Poradna IN IUSTITIA

Klid, důvěra a jistota v zelené, modro-šedé a bílé, jež vdechnou do prostoru poradny energii...

" Líbí se Vám moje inspirativní proměna ? Neváhejte a oslovte mně, mohu vám poradit a ušetřit vám spoustu starostí, protože sami nevíte JAK NA TO!"

Nuk Nuk Sára

BARVY A NÁBYTEK S DOPLŇKY
BARVY A NÁBYTEK S DOPLŇKY

press to zoom

press to zoom

press to zoom
BARVY A NÁBYTEK S DOPLŇKY
BARVY A NÁBYTEK S DOPLŇKY

press to zoom
1/11

Děkujeme za práci, kterou jste na návrhu našich nových prostor odvedla. Moc si toho ceníme a s chutí se do proměny pustíme. 

"

"

V kancelářích byl navržen nábytek, který je v prostoru k dispozici (psací stoly, příruční stolky, skříně, dřevěný regál, křesla, židle). Poradnu tvoří nový nábytek z IKEA (2 bílé pohovky, 2 zelené pohovky, konferenční stolek, 3 odkládací stolky, koberec). Prostor byl ozdoben 9-ti černobílými fotografiemi ve vlastnictví In IUSTITIA.

 

Pro barevné řešení celého prostoru jsme vybrali spektrum barev vycházející z loga společnosti In IUSTITIA. Vzhledem k tomu, že velké plochy (podlaha, dveře, skříně) v celém prostoru jsou v teplém barevném odstínu skořicové barvy zvolili jsme pro další velkou plochu, což je hlavní zeď, která vede linii vstupu do poradny (po pravé straně ruky) barevný kontrast v jemném pastelovém odstínu modro-šedé barvy, který celý prostor harmonicky vyváží. Modrá je barvou, která zastupuje moudrost a jasnost. Druhou barvou použitou v celkovém prostoru je zelená barva, která je spojována s tvořivostí, regenerací a produktivitou a všechny navrhované prostory kompletně propojí.