top of page

Předsíň

Po překročení prahu bytu, jako první na nás zapůsobí prostor předsíně. Je-li světlý a prostorný, čistý a uklizený s příjemnou svěží vůní, pak se nám zlepší nálada. 

byt_pred rekonstrukci.png

Jste tady

PROMĚNA PŘEDSÍNĚ

V moji předsíni původně stála veliká vestavěná skříň, která sice pojala mnoho neskladných věcí, ale působila těžce a zabírala místo. Proto jsem navrhla pro uložení věcí nové úzké skříně se skly, aby prostor prosvětlily a odlehčily.

 

Na protější stěně je nová výrazná tapeta s modrými geometrickými tvary a krásný obraz s kyticí. Lavička, která původně stála na balkóně si našla nové místo právě v předsíni, kde ji to hodně sluší a je praktickým sedátkem při přezouvání.

 

Předsíň je nyní tak veliká, že je v ní radost si hrát. Křeslo v jednom z jejich koutů je umístěné u dveří do dětského pokojíčku. Z tohoto místa je možné, z pohodlného sezení, pozorovat děti při hraní v dětském pokoji, aniž bychom je svou přítomností nějak rušili.

 

Přírodní dřevo rámu ručně vyřezávaného zrcadla nebo dřevěná lavice pozitivně ovlivní naše smysly a jen málokdo dokáže odolat touze pohladit krásu ručně vypracovaného dřeva. Návštěvníci jsou nimi mile ovlivněni již při vstupu do bytu. 

DALŠÍ SNÍMKY

Pohled s otevřenými dveřmi do obýváku. Na stolečku u dveří spočívá meditující soška.

Na lavičce z týkového dřeva se v předsíni příjemně sedí.

Novému interiéru sluší nové dveře ve sněhové bílé se stříbrným kováním. Prostor zvětšují, protože jsou zasouvací.

Fotogalerie PŘED PROMĚNOU

Změna dispozice bytu

PŘED a POTOM

3D byt pred transformaci (1).png
3D transformace.png

Prozkoumejte proměnu dalších místností bytu

Domů-rozcestník

Domů-rozcestník

Obývací pokoj

Obývací pokoj

Ložnice

Ložnice

Pokojíček

Pokojíček

Koupelna

Koupelna

bottom of page