top of page

Taky už dávno plánuješ, že si doma předěláš interiérové dveře?

Ještě jsi nezačala, protože nevíš, čím začít a nemůžeš se hnout z místa?

Přemýšlíš, jakou barvu použít a jak by měly dveře vypadat?

Tak přesně pro tebe vznikla:

DSC07369.jpg

Tvořivě-kreativní online výzva

Předělej a vylaď doma dveře za 14dní

Od 10. 9. do 24. 9. 2022 s technickou i psychickou podporou

Ukážu ti, jak si sama doma, krok za krokem, stylově a barevně předěláš a vylepšíš interiérové dveře se skleněnou nebo plnou výplní za 14dní.

V tradičním venkovském domu, který je 100 let starý, mám krásné romantické dveře zdobené lištami, natřené růžovou solidní barvou se sametovým povrchovým efektem.

 

Ale ještě nedávno tomu tak nebylo. Byly to obyčejné, zašlé, nevzhledné interiérové dveře ze sedmdesátých let, jedny s plnou a druhé se skleněnou výplní. Toužila jsem po krásných romantických dveřích v klasickém stylu, aby ladily barevně i stylově do interiéru mého domova. Nechtěla jsem utrácet za nové, drahé dřevěné - kasetové. Hledala jsem způsob, který vypadá autenticky ale moc nestojí. Dveře jsem předělala pomocí jednoduchých technik redesignu sama za pouhých 14 dní.  

A ty můžeš taky. 

Hledala jsem takové řešení, které by nestálo zbytečně moc peněz. Chtěla jsem, aby redesign dveří byl z běžně dostupných barev a materiálů, které je možné, v případě poškození, znova bez problémů opravit. 

 

A tak jsem se pustila do hledání takového řešení. A měla jsem radost, protože jsem si všechny požadavky na proměnu dveří splnila a navíc jsem je zrenovovala úplně sama.

 

Ano, mám pro tebe funkční a rychlé řešení, jak předěláš a vylepšíš obyčejné interiérové dveře na stylové, které vypadají úžasně a navíc je zvládneš předělat úplně sama jen za 14dní.

 

 Připravila jsem pro tebe návod, krok za krokem, abych tě nakopla do akce a zároveň tě akcí provedla a osobně podpořila připravila jsem pro tebe tuto skvělou online výzvu.

Jdeme do akce společně!

Dopřej si akční proměnu dveří od začátku do konce a předělej (konečně!) podle mnou ověřených renovačních technik interiérové dveře svého domova.

Zbavíš se nevzhledných dveří a už za 14dní získáš...

Dveře esteticky, barevně sladěné do jednoho stylu

DSC07360_edited.jpg

Co se ve výzvě ještě dozvíš a naučíš

Dozvíš se, jaké štětce, barvy, lišty a další nářadí a pomůcky vybrat a použít a osvojíš si renovační techniky starých dveří.

Naučím tě, jak barvy na povrch aplikovat a natřeš je jako profesionál.

Ukážu ti, jak vytvoříš jemný sametový povrch nátěru a ohromíš nejen sebe, ale každého, kdo tvoji dobře odvedenou práci uvidí.

Probereme všechny renovační techniky, jak nařezat, přidat a připevnit lišty na povrch dveří, aby držely a neupadly

Ukážu ti, jaké vzory lištování můžete na dveřích uplatnit a vybereš si jeden ze dvou stylů, jak chceš, aby lišty na dveřích vypadaly.

DSC07370.jpg

Pojď ve výzvě předělat a vkusně vyladit dveře a získáš můj návod, od začátku do konce, který použiješ na své další staré kousky.

Začínáme 12. 9. 2022

Pro koho je online výzva určená

Výzvu jsem vytvořila pro všechny ženy, co rády tvoří a nebojí se přidat ruku k dílu, aby sladily interiér svého domova předěláním obyčejných interiérových dveří za dveře s ozdobnými lištami v klasickém stylu a chtějí obnovit jejich starý barevný nátěr za nový

Pokud zvažuješ proměnu dveří

Jestli chceš jít do akce a užít si pořádnou proměnu dveří, zatímco jsou ostatní neustálou kořistí věčného tvoření bez vkusu a logiky,

online výzva Předělej a vylaď doma dveře za 14 dní je pro tebe.

Pokud milujete soulad stylu a barev

Po absolvování online výzvy Předělej a vylaď doma dveře za 14dní pronikneš do hloubky renovačních technik a proměníš nezajímavé interiérové dveře barevně a stylově tak, že se do nich zamiluješ.

Pokud chcete začít teď hned

Tohle není motivační seminář, tohle je praktická online výzva, která tě provede proměnou dveří od začátku do konce, aby to u vás doma opravdu vypadalo dobře.

Co je součástí online výzvy

Výzva obsahuje 15 praktických online lekcí s krátkými videi (3–6 minut), plné praktických návodů a rad.

Každý den krátký motivační e-mail, který ti pomůže jít do akce.

Přístup do členské sekce na 12 měsíců. Začínáme 12. 9. 2022.

Hodnota 1 790 Kč

A to není všechno! Navíc vám ke kurzu přidám
SUPER BONUS

Protože mi na vás záleží a chci, abyste s tvořením interiéru dosáhla těch nejlepších výsledků jako bonus ode mně dostáváte ke kurzu Předělej a vylaď doma dveře za 14dní ještě toto:

Jak romanticky předělat komodu a přidat na ní květinový vzor

Abyste svůj byt proměnila a vybrousila z něj diamant, je potřeba pustit se do akce.

Online minikurz Předělej komodu a přidej na ní květinový vzor vás inspiruje, pomůže porozumět technikám tvoření pomocí barev, naučí, jak aplikovat květinové a jiné vzory na nábytek anebo dveře a nakopne vás ke kreativnímu přepracování.

Online minikurz v hodnotě 1 190 Kč ode mně dostanete k online kurzu navíc jako dárek.

Bonus.png

Tento exkluzivní bonus vyprší v pátek o půlnoci, zbývá:

Zní ti to dobře? I tak ještě přidám jednu věc...

Motivace na konec

Chtěla bych tě maximálně motivovat, abys do VÝZVY nejen vstoupila, ale abys investované peníze skutečně zúročila. Abys věnovala těch 14 dnů své proměně dveří maximum svého času a úsilí a vyladila tak interiér svého domova o 100%.

A proto po skončení VÝZVY vyberu ze zaslaných fotografií 3 předělané dveře, jejichž majitelé získají moji eknihu Jak vybrousit ze svého bytu diamant v hodnotě 350 Kč.

FB inzeráty 2.png

Je to interiérová VÝZVA.

Pokud do ní dáš maximum své energie, slibuji, že na konci budou interiérové dveře tvého domova krásně předělané. Budou mít o 100% lepší vzhled než mají teď.

Buď do toho jdeš nebo ne.

Pokud jsi rozhodnutá předělat a vylepšit svoje dveře, tak teď je ten pravý čas. 

Kolik online výzva stojí?

 Celková hodnota výzvy včetně bonusů je 3 330 Kč 

Cena pro vás je 777 Kč 

Než jsem přišla na vlastní řešení jak předělám dveře, aby nestály zbytečně moc peněz, vydržely dlouho a vypadaly hezky, tak jsem musela věnovat několik hodin vlastního času procházením stovkami odkazů na internetu. A zároveň absolvovat mnoho hodin kurzu redesignu renomované britské designérky Annie Sloan. A zároveň, aby byl pro vás návod jasný a srozumitelný dala jsem dohromady video-lekce, díky kterým jsem sama dveře krok za krokem zrenovovala.

 

Díky tomuto návodu se můžeš vyhnout zbytečným chybám, které jsem při práci sama udělala. 

Všechna videa a materiály ti zůstanou v členské sekci přístupná po celý rok.

242739967_4333296436718386_604207099933886065_n_edited_edited.jpg

Jde o koncentrovaný přísun užitečných informací, návodů a postupů v jednom uceleném kurzu.  

Získáš v něm potřebné know-how a začneš tvořit svůj úžasný domov sama, aniž bys investovala do koupě nových dveří. 

 

Provedu tě všemi DETAILY proměny interiérových dveří, a předám ti vlastní ZKUŠENOSTI a RADY, abys se otevřela báječné možnosti předělat obyčejné dveře hned TEĎ podle vlastních představ a bez zbytečných výdajů navíc za nové

Obdržíš dávku inspirace a nakopnutí k přeměně interiérových dveří a vyladíš svůj interiér originálně, stylově podle sebe a levněji než kdy dříve, aby se ti v něm příjemně bydlelo.

Kdo tě online výzvou provede

IMG_20191002_113853.jpg

Zdravím!

Jsem Šárka Grycová.

Objevila jsem pro tebe mnoho způsobů, jak to udělat, abys byla z nově vyladěného interiéru nadšena a cítila se v něm hezky a uvolněně.
 

Jsem propagátorkou udržitelného způsobu života a šetrného přístupu v oblasti bydlení. V tomto duchu renovuji vlastní venkovský dům.

Využívám možnosti renovace, upcyklace a redesignu a měním prostory bydlení na vysněný domov. Hledám taková řešení, která jsou udržitelná a usměrňují naše konzumní chování v oblasti bydlení a tak "šetří" i naši peněženku.

Dávám lidem funkční a praxí ověřené postupy a návody k šetrné přeměně jejich domovů  a nabízím prostředky a informace, jak lze takových změn v bydlení chytře a ekonomicky dosáhnout.

Hraju si s barvami i materiály a k ladění prostoru využívám vlastní techniky stylového designu.

A ty bych ráda naučila i tebe.

Mými kurzy už prošlo přes 300 žen z České a Slovenské republiky.

Šárka Grycová.png
Je čas začít tvořit!.png

Předělej a vylaď doma dveře za 14dní

Možná máš ještě nějaké otázky

Kdy online výzva začíná a kde bude probíhat? 

Kurz probíhá online v členské sekci na webu www.nuknuk.cz . Těsně před začátkem Výzvy ti přijdou do emailové schránky přihlašovací údaje, pomocí kterých se do prostředí členské sekce dostaneš a kde už na tebe budou čekat všechny video-lekce. Nemusíš nikam chodit. Hezky z teploučka domova si projdeš jednotlivé lekce. V době, kdy se ti to hodí a kolikrát budeš chtít.

Co dostanu? 

Dostaneš video-návody, podle kterých předěláš podle sebe dveře s plnou nebo se skleněnou výplní nebo oboje. Začneš pořízením barev a dřevěných lišt a budeš postupovat krok za krokem od začátku až do konce do doby, kdy budeš mít předělané a vyladěné dveře. Přístup do členské sekce dostaneš ihned po zaplacení objednávky, takže s tvořením můžeš začít hned, jak výzva začne.  

Budu to stíhat? 

Přístup do členské sekce máš na celý rok a můžeš se k němu kdykoliv vracet. Procházet videa můžeš kolikrát budeš potřebovat, vlastním tempem. Zůstanou ti přístupná po celý rok - můžeš je tedy využít i na proměnu dalších interiérových dveří.

Máš ještě nějaké další otázky? 

Nenašla jsi odpověď na tvůj dotaz? Obrať se na mě, ráda ti vše zodpovím na e-mailu sarka.grycova@gmail.com

DSC07172.jpg
DSC07175.jpg

Začni se mnou ladit dveře v interiéru svého domova.

Pokud si hodláš vytvořit krásný a stylový domov, tak už přestaň váhat.

Předělej svoje obyčejné dveře a splňte si sen

o vysněném bydlení!

©2022 Nuk Nuk Ateliér

bottom of page