CESTA Z MĚSTA

Z PRAHY NA VENKOV ZA 5 MĚSÍCŮ A 21 DNÍ

Přečtěte si skutečný příběh protkaný inspirací, 

jak odejít z města a zjistěte, jak se nebát věci změnit a přestěhovat se do přírody. 

Růžena Nekudová 

Meditation Teacher

www.ruzenanekudova.cz

Krásný příběh, ráda se inspiruji zajímavými netradičními příběhy. eBook jsem četla se zájmem a bylo to napínavé až do konce. Dostala jsem i pár tipů, jak postupovat, pokud jsem rozhodnutá odejít z města na venkov a věřím, že se mi to bude někdy hodit. Doporučuji všem, kteří touží po změně a inspiraci žít podle sebe.

Radka Senk

astroložka

www.vitaastro.com

Musím říct, že jsem čekala pár rad ohledně přestěhování, ale skutečnost předčila mé očekávání. Tento e-book je krásný příběh, který je napsán autenticky, upřímně a nic neskrývá. Nejen, že je z něj cítit pokora, ale má až duchovní rozměr. Vše popsáno velmi citlivě a je jasné, že pokud se budu řídit radami Šárky, ušetřím si spousty starostí. Šárka se maximálně postarala o to, aby moje stěhování šlo hladce. Díky a určitě doporučuji i ostatním. Rozhodně stojí za přečtení a je jasné, že v rámci stěhovací akce i opakovaně.

Lucka Břečková

www.luckabreckova.cz

Líbilo se mi, že to byl skutečně Tvůj vlastní příběh plný osobních zkušeností. Čeká mě brzy podobná cesta z města, a tak jsem byla zvědavá, jak takovou změnu prožívá i někdo jiný. Potěšilo mě, že se spoustou věcí jsme na tom podobně :). Oceňuji také to, že jsou v eBooku odkazy na další zajímavé články k přečtení.

Tereza Huclová

www.zazitmaroko.cz

Na e-book Cesta z města jsem narazila přesně ve chvíli, kdy plánuji stěhování z Prahy a jsem za něj opravdu ráda. Šárka výborně popsala vlastní zkušenosti, přitom se neomezila jen na „praktické“ záležitosti, ale popisuje i všechny případné obavy, které s tímto krokem souvisí. Dává tipy, jak se projektem nenechat zahltit, i jak se stavět k problémům, i když vše nejde, jak bychom si přáli. Mohu doporučit všem, kteří podobnou cestu zvažují.