top of page

Obývací pokoj s kuchyňským koutem

Obývací pokoj se dnes používá pro množství činností - jako pokoj pro zábavu nebo v mé proměně, jako rodinná místnost, kde se setkává nejen moje rodina ale i její přátelé.

byt_pred rekonstrukci.png

Jste tady

Proměna OBÝVACÍHO POKOJE

Osoby sedící v pokoji by podle Feng Shui neměly, pokud je to možné, sedět zády ke dveřím, proto je veškeré posezení, jak v obývací části tak v části s kuchyní, orientováno podle tohoto pravidla.

 

Křesla v obývací části nestojí přímo zády ke stěně, proto jsme za nimi vytvořili stabilitu tak, že jsme za ně umístili krásné komody z přírodního dřeva. V jídelní části byl proti stolu umístěn elektrický krb. Díky iluzornímu ohni vypadá pokoj příjemně a přitahuje k sobě rodinu a přátele.

 

Protože je pokoj používán pro více účelů, jsou zde nutné různé druhy osvětlení. Jasné osvětlení je důležité pro rodinné aktivity a tlumenější světla pro vytvoření odpočinkové atmosféry. Červené lampy vyvažuji různé energie v pokoji. Záclony a jemné postranní závěsy pomáhají vytvořit pocit útulnosti. Přírodní materiály a svěží barvy propůjčují pokoji dobrou atmosféru. 

 

DALŠÍ SNÍMKY

Klid meditujícího Buddhy.

Lustry se skleněnými ozdobami odrážejí sluneční praprsky pronikající do pokoje a rovnoměrně rozptylují životní energii chi do celého prostoru.

Kuchyňský kout byl naplánován dle principů Feng Shui - umístění vody a ohně je zde velmi důležité. Orientace kuchyně je v příznivém směru pro oba manželé. Tapeta s "cibulkami" esteticky doplňuje prostor rovněž v kuchyňské části obývacího pokoje.

Fotogalerie pokoje PŘED PROMĚNOU

Změna dispozice bytu 

PŘED a POTOM

3D byt pred transformaci (1).png
3D transformace.png

Prozkoumejte proměnu dalších místností bytu

Domů-rozcestník

Domů-rozcestník

Ložnice

Ložnice

Pokojíček

Pokojíček

Koupelna

Koupelna

Předsíň

Předsíň

bottom of page