top of page

Je na čase, abyste uvedli všechny vaše vize a myšlenky o rekonstrukci domu do pohybu v praxi. 

Dejte si za cíl předělat
dům svépomocí a něco při tom ušetřit

Jak Vám v tom můžu pomoct?

Co byste řekli na to, kdybyste si mohli zrealizovat rekonstrukci domu a ještě při tom věděli, jak ušetřit třebas i milión ?

IMG_20190415_180043.jpg
DSC07175.jpg

Jsem moc ráda, že jste tady a že vás tímto mohu pozvat na další masterclass program pod názvem

Rekonstrukce domu od A do Z.

V Březnu 2023 chystám společné setkání formou masterclass programu a já vás zvu na dobrodružnou cestu, na které položíte základy proměny vlastního vysněného bydlení.

Zjistíte, jak postupovat při rekonstrukci domu svépomocí a na kolik vás to přijde peněz. Provedu vás, krok za krokem, rekonstrukcí a renovací vlastního domu a ukážu vám, jak díky chytrým postupům ušetříte více než 1 000 000 Kč.

CHCI SE ZÚČASTNIT PROGRAMU

CO JE ZÁMĚREM?

Záměrem tohoto semináře je provést vás krok za krokem jak technickými, tak ekonomickými základy rekonstrukce domu, a to pomocí srozumitelných, funkčních a v praxi ověřených postupů a návodů.

Zároveň vás provedu DETAILY rekonstrukce vlastního venkovského domu, a předám vám ZKUŠENOSTI, abyste pak CHYTŘE ve své plné síle mohli PROMĚNIT vlastní dům. 

Provedu vás stejnou cestou, kterou jsem při rekonstrukci mojí zemědělské usedlosti procházela já.

Ukážu vám vlastní funkční know-how, které jsem použila už před 7 lety při rekonstrukci bytu, jejímž cílem byla změna dispozice z 2+1 na 3kk. Díky tomuto know-how jsem vydělala prodejem o 1 500 000 Kč více, než bylo v tu dobu na trhu běžné.

Podařilo se mi zároveň vytvořit funkční postup a návod, díky kterému jsme přesně při rekonstrukci věděli co, kde, jak a kdy bude potřeba udělat. Mohli jsme postupovat krok za krokem a nedělat zbytečné chyby. 

Na semináři vám představím funkční, praxí ověřené návody a postupy a provedu  vás rekonstrukcí a renovací vlastního domu, krok za krokem, a ukážu vám, jak to dělám já a jak jsem díky těmto postupům při jeho rekonstrukci ušetřila více než 1 000 000 Kč.

Za život se člověk ocitne jednou nebo třebas i více krát v situaci, kdy musí přemýšlet nad tím kde a jak bude bydlet, jaký bude jeho domov. Důvodů může být několik, ale nejčastějším důvodem je, že měníme místo našeho bydliště a řešíme co s tím původním domovem, jak ho nejlépe prodat nebo řešíme, co s tím novým domovem, jak ho chytře a ekonomicky vylepšit.

 

A já bych ráda předala zkušenosti těm z vás, co se právě chystají k některému z výše jmenovaných kroků. Předám vám všechno co o rekonstrukci domu vím, abyste neudělali zbytečné chyby. Ukážu vám na kolik to všechno přijde peněz a co je potřeba udělat, abyste plánované investované finanční prostředky co nejlépe zoptimalizovali.

 

Poradím vám komplexní strategii proměny na jejímž základě lze při prodeji nemovitosti vydělat třebas i milióny. A to je pro mnohé složitý proces, protože právě u něho dochází k řadě komplikovaných rozhodnutí, které se týkají celého projektu. Jde o komplexní promyšlený strategický přístup v pohledu na  proměnu domu a následně k tomu kolik vás rekonstrukce ve finále bude stát celkem peněz a zda-li z ní později můžete vy nebo vaši potomci při prodeji vydělat třebas i zajímavou sumu peněz.

V létě v roce 2013, po té co jsem dokončila proměnu našeho bytu na Vinohradech, jsem byla nadšená, jak je byt krásný a funkční.

Veškerá promyšlená strategie, kterou jsem při projektu proměny bytu použila, mi později při jeho  prodeji přinesla mnohem více!

 

Svobodu a splněný sen o životě v přírodě a možnost použít tohle vlastní know-how znovu, při rekonstrukci zemědělské usedlosti, kterou jsem si z prodeje bytu mohla dovolit. Splnila jsem si svůj sen o krásném (s)novém domově v přírodě. 

DSC07182.jpg

Je jen na vás, kam vás dovede cesta,

na kterou vás právě teď zvu.

IMG_20200704_122109_edited.jpg

Dřív se mi stalo, že jsem draze zaplatila lidem za materiál i práci, kterou šlo udělat lépe, jinak a levněji. Nesmířila jsem se s tím a naučila se, jak naplánovat a zorganizovat jednotlivé kroky rekonstrukce tak, abych vynaložila rozumné prostředky, udělala co nejméně chyb, práce byla dobře odvedená a k tomu mi renovace ušetřila nebo vydělala zajímavou sumu peněz. 

 

A vy to můžete dokázat taky. 

ŘEKNU VÁM, JAK...!

 • Jak to udělat, abyste opravili, co potřebujete, a vynaložili rozumné peníze.

 • S jakým finančním rozpočtem je nutné počítat, aby v něm bylo vše, co potřebujete opravit.

 • Jaké máte možnosti, čím začít, když musíte opravit hodně věcí.

 • Jak postupovat, abyste vše udělali správně a něco nezkazili.

 • Jak a co můžete zvládnout svépomocí a na co přizvat odborníky.

JAKÉ TÉMATA

PROBEREME

Provedu vás krok za krokem,

jak chytře při rekonstrukci střechy a chalupy postupovat. Probereme témata : 

- posouzení stavu krovu,

- stavbu nového krovu,

- pokrytí střechy krytinou,

- problematiku oken a dveří,

- problematiku komínů a okapových svodů

- provedení izolací střechy a stěn domu.

 

Cílem  je vás zorientovat v problematice, ukázat vám, jak co lze udělat. A v jakých momentech tohoto procesu a jakým způsobem lze uspořit významnou sumu peněz.

 

Dokážu vám, že budete-li to dělat stejně jako my, chytře a ekonomicky, půjde vám to snadno, ušetříte při renovaci vašeho domu významnou sumu peněz a ještě na tom později, pokud budete chtít nemovitost nakonec prodat, vyděláte pěknou sumu peněz.

Už o tom nemusíte dumat sami.

Ukážu Vám, jak na to.

2 VYBRANÉ PŘÍKLADY, JAK NA ŠETRNOU RENOVACI STARÉ CHALUPY

 1. Za to, že jsme zachovali původní komíny jsme za práci a materiál ušetřili více než 50 000 Kč.

 2. Díky rozhodnutí, nevyužít "dotace" z projektů podporovaných státem, jsme si nechali ve vlastní peněžence více než 355 000 Kč.

Díky těmto a dalším příkladům jsme při rekonstrukci domu a jeho střechy ušetřili značnou sumu peněz.

 

Přehled, kde, jak a kolik jsme ušetřili a způsob jakým lze optimalizovat finanční prostředky vám detailně představím na semináři.

IMG_20200114_094424_edited.jpg

JAK TO BYLO

U NÁS ?

V Praze jsme s manželem prodali byt a koupili jsme si 100 let starou chalupu.

 

Pustili jsme se do zjišťování a postupného tvoření plánu co, jak a za kolik musíme na domě udělat.

Po zkušenostech, které jsme získali především u rekonstrukce bytu v Praze jsme už věděli, jak vše naplánovat, spočítat a zorganizovat, abychom udělali co nejméně chyb a zjistili kolik nás celá rekonstrukce bude stát peněz.

 Absolvovali jsme mnoho schůzek s firmami, které nám nabízely služby nebo materiály. Některé jsme nakonec museli odmítnout, protože jsme poznali, že jde o marketingová lákadla, jak více prodat. Prohlédnout to nebylo vždy snadné.  Ale to už jsme dobře věděli, že si většinu prací, pokud to bude možné, chceme zorganizovat na domě sami.

NENECHÁM SI NIC PRO SEBE

Potom, co jsem si důkladně spočítala, že jsem díky mému přístupu ušetřila více než 1 000 000 Kč, jsem se rozhodla, nenechat si nic pro sebe a předat všechny moje zkušenosti o rekonstrukci chalupy a její střechy všem, kteří chtějí renovovat a proměnit vlastní dům sami, chytře a ekonomicky.

IMG_20181008_094117.jpg

ZAJÍMÁ VÁS, O ČEM JEŠTĚ BUDU MLUVIT?  

 • Seznámíte se podrobněji s jednotlivými oblastmi rekonstrukce od A do Z.

 • Zjistíte jaké máte možnosti a jak, kde a kdy můžete ušetřit významný obnos peněz.

 • Představím vám vlastní finanční rozpočet materiálu a prací a ukážu Vám detailní položky vynaložených nákladů na rekonstrukci naší chalupy.

 • Ukážu vám finanční nabídky na: výrobu nových oken a dveří, stavbu nového krovu, pokrytí střechy, a zjistíte jaký je mezi nimi rozdíl v cenách.

 • Vysvětlím vám, co  znamená zrenovovat střechu, jak zpevnit dům, a jak lze jednoduše posoudit, že je potřeba vyměnit krov za nový a na kolik to všechno přijde peněz. 

 • Pomůžu vám najít vaši cestu, rozhodnout se jak postupovat, aby váš dům vypadal, jak si přejete a při tom jste neutratili spoustu peněz.

 • Ucítíte silnou motivaci, že můžete renovovat dům šetrně, chytře a za rozumné peníze.

 • Získáte obrovské množství informací, které nikde pohromadě nenajdete

KOLIK PROGRAM STOJÍ?

Cena je 4 970 Kč

A dostanete kompletní know-how, jak postupovat při rekonstrukci domu a jeho střechy, které mně osobně vydělalo 1 500 000,- Kč při prodeji bytu a vylepšilo cash-flow rodinné peněženky za první rok realizace rekonstrukce domu ve výši více než 1 000 000 Kč, a to ještě rekonstrukce není u konce.

ZAJÍMÁ MĚ TO!
IMG_20200114_094424_edited.jpg

Netrapte se už, že nevíte,

čím začít a čemu dát přednost.

Konečně si splníte svůj sen o renovaci vašeho domu. 

KDO VÁS PROGRAMEM PROVEDE?

Jmenuji se Šárka Grycova a jsem propagátorkou udržitelného životního stylu a ukazuji cestu k šetrnému přístupu v zacházení se starými domy. V tomto duchu renovuji vlastní venkovský dům, kde zároveň kladu důraz na procesy zhodnocování materiálů cestou upcyklace a redesignu a díky tomu předávám zkušenosti všem, kteří chtějí renovovat a proměnit vlastní domovy za rozumné peníze.

Šárka Grycová, lektorka programu

DSC07185.jpg

Možná vás napadla některá z těchto otázek:

Je to pro všechny?

Je to pro ty, co mají velké množství otázek a nedokáží se rozhodnout, čemu dát přednost a co vybrat a  netuší kolik je rekonstrukce může stát peněz. Pro ty, co jsou na křižovatce a nevědí, kudy se vydat a potřebují si utřídit své myšlenky. A naopak to není pro ty, co už mají jasno a už vědí jakou cestou renovace se vydají.

Není to moc peněz?

Nabízím vám rady, které vám pomohou se rozhodnout a díky kterým si najdete vlastní cestu, jak nejlépe opravit váš dům a dozvíte se s kolika penězi za rekonstrukci musíte počítat. Na jednom místě najdete vše, co potřebujete vědět. Věřím, že investice vložená do přednášky se vám vrátí a navíc vás donutí myslet jinak, kreativně, ale také všechny vaše vize a představy uvede do pohybu v praxi.

Skutečně mi přednáška pomůže?

Nemůžu vám slíbit, že se stane zázrak a během jednoho dne se rozhodnete pro konkrétní kroky renovace. Tak to nefunguje. Každé rozhodnutí potřebuje čas. Přednáška je skvělý začátek. Nakopne vás a motivuje, uděláte si proměnu domu po svém. Dostávám spoustu reakcí, že lidem pomohlo už jenom prvních pár doporučení, díky kterým pochopili, co budou chtít jak udělat. Seminář jim pomohl změnit myšlení a začali se na rekonstrukci domu dívat i jinak, než pragmaticky. Přijali to za zábavnou, kreativní a tvořivou činnost. To je úžasný posun.

Nezjistím tyto informace jinde a zadarmo?

Nám samotným zabralo spoustu času, než jsme našli všechny potřebné informace, poradili se s odborníky a zeptali se přátel, kamarádů a známých, kteří už svůj dům opravovali a našli odpovědi na naše otázky. Tady máte to nejdůležitější pohromadě. Vy se tedy nemusíte trápit hledáním. Navíc je vše prezentováno a doplněno na základě našich osobních zkušeností.

SLOŽITÉ "JAK"
LZE PŘEKONAT 
DOSTATEČNĚ SILNÝM "PROČ"

Pokud s vámi všechny zmíněné otázky rezonují, zarezervujte si termín na semináři PRÁVĚ TEĎ a získejte nejdůležitější rady na cestu za svým snem o lepším bydlení.

Pokud máte silné důvody a víte, PROČ renovovat váš dům, tak s tím JAK vám velice ráda pomůžu.

Všechny moje zkušenosti a vše, co mi připadalo o rekonstrukci a renovaci důležité, vám předám na informacemi nabitém semináři nazvaném:

REKONSTRUKCE DOMU OD A DO Z

Je to ONLINE MASTERCLASS PROGRAM, který vám může ušetřit spoustu peněz, a takové věci se neodkládají :-).

 

VSTUPUJI DO PROGRAMU

OBJEDNEJTE SI

MASTERCLASS PROGRAM TEĎ!

Pokud nevíte jakou cestou se vydat nebo nevíte, čím začít a čemu dát přednost, neodkládejte to a získejte čas, abyste si rekonstrukci vašeho domu v klidu naplánovali.

Klikněte na tlačítko OBJEDNAT MASTERCLASS a vyplňte objednávkový formulář. 

OBJEDNAT MASTERCLASS
IMG_20200305_140544.jpg
IMG_20200107_102351.jpg
DSC07178.jpg

Nenašli jste odpověď na váš dotaz?

Obraťte se na mě, ráda vám vše zodpovím na tel. +420 720 365 481 nebo na e-mailu

sarka.grycova@gmail.com

bottom of page