PROMĚNA sportovního klubu 

4MAX FITNESS


Paní Bagarová provozuje sportovní klub v Bystřici nad Perštejnem a ráda by stávajícímu interiéru změnila vzhled.
O pomoc se obrátila na nás s tím, že by ráda zachovala barevnost loga - zelená, bílá a šedá. Podívejte se, jak jsme nově navrhli sportovní prostory... 
3D proměna:

Nové barevné pojetí stěn vytváří nádherná, decentní a vlídná tapeta, kterou jsme nazvaly Zelená pavučinka. Zdobí všechny prostory fitness centra. Velké okna jsou dekorovány kombinací dvou druhů posuvných panelů, se vzory listů a s průhlednými bílými kruhy. Přes které dopadá do prostoru tlumené světlo. Na podlahu jsou položené kobercové čtverce, které jsou navíc velmi praktické k údržbě. Šedivá barva dominuje podlaze, závěsným lampám a pohodlným křeslům. 

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/14
DOPORUČUJI 
podle Feng Shui:

Pokud ve vaši předsíni protéká qi očividně příliš rychle, budete muset najít způsob, jak ji zpomalit. Energie nejčastěji zrychluje svůj pohyb tehdy, jestliže je z předsíně východ na chodbu, má kamennou podlahu nebo vedou dolů ke vchodovým dveřím schody. Keřovité rostliny jsou jedním z nejúčinnějších způsobů, jak zpomalit pohyb, neboť tvoří vlastní pole energie qi, jímž bude muset procházet veškerá další energie qi. Je to podobné, jako když voda protéká houbou.

" Líbí se Vám moje inspirativní proměna ? Neváhejte a oslovte mně, mohu vám poradit a ušetřit vám spoustu starostí, protože sami nevíte JAK NA TO!"

Nuk Nuk Sára

DALŠÍ VIDEO PROMĚNY

Podívejte se na nové
doplňky, textury a nábytek:

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
<