IMG_20190903_105817 (1).jpg

" Za dobu, co tvořím vlastní domov, jsem pro vás připravila řadu užitečných pomocníků. Pomůžou vám se rozhodnout se nebát vydat na cestu z města, uvědomit si po jakém místě pro život toužíte. Najdete tu i podrobný návod, díky kterému si dokážete postavit sami oplocení zahrádky nebo na celodenním semináři se dozvíte, jak šetrně zrekonstruovat starý dům."

SKUTEČNÝ PŘÍBĚH A PODROBNÝ NÁVOD 

Prozkoumejte eBooky, které vás vyvedou z koloběhu konzumního světa do skutečného života, který stojí za to žít.

Dejte si za cíl žít  život v hojnosti a vytvořte si domov, který vám poskytne radost ze života.

mock-00053.png

eBook

Cesta z města

Z PRAHY NA VENKOV ZA 5 MĚSÍCŮ A 21 DNÍ

Přečtěte si skutečný příběh protkaný inspirací, jak odejít z města a zjistěte, jak se nebát věci změnit a přestěhovat se na chalupu do přírody. 

mock-00053.png

eBook

Jak postavit plot zahrádky 

PODROBNÝ NÁVOD, JAK OPLOTIT POZEMEK ZA MINIMUM PENĚZ

Objevte způsob, jak za minimum peněz  postavit funkční plot, který vypadá hezky. A zvládněte to snadno svépomocí jen za 7 dní. 

IMG_20190715_100613.jpg

eBook

PRAKTICKÝ PRŮVODCE

Jak začít žít

na chalupě v přírodě

Aneb jak proměnit sen v realitu a vytvořit si domov, který vám poskytne radost ze života

Vydejte se po stopách snů a tužeb, až k nám, na rodový statek, a nechte se překvapit, čeho a jakým způsobem můžete s trochou snahy bydlením na chalupě v přírodě dosáhnout.

eBook již brzy v prodeji!

mock-00053.png

PRAKTICKÝ PRŮVODCE

Projděte si detaily života rodiny, která se přestěhovala z Prahy na 100 let starý rodový statek. Objevte důvody proč opustit město

a na kolik je změna životního stylu přišla peněz. Získejte mnoho praktických informací, které vám pomohou k vytvoření si reálné představy o bydlení na chalupě v přírodě a proměňte sen v realitu.

KONZULTACE

Konzultace

s průvodkyní venkovem

Jediné konzultace s průvodkyní venkovem, které potřebujete, abyste konečně poznali výhody života na venkově a odhodlali se odejít z města.

IMG_20190415_180043.jpg

CELODENNÍ SEMINÁŘ

Jak na rekonstrukci domu a jeho střechy

Co by jste řekli na to, kdyby jste si mohli zrealizovat rekonstrukci domu a ještě při tom ušetřili nebo vydělali třebas i milióny ?