Poradna IN IUSTITIA

Klid, důvěra a jistota v zelené, modro-šedé a bílé, jež vdechnou do prostoru poradny energii...

" Líbí se Vám moje inspirativní proměna ? Neváhejte a oslovte mně, mohu vám poradit a ušetřit vám spoustu starostí, protože sami nevíte JAK NA TO!"

Nuk Nuk Sára

BARVY A NÁBYTEK S DOPLŇKY
BARVY A NÁBYTEK S DOPLŇKY

BARVY A NÁBYTEK S DOPLŇKY
BARVY A NÁBYTEK S DOPLŇKY

1/11

Děkujeme za práci, kterou jste na návrhu našich nových prostor odvedla. Moc si toho ceníme a s chutí se do proměny pustíme. 

"

"

V kancelářích byl navržen nábytek, který je v prostoru k dispozici (psací stoly, příruční stolky, skříně, dřevěný regál, křesla, židle). Poradnu tvoří nový nábytek z IKEA (2 bílé pohovky, 2 zelené pohovky, konferenční stolek, 3 odkládací stolky, koberec). Prostor byl ozdoben 9-ti černobílými fotografiemi ve vlastnictví In IUSTITIA.

 

Pro barevné řešení celého prostoru jsme vybrali spektrum barev vycházející z loga společnosti In IUSTITIA. Vzhledem k tomu, že velké plochy (podlaha, dveře, skříně) v celém prostoru jsou v teplém barevném odstínu skořicové barvy zvolili jsme pro další velkou plochu, což je hlavní zeď, která vede linii vstupu do poradny (po pravé straně ruky) barevný kontrast v jemném pastelovém odstínu modro-šedé barvy, který celý prostor harmonicky vyváží. Modrá je barvou, která zastupuje moudrost a jasnost. Druhou barvou použitou v celkovém prostoru je zelená barva, která je spojována s tvořivostí, regenerací a produktivitou a všechny navrhované prostory kompletně propojí.

 

Třetí barvou použitou v celkovém prostoru je barva bílá, která je neutrální a je spojována se sloučením a syntézou. Kancelářské prostory tvoří pracovní stoly v šedě-černé barvě, jejichž vrchní psací plochy jsou ozdobené strukturovanou tapetou v zeleném odstínu, která je vzhledem k snadnější údržbě umístěná pod skleněnou deskou. Do předsíně/kuchyně byl navržen posuvný panel z látky (z IKEA), který opticky rozdělí kuchyň a předsíň. A dále je zde navržen jídelní prostor pro 4 osoby, který je tvořen kulatým stolem s jednou nohou uprostřed (protože jde o malý prostor) a s židlemi, které jsou v prostoru k dispozici.

 

In IUSTITIA poskytuje právní pomoc konkrétním osobám vystaveným násilí z nenávisti. Zaměřuje se na zlepšení jejich přístupu ke spravedlnosti. Orientuje se přitom na oblast trestního, správního a občanského práva. Významnou pozornost věnuje náhradě škody vzniklé v důsledku násilí z nenávisti.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Před PROMĚNOU

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Další moje realizace

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

zpět na stránku...