Je na čase, abyste uvedli všechny vaše vize a myšlenky o rekonstrukci domu do pohybu v praxi. 

Dejte si za cíl předělat

dům a něco při tom ušetřit

Jak Vám v tom můžu pomoct?

Co byste řekli na to, kdybyste si mohli zrealizovat rekonstrukci domu a ještě při tom ušetřili třebas i milión ?

IMG_20190415_180043.jpg
IMG_20210404_161640 (2).jpg

Jsem moc ráda, že jste tady a že vás tímto mohu pozvat na další termín semináře pod názvem

Rekonstrukce domu od A do Z.

V Březnu 2022 chystám společné setkání na online semináři a já vás zvu na dobrodružnou cestu, na které položíte základy proměny vlastního (s)nového bydlení.

Zjistíte, jak postupovat při rekonstrukci domu a kolik vás to ve finále může stát peněz. Provedu  vás rekonstrukcí a renovací vlastního domu, krok za krokem, a ukážu vám, jak jsem díky chytrým postupům při tom vydělala více než 1 000 000 Kč.

Šárka Grycová, lektorka kurzu

Jsem propagátorkou udržitelného životního stylu a ukazuji cestu k šetrnému přístupu v zacházení se starými domy. V tomto duchu renovuji vlastní venkovský dům, kde zároveň kladu důraz na procesy zhodnocování materiálů cestou upcyklace a redesignu a díky tomu předávám zkušenosti všem, kteří chtějí renovovat a proměnit vlastní domovy za rozumné peníze.

CHCI SE ZÚČASTNIT ONLINE SEMINÁŘE

Přihlášky DO SEMINÁŘE jsou uzavřené.

CO JE ZÁMĚREM?

Záměrem tohoto semináře je provést vás krok za krokem jak technickými, tak ekonomickými základy rekonstrukce domu, a to pomocí srozumitelných, funkčních a v praxi ověřených postupů a návodů.

Zároveň vás provedu DETAILY rekonstrukce vlastního venkovského domu, a předám vám ZKUŠENOSTI, abyste pak CHYTŘE ve své plné síle mohli PROMĚNIT vlastní dům. 

Provedu vás stejnou cestou, kterou jsem při rekonstrukci mojí zemědělské usedlosti procházela já.

Ukážu vám vlastní funkční know-how, které jsem použila už před 7 lety při rekonstrukci bytu, jejímž cílem byla změna dispozice z 2+1 na 3kk. Díky tomuto know-how jsem vydělala prodejem o 1 500 000 Kč více, než bylo v tu dobu na trhu běžné.

Podařilo se mi zároveň vytvořit funkční postup a návod, díky kterému jsme přesně při rekonstrukci věděli co, kde, jak a kdy bude potřeba udělat. Mohli jsme postupovat krok za krokem a nedělat zbytečné chyby. 

Na semináři vám představím funkční, praxí ověřené návody a postupy a provedu  vás rekonstrukcí a renovací vlastního domu, krok za krokem, a ukážu vám, jak to dělám já a jak jsem díky těmto postupům při jeho rekonstrukci ušetřila více než 1 000 000 Kč.

Za život se člověk ocitne jednou nebo třebas i více krát v situaci, kdy musí přemýšlet nad tím kde a jak bude bydlet, jaký bude jeho domov. Důvodů může být několik, ale nejčastějším důvodem je, že měníme místo našeho bydliště a řešíme co s tím původním domovem, jak ho nejlépe prodat nebo řešíme, co s tím novým domovem, jak ho chytře a ekonomicky vylepšit.

 

A já bych ráda předala zkušenosti těm z vás, co se právě chystají k některému z výše jmenovaných kroků. Předám vám všechno co o rekonstrukci domu vím, abyste neudělali zbytečné chyby. Ukážu vám na kolik to všechno přijde peněz a co je potřeba udělat, abyste plánované investované finanční prostředky co nejlépe zoptimalizovali.

 

Poradím vám komplexní strategii proměny na jejímž základě lze při prodeji nemovitosti vydělat třebas i milióny. A to je pro mnohé složitý proces, protože právě u něho dochází k řadě komplikovaných rozhodnutí, které se týkají celého projektu. Jde o komplexní promyšlený strategický přístup v pohledu na  proměnu domu a následně k tomu kolik vás rekonstrukce ve finále bude stát celkem peněz a zda-li z ní později můžete vy nebo vaši potomci při prodeji vydělat třebas i zajímavou sumu peněz.

V létě v roce 2013, po té co jsem dokončila proměnu našeho bytu na Vinohradech, jsem byla nadšená, jak je byt krásný a funkční.

Veškerá promyšlená strategie, kterou jsem při projektu proměny bytu použila, mi později při jeho  prodeji přinesla mnohem více!

 

Svobodu a splněný sen o životě v přírodě a možnost použít tohle vlastní know-how znovu, při rekonstrukci zemědělské usedlosti, kterou jsem si z prodeje bytu mohla dovolit. Splnila jsem si svůj sen o krásném (s)novém domově v přírodě. 

IMG_20210404_154412 (2).jpg

Je jen na vás, kam vás dovede cesta,

na kterou vás právě teď zvu.

IMG_20200704_122109_edited.jpg

Dřív se mi stalo, že jsem draze zaplatila lidem za materiál i práci, kterou šlo udělat lépe, jinak a levněji. Nesmířila jsem se s tím a naučila se, jak naplánovat a zorganizovat jednotlivé kroky rekonstrukce tak, abych vynaložila rozumné prostředky, udělala co nejméně chyb, práce byla dobře odvedená a k tomu mi renovace ušetřila nebo vydělala zajímavou sumu peněz. 

 

A vy to můžete dokázat taky. 

ŘEKNU VÁM, JAK...!

  • Jak to udělat, abyste opravili, co potřebujete, a vynaložili rozumné peníze.

  • S jakým finančním rozpočtem je nutné počítat, aby v něm bylo vše, co potřebujete opravit.

  • Jaké máte možnosti, čím začít, když musíte opravit hodně věcí.