Začni ladit domov! magenta.png
DSC07215.jpg

DOSTAŇTE SE NA ČEKACÍ LISTINU

Dveře našeho 4týdenního online kurzu Vylaď si interiér svého domova jsou zavřené, ale můžete se dostat na čekací listinu a být první, kdo se zapojí, až začne jeho další běh. Registrující se do pořadníku obdrží speciální nabídku a bonus!

Připadá vám to doma nudné a nezajímavé, a cítíte, že to chce lepší vzhled?

Chcete začít s proměnou interiéru svého domova a obléknout ho do stylu, ve kterém se budete cítit dobře?

Toužíte po sladění interiéru a chcete to zvládnout sama bez designéra, ale nemáte zkušenosti?

Mám pro vás řešení, jak vyladíte svůj domov na úžasně šmrncovní prostor.

Pojďte směle tvořit svůj domov a vytvořte si sjednocený, stylově laděný interiér pomocí technik interiérového designu, které si zamilujete.

Vylaďte si svůj domov

Dozvíte se, kde začít, proniknete do hloubky stylového designu a přidáte do prostoru jiskru a šarm ze své osobnosti a doladíte interiér svého domova v osobitém a originálním stylu.

Tvořte jako designér

Zároveň si osvojíte designérské myšlení a překonáte svůj strach a směle přidáte do prostoru barvy, materiály a dekorace a vyladíte atmosféru interiéru do harmonického celku.

Postupujte chytře i esteticky 

V posledním kroku si vytvoříte jasný koncept vyladěného interiéru celého bytu nebo domu a ohromíte nejen sebe, ale každého, kdo jej uvidí.

DSC07362.jpg
DSC07227.jpg

Kurz tvořím pro ženy, které chtějí sladit interiér svého domova, aby se v něm cítily dobře, a kterým při proměně domova schází inspirace, nápady, nadšení nebo odvaha.

 

Tempo kurzu jsem nastavila tak, aby ho zvládly i maminky s malými dětmi.

Každý týden vás budou čekat 
videa s tipy a návody, příklady a ukázky z praxe a živá vysílání, kde odpovím na všechny vaše otázky.

Obdržíte dávku inspirace a nakopnutí k přeměně svého bytu nebo domu a vyladíte svůj prostor originálně podle sebe, nadčasově, jiskrně a zároveň prakticky, aby se v něm dalo příjemně bydlet.

Je čas začít ladit interiér svého domova!

DSC07175.jpg

Zdravím!

Jsem Šárka Grycová.

Objevila jsem pro vás mnoho způsobů, jak to udělat, abyste byla z nově vyladěného interiéru nadšená a cítila se v něm hezky a uvolněně.
 

Pusťte se s chutí se mnou do mých praxí ověřených návodů a postupů a získejte dovednosti designérů a vytvoříte si, krok za krokem, úžasný interiér, který vás nadchne a hned si začnete domů mnohem raději zvát hosty.

 

Hraju si s barvami i materiály a ladím každý prostor pomocí technik stylového designu, díky kterým jsem při prodeji vlastního bytu vydělala svůj první milion.

A ty bych ráda naučila i vás.

Šárka Grycová.png
DSC07172.jpg
DSC07175.jpg

Začněte se mnou ladit interiér svého domova.

Pokud si hodláte vytvořit krásný a stylový domov, tak už přestaňte váhat.

Vylaďte svůj obyčejný interiér a splňte si sen

o vysněném bydlení!

©2022 Nuk Nuk Ateliér