí postel a vedle ní křeslo, skříňka, lampa, na protější straně je sedačka a mini stolek, dveře, na další straně proti posteli a křeslu je část obývací stěny - stěna je mezi

2 dveřmi a na konci je skříňka, kde je televize proti posteli, hned vedle je okno.

 

Nábytek, až na obývací stěnu bych asi neměnila, ale jsem ochotna změnit barvu zdí, změnit potahy, doplňky v pokoji. Časem asi i sedačku, ale zatím bych ji možná ponechala. Rozměry dveří z předsíně 80 cm, stěna 195 cm, dveře 80 cm, stěna k oknu 137 cm, stěna vlevo u okna 92 cm, okno 151 cm, stěna k posteli je 106 cm." 

 

 

"...můj sen je odjet na karneval do Benátek, fotit, projet se v gondole..."

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/16

Obývací pokoj s ložnicí ala Venezia   

Veronika miluje italské Benátky, ale výlet odkládá a raději zatím investuje do svých dcerušek dvojčátek. V návrhu jsme zohlednili stávající nábytek, který má Veronika ráda -černou prosklenou vitrínu, malou černou skříňku a výklápěcí postel...
Co řekla o návrhu Veronika:

Milá Sáro - je to nádhera! Co mi ale vyrazilo dech, je tapeta z Benátek (můj sen je odjet na karneval do Benátek, fotit, projet se v gondole. Cestu stále odkládám, jelikož vždy upřednostním potřeby dětí....asi to zná každá maminka). Označení z tarotových karet také sedí! Těžko nacházím slova - je to nádherné ráno s příjemným překvapením a údivem, že můžete poznat člověka takto na dálku.

Moc, moc děkuji Veronika

DALŠÍ VIDEO PROMĚNY

" Líbí se Vám moje inspirativní proměna ? Neváhejte a oslovte mně, mohu vám poradit a ušetřit vám spoustu starostí, protože sami nevíte JAK NA TO!"

Nuk Nuk Sára

Podívejte se na návrh doplňků, textur a nábytku:

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.