top of page
DSC07175.jpg

Online kurz s živou podporou

Vylaď interiér svého domova

Vydej se na cestu objevení svého osobitého stylu v interiéru

Přihlášky jsou nyní zavřené,
další běh otevřu na jaře v roce 2023.

5 HVĚZDIČKOVÉ HODONCENÍ

"Z kurzu som nadšená! Za mňa veľké ĎAKUJEM a kurz vrelo odporúčam!"

Vladimíra Tomečková

Připojte se na čekací listinu

Dveře online kurzu Vylaď si interiér svého domova jsou zavřené, ale můžete se přidat na čekací listinu a být první, kdo se zapojí, až začne jeho další běh. Registrující se do pořadníku obdrží speciální nabídku a bonus!

Připadá vám to doma nudné a nezajímavé a cítíte, že to chce jiskru a lepší vzhled?

Přemýšlíte, jak vyladit interiér svého domova a obléknout jej do stylu cítit se v něm dobře?

Chcete utřídit svůj styl a sladit barvy, aby to u vás doma vypadalo dobře?

 

Vytvořte si se mnou sjednocený, stylově sladěný interiér ve vašem osobitém stylu pomocí technik interiérového designu, které si zamilujete.

Naskočte se mnou do dalšího běhu oblíbeného kurzu Vylaď interiér svého domova a začněte (konečně!) podle ověřených designérských technik ladit svůj domov.

Tento online kurz vám poskytne jistotu a vedení, které potřebujete k navrhování svého domova snů.

Možná čekáte na tento okamžik roky,
ale nejste si jisti tím, že víte, kde nejlépe začít,
kdy utrácet a kdy ušetřit a jak to všechno krásně spojit
barevně a stylově a přitom stále pracovat v rámci vašeho rozpočtu?

Co kdybyste měli můj návod, který vám pomůže navrhnout váš domov
jednoduchým procesem krok za krokem?

Zbavíte se nesouladu a za 4 týdny získáte...

Interiér esteticky, barevně sladěný do osobitého stylu

Moderní design interiéru

Přidáte do prostoru barvy

Překonáte svůj strach a směle přidáte do prostoru barvy, které se k vám i do prostoru perfektně hodí.

Osvojíte si designérské myšlení

Přidáte do prostoru nábytek, osvětlení, materiály, dekorace, textil a vyladíte atmosféru interiéru do harmonického celku.

Proniknete do stylového designu

Přidáte do prostoru jiskru a šarm ze své osobnosti a doladíte interiér svého domova v osobitém a originálním stylu.

Navrhnete si koncept proměny

Naučíte se vytvořit jasný koncept vyladěného interiéru, který můžete aplikovat na všechny místností vašeho bytu nebo domu.

Co se v kurzu dozvíte a naučíte

DSC07362.jpg

Dozvíte se, kde začít a jak najít svůj styl a vaše barvy a proniknete do hloubky  interiérového designu a osvojíte si designérské myšlení.

Naučím vás svoje triky, jak přidat do prostoru více světla, zajímavé materiály i dekorace a vytvoříte úžasnou harmonickou atmosféru interiéru.

Ukážu vám, jak vytvořit visionboard zařízení interiéru, abyste si dokázali představit, jak proměna bude vypadat a ohromíte nejen sebe, ale každého, kdo váš nový koncept uvidí.

Probereme všechny moje designérské triky, jak vytvořit proměnu interiéru hravěji a levněji než kdy dříve prostřednictvím šetrného designu a vrhnete se do práce s nadšením.

Pojďte v kurzu objevit barvy i styl vaši osobnosti a to, čím se chcete v bydlení obklopit a získejte prostor, který vypadá hezky a máte z něj radost.

Pro koho je online kurz určený

Kurz jsem vytvořila pro ženy, které chtějí sladit interiér svého domova, aby se v něm cítily dobře, a kterým při proměně domova schází - inspirace, nápady, nadšení nebo odvaha.

Pokud toužíte po proměně interiéru

Jestli si chcete užít pořádnou proměnu interiéru, zatímco jsou ostatní neustálou kořistí věčného tvoření bez vkusu a logiky,

online kurz Vylaď interiér svého domova je pro vás.

Pokud milujete soulad stylu a barev

Pokud vás baví hledat nové způsoby, jak pracovat s prostorem, barvami a designem, pak jsem kurz VYLAĎ  INTERIÉR SVÉHO DOMOVA vytvořila právě pro vás.

Pokud chcete začít teď hned

Tohle není motivační seminář, tohle je praktický online kurz plný nápadů, návodů a tipů, jak začít s proměnou vašeho domova hned teď, aby to u vás doma opravdu vypadalo dobře.

Co o kurzu říkají absolventky

Tereza Vojtová

Kurz od Šárky vám pomůže vytvořit snový interiér. Šárka je skvělou průvodkyní a své práci rozumí a hravě vás kurzem provede. S její pomocí si vytvoříte paletu barev a pak už vše můžete aplikovat. Šárka má pro vás spoustu užitečných rad, ukázek, tipů, jak si v domě hravě zútulnit interiér. Celý kurz vám pomůže zorientovat se ve stylech, barvách, poradí, jak vnést do interiéru to, co máte rádi ve svém životě obecně. Kurz doporučuji vřele všem, kdo chce být jen trochu kreativní a hravý a chce si zútulnit svůj interiér.

Ivana Černá

Stačí se naučit a dodržet pár základních principů a člověk může začít tvořit svoje vysněné bydlení. Nejvíc mi pomohl návod, jak vše barevně sladit. Už se teď vyznám v interiérových stylech a vím, které prvky si z jakého vybrat, aby vše do sebe pasovalo a výsledek se mi líbil. Kurz byl příjemný a vzbudil ve mně kreativitu, o které jsem ani nevěděla. Jsem si teď po absolvování jistá, že si sama dokážu navrhnout a vytvořit krásný domov.

Vladimíra Tomečková

Geniálny a pritom tak jednoduchý systém pri dizajnovaní a zariaďovaní bývania. Z kurzu som nadšená! Živo plynúce vysielanie, veľa inšpirácie, spontánnosť, Šárka vie krásne rozprúdiť energiu. Cítila som radosť pri sledovaní lekcií a tešila som sa vždy na ďalšie. Hneď na úvod sme boli vyzvané, aby sme otvorili srdce intuitívnemu tvoreniu, opustili spútanosť a verili v silu tvorenia, čo so mnou veľmi rezonovalo. Šárka je vnímavá pozorovateľka a originálna dizajnérka s veľmi príjemným, spontánnym prejavom, melodickou hlasovou intonáciou, takže sa lekcie aj krásne počúvajú. Má schopnosť jednoducho vysvetliť a objasniť súvislosti a pomôcť tak účastníkom prísť na svoj vlastný štýl a dokázať si ho aj zviditeľniť. Za mňa veľké ĎAKUJEM a kurz vrelo odporúčam!

Magdalena Bronson

Šárka nám představila základní typy a techniky, jak přizpůsobit interiér našemu šatníku. Dostali jsme spoustu informací a nápadů na ladění. Bylo krásné procházet různými styly a představovat si, co si pořídím. Nadchl mě šetrný design. Vše bylo představováno jasně a srozumitelně. Děkuji za skvělý kurz.

Anežka E.

Šárčin kurz mi dodal zejména odvahu tvořit interiér zajímavě, barevně, neotřele, a také mi poradil kde u sebe najít tu pravou barevnou a stylovou inspiraci. Jednotlivá témata byla jasně vysvětlena, s praktickými úkoly. Těším se, až poznatky uvedu v praxi. Už vím, kde a jak začít tvořit domov, který bude poskytovat odpočinek i inspiraci.

Jana Vyvlečková

Díky tomuto kurzu jsem si lépe ujasnila, jaké prvky a barvy v interiéru chci mít i jak to vše sladit dohromady, aby to vypadalo hezky. Šárka mě povzbudila k tomu, abych konečně začala vdechovat starým věcem nový život a už se moc těším, jak se pustím do přetírání některých kusů nábytku. Pokud máte rádi volnost a hravý přístup jako já, tak budete ve svém živlu, můžete kombinovat a hrát si s vylaďováním interiéru přesně k vaší spokojenosti. Je to moc krásný proces.

Co je součástí kurzu

Videa s tipy a návody

Srozumitelné lekce plné konkrétních příkladů, návodů a postupů. Krok za krokem se dozvíte vše důležité ohledně plánování a tvoření doladění interiéru v praxi.

Živá vysílání 

Na pravidelných online vysíláních odpovím na otázky, které v souvislosti s tvořením vašeho domova řešíte. Na záznam vysílání se můžete podívat kdykoliv ve skupině.

Ukázky a příklady z praxe

Každý týden vás budou čekat příklady a ukázky z praxe, kde získáte inspiraci pro tvoření v praxi.

Pracovní listy a postupy

Abych vám plánování a navrhování proměny interiéru co nejvíce usnadnila, dostanete k lekcím i prezentace, pracovní návody a postupy, přehledné checklisty.

Skupinová setkávání

Formou pravidelných setkání získáte ve facebookové skupině podporu a motivaci a zároveň možnost poradit se s ostatními účastníky kurzu.

Tipy, kde nakupovat

Získáte přehledný seznam online prodejců, kde stylové vybavení interiéru, tapety nebo textil pořídíte.

A to není všechno! Navíc vám ke kurzu přidám
SUPER BONUS

Bonus video.png

Protože mi na vás záleží a chci, abyste s vyladěním interiéru dosáhla těch nejlepších výsledků jako bonus ode mně dostáváte ke kurzu Vylaď si interiér svého domova ještě toto:

Vynalézavý design aneb hravé tvoření interiéru

Abyste svůj byt proměnila a vybrousila z něj diamant, je potřeba pustit se do akce.

Série bonusových videí Vynalézavý design aneb hravé tvoření interiéru vás inspiruje, pomůže porozumět kreativnímu tvoření pomocí barev, osobitého stylu, technik interiérového designu a nakopne vás ke kreativnímu přepracování.

Sérii bonusových videí v hodnotě 1159 Kč ode mně dostanete k online kurzu navíc jako dárek.

DSC07227.jpg

Jde o koncentrovaný přísun užitečných informací, návodů a postupů v jednom uceleném kurzu. A leží v něm roky mých zkušeností, tipů a praktických rad. 

Získáte potřebné know-how a začnete tvořit svůj úžasný domov sama, aniž byste investovala do profesionálního projektu tisícové částky. 

 

Provedu vás všemi DETAILY proměny interiéru, a předám vám vlastní ZKUŠENOSTI a RADY, abyste se otevřela báječné možnosti předělat obyčejný byt hned TEĎ podle vlastních představ a bez zbytečných výdajů navíc za designéra

Obdržíte dávku inspirace a nakopnutí k přeměně svého bytu nebo domu a vyladíte svůj prostor originálně podle sebe, nadčasově, jiskrně a zároveň prakticky, aby se v něm dalo příjemně bydlet.

Kdo vás kurzem provede

DSC07185.jpg

Zdravím!

Jsem Šárka Grycová.

Objevila jsem pro vás mnoho způsobů, jak to udělat, abyste byli z nově vyladěného interiéru nadšení a cítili se v něm hezky a uvolněně.
 

Pusťte se s chutí se mnou do mých praxí ověřených návodů a postupů a získejte dovednosti designérů a vytvoříte si, krok za krokem, úžasný interiér, který vás nadchne a hned si začnete domů mnohem raději zvát hosty.

 

Hraju si s barvami i materiály a k ladění prostoru využívám vlastní techniky stylového designu, díky kterým jsem při prodeji mého bytu vydělala svůj první milion.

A ty bych ráda naučila i vás.

Mými kurzy už prošlo přes 300 žen z České a Slovenské republiky.

Šárka Grycová.png

Co vám vzkazují absolventky kurzu

Anna Polcarová

Líbil se mi nový pohled na problematiku zařizování interiéru - jak si ujasnit vlastní styl, jak vybrat barvy, co interiér oživí. 

Jana Plutová

Díky kurzu jsem si ujasnila jakými barvami se nejradši obklopuji, ujasnila jsem si co se mi líbí, včetně detailů a naučila jsem se s tím pracovat. A už jsem se doma do některých věcí i pustila.

Hana Pilařová

Naučila jsem se, jak najít své barvy, ve kterých se cítím příjemně. Jak ladit velké plochy a jak detaily. Dozvěděla se, jak za málo peněz přeměnit prostor podle svých představ.

Lucie Samková

Kurz doporučuji všem, kteří se chtějí naučit základy interiérového designu a vylepšit si tak svůj domov. Lektorka vše vysvětluje podrobně a s jejími návody se člověk cítí jako mistr. Děkuji!

Jana Šůstková

Určitě neváhej a zkus to. Mě pomohlo si ujasnit, co mám udělat, aby interiér byl víc harmonický a útulný.

Olga Wižďálková

Kamarádko, naučíš se, jak volit barvičky, styly a materiály do interiéru podle Tvých preferencí a dozvíš se, jak jimi doplnit interiér.

Začni ladit domov! magenta.png

Vylaď interiér svého domova

Možná máte ještě nějaké otázky

Kdy online kurz startuje a kde bude probíhat? 

Přihlášky do kurzu jsou nyní uzavřené. Online kurz probíhá 4 týdny v členské sekci a podpora během kurzu probíhá ve speciální facebookové skupině. Přístup ke všem materiálům v členské sekci dostanete navždy.

Jak je online program intenzivní? 

Nemusíte se bát intenzivní jízdy s každodenními úkoly. Nastavíme pohodové tempo. Obsah kurzu rozložíme do 4 týdnů a každý týden probereme jeden modul, budete mít dostatek času vše vstřebat. Tempo kurzu jsem nastavila tak, aby ho zvládly i maminky s malými dětmi.

Kdy proběhnou živá vysílání? 

Na otázky budu odpovídat v živém vysílání každý týden ve čtvrtek od 18:00hod. Pokud nemůžete vysílání sledovat naživo, vůbec to nevadí, na záznam se můžete podívat kdykoliv.

Musím být odborník na dekorace?
V žádném případě. Moje kurzy jsou zaměřeny na milovníky dekorování a ladění interiéru, kteří si chtějí vyzdobit svůj domov tak, aby se v něm cítili lépe. Nemusíte být profesionálem nebo někým podobným.

Budu mít přístup k obsahu jakmile dokončím kurz?
Ano, přístup k obsahu je zachován i po skončení kurzu, takže se k němu můžete vracet, kolikrát chcete.

Jaké nástroje potřebuji k absolvování kurzu?
Budete potřebovat pouze zařízení s přístupem k internetu (smartphone, tablet nebo počítač, podle toho, co preferujete) a připojením k síti.

Mohu tento kurz absolvovat odkudkoliv?
Naprosto. Ke kurzu máte přístup odkudkoli na planetě, pokud máte připojení k internetu.

Kdy budeš otevírat další běh kurzu?

Pravděpodobně na podzim.

Máte ještě nějaké další otázky? 

Nenašli jste odpověď na váš dotaz? Obraťte se na mě, ráda vám vše zodpovím na e-mailu sarka.grycova@gmail.com

DSC07172.jpg
DSC07175.jpg

Začněte se mnou ladit interiér svého domova.

Pokud si hodláte vytvořit krásný a stylový domov, tak už přestaňte váhat.

Vylaďte svůj obyčejný interiér a splňte si sen

o vysněném bydlení!

©2022 Nuk Nuk Ateliér

bottom of page