Vítejte u mě doma :-)

Vítejte u mě doma na venkově, v přírodě, kde můžete být více aktivní pohybem na čerstvém vzduchu. Kde žijete život, který má mnohem větší cenu, než nudný život v bytě ve městě. Zahrada, kterou můžete mít okolo domu je to, co tolik potřebujete.

Ale vy už víte z mého e-booku, že jsem na venkově předtím nežila. 

A možná ani vy tak nežijete a hledáte cestu, jak žít více v přírodě, soběstačně, zdravě a mít větší prostor k seberealizaci.

Dovolte mi stát se vašim průvodcem a ukázat vám, co jsem se na své cestě naučila. Pojďte si vytvořit úžasný domov, kde budete spokojeni a šťastni a rádi v něm budete pobývat s rodinou i s přáteli. 

Každý má jinou představu o tom, jak by měl jeho vysněný domov vypadat. V mnohém se však můžeme společně inspirovat a učit.

 

Plnění svých snů o proměně vlastního bydlení je od té doby mojí vášní, sama si navrhuji, jak bude vypadat náš dům a jeho interiér, podle vlastních představ, bez architekta i designéra a bez zbytečných výdajů navíc.

Proto vám občas zašlu odkaz na můj inspirativní článek nebo video, které jsem natočila anebo vás pozvu na webinář.

Připojte se k naši uzavřené skupině NukNuk Bydlení – tvoříme si proměnu vlastního domova, tu najdete zde.

 

Věřím, že vás budu inspirovat. Pokud by to tak nebylo můžete se kdykoliv z těchto emailů odhlásit.

 

Potkávat se můžeme virtuálně taky na facebooku Nuk Nuk Ateliér.

Pokud máte chuť na inspiraci, tipy a rady i zajímavé články, tak klikněte na To se mi líbí a stanete se fanouškem Nuk Nuk Ateliéru na Facebooku. 

Děkuji, těším se na naše společná virtuální setkávání.

 

Mějte se krásně a žijte v domě, který jste si sami proměnili. 

Šárka

Děkuji Vám.png