top of page

PROMĚNA sportovního klubu 

4MAX FITNESS


Paní Bagarová provozuje sportovní klub v Bystřici nad Perštejnem a ráda by stávajícímu interiéru změnila vzhled.
O pomoc se obrátila na nás s tím, že by ráda zachovala barevnost loga - zelená, bílá a šedá. Podívejte se, jak jsme nově navrhli sportovní prostory... 
3D proměna:

Nové barevné pojetí stěn vytváří nádherná, decentní a vlídná tapeta, kterou jsme nazvaly Zelená pavučinka. Zdobí všechny prostory fitness centra. Velké okna jsou dekorovány kombinací dvou druhů posuvných panelů, se vzory listů a s průhlednými bílými kruhy. Přes které dopadá do prostoru tlumené světlo. Na podlahu jsou položené kobercové čtverce, které jsou navíc velmi praktické k údržbě. Šedivá barva dominuje podlaze, závěsným lampám a pohodlným křeslům. 

DOPORUČUJI 
podle Feng Shui:

Pokud ve vaši předsíni protéká qi očividně příliš rychle, budete muset najít způsob, jak ji zpomalit. Energie nejčastěji zrychluje svůj pohyb tehdy, jestliže je z předsíně východ na chodbu, má kamennou podlahu nebo vedou dolů ke vchodovým dveřím schody. Keřovité rostliny jsou jedním z nejúčinnějších způsobů, jak zpomalit pohyb, neboť tvoří vlastní pole energie qi, jímž bude muset procházet veškerá další energie qi. Je to podobné, jako když voda protéká houbou.

" Líbí se Vám moje inspirativní proměna ? Neváhejte a oslovte mně, mohu vám poradit a ušetřit vám spoustu starostí, protože sami nevíte JAK NA TO!"

Nuk Nuk Sára

DALŠÍ VIDEO PROMĚNY

Podívejte se na nové
doplňky, textury a nábytek:

zpět na stránku...

bottom of page