top of page

Přijměte jedinečnou nabídku jen pro Vás:

70% sleva

Taky už dávno plánujete, jak si doma ze starých věcí uděláte nové?

Přejete si doma natřít dveře, skříň nebo komodu, ale nejste si jistí, jak to správně udělat, aby nátěr vydržel a vypadal dobře?

Nemáte čas procházet různými postupy na internetu a chcete jen ověřené návody?

Přemýšlíte, jak zkrášlit a vylepšit domov s nízkým rozpočtem, ale schází vám inspirace, nápady nebo odvaha?

A chcete už (konečně!) začít?

Získejte online kurz s výraznou slevous okamžitým přístupem ke všem 61 video lekcím, které si zamilujete.

Vdechněte svému domovu
nový život

A vytvořte barevně vyladěný interiér v osobitém stylu.

Vím, co právě teď potřebujete. Měla jsem to stejně. 

Staré oprýskané dřevěné dveře i okna.

Různé kusy nábytku, které k sobě neladily.

Obyčejné interiérové dveře ze 70tých let.

Dlaždičky, co už dávno ztratily svůj šarm.

Toužila jsem mít doma hezký nábytek a vyladěný interiér krásnými dveřmi, aby ladily barevně i stylově do interiéru mého domova. Chtěla jsem výrazně ušetřit a použít vše, co doma mám.

Věnovala jsem několik hodin vlastního času procházením stovkami odkazů na internetu, hledáním inspirace, informací a postupů a pustila se do jejich ověřování.

Dnes už mám doma hezkou koupelnu bez bourání, barevně sladěný nábytek a originální dveře, zdobené lištami, natřené solidními barvami s jemným sametovým efektem na povrchu.​ Staré věci jsem natřela a vylepšila pomocí jednoduchých renovačních technik sama

A co víc? Je to už nějaký čas, co jsem zjistila že dost ušetřím tím, že raději využívám to, co už bylo vyrobeno, než abych sahala po novém.

Často se setkávám s tím, že si lidé myslí, že je vyjde levněji si koupit novou věc. A mnozí ani nezkusí jít do akce, což je ohromná škoda, protože - věřte nebo ne, předělat a zkrášlit starší komodu, dveře nebo okna - vám nemusí zabrat tolik času. Dá se to zvládnout postupně, krok za krokem, aniž byste si na to museli brát dovolenou. 

Spočítala jsem si, že díky redesignu ušetřím významnou sumu peněz! Natřením a zkrášlením lištami obyčejných interiérových dveří ze 70tých let jsem ušetřila zhruba 1 500,- Kč. Nové dřevěné, nenatřené dveře barvou dnes pořídíte za více než dva krát tolik peněz.

Navíc jsem zjistila, že 100krát více ušetřím, čím vyšší je částka nově pořízené věci, jako jsou např. vchodové dveře, okno nebo šatní skříň! Ty dneska pořídíte řádově za desítky tisíc korun.

Pokud chcete můžete taky... 

Nenechte si namluvit, že musíte do vylepšení svého domova investovat hromady peněz, abyste se v něm cítili dobře a spokojeně!

Ano, mám pro vás funkční postupy, jak předěláte obyčejné staré věci na stylové, které vypadají úžasně. Navíc to zvládnete sami za zlomek ceny.

Představuji vám online kurz Interiérová dílna

Vytvořila jsem pro vás tento online kurz a dala dohromady video lekce, abyste při realizaci v praxi neměli u postupu žádné obavy, nedělali zbytečné chyby a dotáhli svůj projekt do úspěšného konce.

Interiérová dílna vám poskytne jistotu a vedení, které potřebujete ke zkrášlení svého domova.

Provedu vás krok za krokem a podle návodů jednoduše doma vylepšíte a barevně osvěžíte vše, co potřebujete.

Naučte se předělat stylově, vlastním tempem, interiér svého domova podle ověřených renovačních technik.

Co budete umět po absolvování Interiérové dílny 

Co je součástí Interiérové dílny 

Video návody

Aby vás nic nebrzdilo, hned se vám zpřístupní všechny video návody. Vyberete si sami, čím začnete. Krok za krokem se dozvíte postupy, jak vylepšíte dveře, nábytek nebo okna. Video lekce obsahují krátká videa (3–7 minut).

Odpovědi na vaše otázky

Pokud si s něčím nebudete vědět rady, můžete mi kdykoliv napsat - jsem tady pro vás.

Tématická videa

Inspirovat, vzdělávat a motivovat se můžete ze záznamů webinářů, kde najdete nápady, triky, tipy a postupy, jak promyšleně aplikovat barvy nejenom do všech místností vašeho interiéru.

Diskusní fórum 

Cokoli můžete probrat v diskusním fóru ve skupině, která je součástí členské sekce dílny, kde se můžete s ostatními účastníky radit, inspirovat se a povzbuzovat. 

 

Co získáte, když se připojíte do Interiérové dílny

8 video návodů zahrnujících 61 podrobných video lekcí 

Interiér.jpg

Tipy a rady pro natírání barvami

 

10 lekcí (29 min.)

Hodnota 790 Kč

Naučte se osvěžit a vylepšit interiér svého domova. Získejte moje rady a nápady a vylepšete jednotlivé místnosti vašeho domova - koupelnu, kuchyni, obývací pokoj nebo ložnici. Vdechněte interiér svého domova nový život.

plné dveře.jpg

Natři a vylepši lištami staré dveře

 

8 lekcí (47 min.)

Hodnota 990 Kč

Naučte se přidat na dveře lišty a odhalte kouzlo, které lze vytvořit pomocí možností lištování dveří. Lišta je nápaditý způsob, jak rozzářit každou plochu. S řadou barevných možností jsou lišty ideálním zdrojem pro přidání stylu, elegance a hloubky plochy.

skříně.jpg

Natři a zkrášli barvami skříně

 

7 lekcí (23 min.)

Hodnota 590 Kč

Moje nejpoužívanější techniky na natírání různých ploch.V tomto návodu se dozvíte moje tipy, jak natírat, aby to vypadalo jako z drahého shopu, a jak zajistit, že se vám bude vybraný barevný odstín opravdu líbit. Naučte se zkrášlit barvou šatní skříně.

Dveře se sklem.jpg

Natři a vylepši lištami dveře se sklem

 

16 lekcí (1,13 min.)

Hodnota 990 Kč

Naučte se vyzdobit dveře lištami a vybrat a stylovat perfektní dveřní doplňky. Správné lišty, barva nebo klika jsou jedinečnou příležitostí k vytvoření atmosféry a dramatu pokoje pomocí dveří. V tomto návodu sdílím dva různé typy lištování skleněné výplně dveří.

komoda.jpg

Natři barvami a zkrášli komodu šablonou

 

12 lekcí (28 min.)

Hodnota 790 Kč

Zajistěte, aby váš nábytek působil originálně, osobitě. Naučte se, jak zkrášlit šablonou nábytek, aby skvělý design působil jako úplný. Stejně jako v módě, správný styling a doplňky mohou vytvořit nebo narušit celkový vzhled.

Dveře.jpg

 Odstraň nátěr z dřevěných dveří

 

5 lekcí (35 min.)

Hodnota 790 Kč

Naučte se, jak oživit svou vizi o tradičních dřevěných dveřích tím, že odstraníte jejich nevzhledný nátěr! Naučte se techniky odstranění nátěru z dřevěných ploch. Odstraňte starý barevný nátěr.

rámy obrazů.jpg

Natři rámy obrazů nebo zrcadel

1 lekce (4 min.)

Hodnota 90 Kč

Objevte můj tip, jak snadno a jednoduše natřete rám, aniž byste museli obraz nebo zrcadlo vyndat z rámu. Naučte se vytvářet kontrast barevným sjednocením některých detailů jako jsou rámy obrazů nebo zrcadel.

okno.jpg

Natři dřevěná okna novým nátěrem

 

2 lekce (6 min.)

Hodnota 190 Kč

Naučte se, jak barevně rozzářit svůj dům úžasným nátěrem dřevěných oken. Okna domu jsou skvělým nástrojem k doplnění patřičného stylu. V tomto návodu sdílím, jak je správně natřít, aby nátěr opravdu vydržel. Naučte se ošetřit a natřít okna tak, aby co nejdéle vydržela.

A to není všechno!

Navíc vám přidám tyto 4 praktické bonusy:

smartmockups_l9stjqho.jpg

Bonus č.1

Renovační sada nářadí

Získáte kompletní seznam nářadí a materiálů, které potřebujete k vašim renovačním projektům. Jednoduše si vše podle seznamu krok za krokem sami online pořídíte.

E-book Renovační sada nářadí v hodnotě 290 Kč získáte jako bonus ZDARMA.

smartmockups_l9svezgl.jpg

Bonus č.2

Tahák s nákresy dvou typů lištování pro standartní dveře šířky 80cm

Získáte přehledné nákresy jednotlivých rozměrů lišt a jejich přesné umístění na plochu dvou typů dveří - plných a se sklem. Jednoduše lišty podle nákresů na dveře poskládáte a připevníte.

E-book Tahák s nákresy v hodnotě 200 Kč získáte jako bonus ZDARMA.

Check list.png

Bonus č.3

Přehled úkolů - check list

Získáte check list s přehledem všech úkolů v jednotlivých modulech kurzu. Díky seznamu budete dobře vědět, kterou video lekci už máte splněnou a kterou si ještě budete chtít projít.

Přehled úkolů - check list v hodnotě 100 Kč získáte jako bonus ZDARMA.

Kalkulační tabulky.png

Bonus č.4

Kalkulační tabulky

Získáte jednoduché propočty nákladů k vybraným renovačním projektům. Díky kalkulačním tabulkám si sami snadno spočítáte, jakou sumu peněz můžete díky redesignu věcí u vás doma ušetřit.

Kalkulační tabulky v hodnotě 100 Kč získáte jako bonus ZDARMA.

Co ještě vstupem

do Interiérové dílny získáte...

inspiraci, motivaci, vedení, abyste interiér co nejdříve vkusně předělali a barevně osvěžili,

možnost vylepšovat staré věci podle toho, kdy budete mít chuť a čas se tvoření věnovat,

jednoduché ověřené video návody, jak tvořit originální interiér nejenom pomocí barev,

obsahově zajímavá tematická videa na různá témata o vylepšení a osvěžení domova,

tipy a triky, jak aplikovat vzory a stylové prvky na nábytek, stěny a podlahu, 

proměnu starých věcí podle sebe a za nízký rozpočet.

​Interiérová dílna NukNuk Ateliéru vás nakopne ke tvoření formou kreativního přepracování a umožní vám studovat postupy každý den krok za krokem z klidu vašeho domova.

Pro koho je Interiérová dílna určena

Interiérová dílna je pro vás pokud...

Rádi tvoříte barvami a nebojíte se přidat ruku k dílu, abyste vylepšili interiér svého domova kreativně

Pokud zvažujete  proměnu starých věcí

Jestli chcete jít do akce a užít si pořádnou proměnu dveří a dalších starých kousků, vybrat jim novou úžasnou barvu a přidat šmrncovní ozdobné lišty, interiérová dílna je pro vás.

Pokud milujete soulad stylu a barev

Po absolvování interiérové dílny proniknete do hloubky renovačních technik a proměníte a osvěžíte interiér svého domova barevně a stylově tak, že se do něho zamilujete.

Pokud chcete začít teď hned

Tohle není motivační seminář, tohle je praktická online dílna, která vás provede šetrnou proměnou dveří, nábytku a interiéru od začátku do konce za rozumný rozpočet, aby to u vás doma opravdu vypadalo hezky už co nejdříve.

Kolik stojí Interiérová dílna?

Hodnota dílny se všemi návody a bonusy je  5 910 Kč 

Ale přeji si vás inspirovat k tomu, abyste...

...konečně s těmi svými dveřmi, nábytkem a starými věcmi pohnuli.

...po absolvování interiérové online dílny měli (a už napořád) o 100% krásnější dveře, skříň nebo komodu než teď.

...našli v proměně interiéru pomocí kreativního přepracování radost a mohli se svoji dobře odvedenou práci pochlubit.

...byli spokojeni a cítili se v nově vyladěném interiéru hezky.

Představte si, že je to možné...

A proto je cena, za kterou si můžete interiérovou dílnu pořídit mnohem nižší...


Přijměte

jedinečný zážitek z tvoření interiéru
za speciální cenu
1990 Kč 

Získejte jedinečný zážitek s VÝRAZNOU slevou.

Přístup do Interiérové dílny získáte ne za 5 910 Kč
ale za speciální cenu
pouze za 1990 Kč

Interiérová online dílna NukNuk Ateliér vám ušetří čas i peníze.

Všechna videa a materiály vám zůstanou v členské sekci přístupná po dobu 3 let.

Věřím, že budete mít ze svých úžasně předělaných kousků stejnou radost jakou jsem měla i já. 

Co říkají absolventi mých kurzů

Zajímavé je pro mě, jak ze starých věcí udělat nové, použití barev, že spousta věcí se dá namixovat, už mám nějaké nápady.

Tereza Vojtová

Největším poznatkem pro mě bylo, že existují barvy na kachličky. Ty šablony na dlaždice, a že ta barva drží, i když se po ní chodí.

Hana Pilařová

Velmi jsem ocenila praktické tipy na malování a renovaci nábytku. Všechno vypadalo jako z drahého shopu. Velmi šikovné ruce. Neskutečné. Fakt super. Praktické a "blbuvzdorné" tipy a ukázky jsou pro mě největším přínosem.

Šárka Drábková

Nadchlo mě používání a měnění starého, speciálně doplňků - šetrný design, redesign a dát nábytku novou tvář.

Kristýna Skoková

"Šárko, ešte som Ti nestihla poďakovať za Tvoj kurz. Bol fantastický. Odovzdala si nám svoje vedomosti a ja za seba môžem povedať, že padli na úrodnú pôdu. Dokúpila som farby a pustím sa do redizajnu. Ešte raz, veľká vďaka za všetko....."

Ingrid Kozáková

Co bylo nejlepší?

Praktické rady, kde mohu jaké barvy použít a ukázky ve videích.

 Tereza Vojtová

Tvořivé projekty mě nabily chutí dělat změny, pomohly mi dost věci si ujasnit. Daly mi návody.

Jana Plutová

Že se lze koukat na videa kdykoliv později.

Leni Dlabajová

Vy a vaše know-how.

Lucie Samková

Zdravím!

Jmenuji se Šárka. Jsem designérka, kreativní nadšenec, máma, online podnikatelka. Specializuji se na tvoření interiérů barvami se zaměřením na opětovné použití vybavení a materiálů formou kreativního přepracování.

 

​Moji misí je inspirovat a pomáhat ženám, aby měly sebevědomí vytvořit individuální, autentický a samozřejmě barevný domov.

Jsem kreativec - staromilec a jsem ráda, když mohu tvořit z věcí, co už doma mám nebo pořídím přes bazar. Miluji starým věcem navracet po letech ztracenou jiskru doby a ráda experimentuji s barvami, pomocí kterých vdechnu domovu nový život. 
 

Hledám taková řešení, která "šetří přírodu i naši peněženku". V tomto duchu renovuji vlastní venkovský dům. 

​​

Hraju si s barvami i materiály a k ladění prostoru využívám techniky redesignu.

A ty bych ráda naučila i vás.

Ve svých kurzech pro stylový a barevně vyladěný domov jsem provázela už více než 950 žen z České a Slovenské republiky.

Těším se na vás.

Přidat nadpis (1).png

Interiérová dílna je univerzální!

To, co se v ní naučíte využijete pro jakýkoli typ starého kousku. Na povrchu materiálu vůbec nezáleží. Je jedno jestli chcete vylepšit a přetřít povrchy nábytku nebo dveří  nebo věcí ze dřeva, plastu, kovu, překližky, sololitu, umakartu anebo MDF materiálu. Pro všechny získáte bezvadné řešení.

Ověřeno u mě doma!

Jde o koncentrovaný přísun užitečných návodů a postupů v jednom uceleném kurzu, které jsem sama ověřila proměnou dveří, skříní a komod a dalších starých kousků u mě doma v interiéru.

Získáte v něm potřebné know-how a začnete tvořit svůj úžasný domov sami, aniž byste investovali do koupě nových dveří nebo nábytku. 

 

Provedu vás všemi NÁPADY  a předám vám vlastní ZKUŠENOSTI, RADY A NÁVODY, abyste se otevřeli báječné možnosti předělat obyčejné dveře, nábytek a osvěžili interiér hned TEĎ podle vlastních představ a bez zbytečných výdajů navíc

Obdržíte dávku inspirace a nakopnutí k přeměně svého domova a vyladíte svůj interiér originálně, stylově podle sebe a levněji než kdy dříve, aby se vám v něm příjemně bydlelo.

Ložnice před a potom.png

Získejte všechny návody a postupy 
ne za 5 910 Kč,

ale jen za 1990 Kč

Tak co...jdete do toho?

Jestli ANO, tak neváhejte a ZAJISTĚTE SI SVÉ MÍSTO V DÍLNĚ.

Všechna videa a materiály vám zůstanou v členské sekci přístupná po dobu 3 let.

Možná máte ještě nějaké otázky

Jak a kdy interiérová dílna probíhá? 

Interiérová dílna probíhá on-line a máte k ní přístup 24hodin denně a 7dní v týdnu kdykoliv a odkudkoliv. Stačí vám k tomu pouze připojení k internetu. Přístup do členské sekce dostanete ihned po zaplacení objednávky, takže s tvořením můžete začít hned. Do emailové schránky vám přijdou přihlašovací údaje, pomocí kterých se do prostředí členské sekce dostanete a kde už na vás budou čekat všechny video-lekce. Nemusíte nikam chodit. Hezky z teploučka domova si projdete jednotlivé video lekce. V době, kdy se vám to hodí a kolikrát budete chtít.

Co všechno k interiérové dílně budu potřebovat?

Stačí vám jakékoliv zařízení - tablet, mobil, PC a připojení k internetu. A pak samozřejmě barvy, lišty a nářadí ke tvoření, bez těch by to opravdu nešlo. V Interiérové dílně obdržíte veškeré informace, co přesně potřebujete a kde vše online pořídíte. 

Budu to stíhat? 

Procházet videa můžete kolikrát budete potřebovat, vlastním tempem. Doporučuji pustit se rovnou do akce, protože jakmile naskočíte na tvořivou vlnu, už nebudete chtít přestat.

Jsem úplný začátečník, co se natírání týče, je pro mě kurz vhodný?

Ano, samozřejmě! Všechny postupy a návody jsem pro vás natočila detailně. Přidávám k nim také své poznatky a postřehy pro co nejlepší možný výsledek a věřím, že to společně zvládneme. 

Máte ještě nějaké další otázky? 

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz? Obraťte se na mě, ráda vám vše zodpovím na e-mailu: sarka.grycova@gmail.com

Není lehké vylepšovat doma věci, pokud nevíte jak...
Jakmile se naučíte mé techniky, už nikdy nebudete chtít přestat.

Připojte se k Interiérové dílně ještě dnes! 

Těším se na vás uvnitř!

vizitka kulatá.jpg
NukNukVetsi%20c%CC%8Cerny%CC%81.png

VÁŠ ÚŽASNĚ VYLADĚNÝ DOMOV

©2022 Nuk Nuk Ateliér

bottom of page