top of page

Objednávka

Získejte praktické rady, které vám otevřou dveře k vysněnému bydlení.
NÁZEV EBOOKU.png
FB inzeráty 2.png
smartmockups_knkmdk74.jpg

ANO

Objednávám si tímto online průvodce JAK VYBROUSIT ZE SVÉHO BYTU DIAMANT v hodnotě 350 Kč, abych získala porci inspirace a nakopnutí a začala tvořit svůj úžasný domov sama, aniž bych investovala do profesionálního projektu tisícové částky. Už se těším, až obdržím jedinečný koncentrovaný přísun užitečných informací, návodů a postupů v jedné příručce a pustím se do tvoření.

ANO

Vím, že k průvodci získám navíc jako bonus PRACOVNÍ LISTY v hodnotě 159 Kč, abych s knihou dosáhla těch nejlepších výsledků. Pracovní listy obsahují jednotlivé kroky, které mě provedou celou cestou k proměně mého bytu. 

ANO

Vím, že průvodce a bonus obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky.

Upozornění pro Slovensko: 

Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si eBook na fyzickou osobu nepodnikatele.

Co říkají ženy, které už s proměnou svého bytu začaly:

ida a prvosienka.jpg

Ida Petrovičová

Umenie žiť v súlade sprírodou  

idapetrovicova.sk

 

Online průvodce Jak vybrousit ze svého bytu diamant, ma veľmi zaujal. Prináša výborné postrehy a námety ako si jednoducho môžete zmeniť priestor vášho bytu a z obyčajného vytvoriť naozaj krásne bývanie.

 

Nájdete v ňom množstvo inšpiratívnych nápadov vďaka, ktorým si môžete vyskúšať vašu kreativitu a nájsť odvahu pustiť sa do premeny bytu, ktorá zvýši jeho hodnotu.

Jana Hájková.jpg

Jana Hájková

on-line osobní bankéř, Finance v pohodě

janahajkova.cz

 

Online průvodce jsem přečetla se zájmem, líbí se mi jeho přehlednost a hlavní hodnota pro mě spočívá v tom, že je opravdu konkrétní.

Marble Surface
Potřebujete pomoc?

Napište mi na sarka.grycova@gmail.com nebo pište SMS na tel: 720 365 481.

 Ráda Vám pomůžu a poradím.

©2020 Nuk Nuk Ateliér

bottom of page